Jump to content
GIGN Forum

smoke time =]


ko tauta vel iekshaas ???? :)  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jin kautkaa neiebraucu tavaa posta domaa sad.gif

Jin tu te vari teelot gudro kexu utt, man kautkaa galiigi poo, shis ir publiskais dorums , un kas man var kautko aizliekt eusa_whistle.gif

Link to comment
Share on other sites

Jin izraadaas tu esi tikai kaatreejais online-$iter bduh.gif Aprobezots aaxts kursh neko vairaak nemaak pateikt , kaa tikai idiots zaban.gif

P.S

Jin biji, esi un buusi tikai jin kursh nehuja nezin kaa pist praatu smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Jin kautkaa neiebraucu tavaa posta domaa sad.gif

Jin tu te vari teelot gudro kexu utt, man kautkaa galiigi poo, shis ir publiskais dorums , un kas man var kautko aizliekt eusa_whistle.gif

Ha! Tas ka tu neiebrauc domaa noziimee ka Jin teelo gudro kexu? eusa_doh.gifeusa_doh.gifnew_rofl.gif

Topicam nosaukums ir Cannabis Time. Neesmu piipeeshanas eksperts bet man liekas ka sheit par cigareteem neiet runa.

Link to comment
Share on other sites

Jin izraadaas tu esi tikai kaatreejais online-$iter? bduh.gif Aprobezots aaxts kursh neko vairaak nemaak pateikt , kaa tikai idiots? zaban.gif

P.S

Jin biji, esi un buusi tikai jin kursh nehuja nezin kaa pist praatu? smiliez.de_2428.gif

Tu esi jauns, sameera aprobezots un dumsh jauneklis, kam ir paaugstinaata interese par kompjuuteru, bet tai pashaa laikaa ir ljoti minimaala pieredze, vai saprashana par to. Lielu dalju sava briivaa laika tu pavadi pie kompjuutera, varbuut ir veel kaada aktivitaate aarpu taa (vienmeer ir ceriiba). Skola tev noteikti nepatiik, jo tev tur ir garlaiciigi, vai arii nav daudz draugu, kam ir liidziigas intereses kaa tev, bet ar tiem tu noteikti satiecies interenetaa, kur tu parasti peec skolas ej.

Sarunaaties, chatot tev var sanaakt tikai ar tev liidziigiem vienaugjiem, jo ja runaa ar kaadu sapraatiigaaku, jauniibas un, sorry, dymjiibas deelj, tev nesanaak normaala saruna, jo paarsvaraa tu ar vinjiem apspried savas vajadziibas un meklee veidu kaa iepatikties, kas tev arii iipashi nesanaak.

Pielikumaa:

____________________________________________________________________________________________________

Session Start: Wed Jun 11 00:06:19 2003

Session Ident: h2o^

[00:06:19] Session Ident: h2o^ ([email protected])

[00:06:19] <h2o^> negribi iedot uz sho nakti servuku ( BOFH )

[00:06:34] <h2o^> tongue.gifP

[00:06:49] <Jin|macho> negribi atsuukaat

[00:06:56] <Jin|macho> ?

[00:07:5] <h2o|q3> kas tu loxs esi ?

[00:07:20] <h2o|q3> lappux's

[00:07:24] <Jin|macho> es tev uzdevu jautaajumu - atbildi !

[00:10:08] <h2o|q3> Jin, tu kaulainais luni, es tev norm uzprasiiju a tu te kautko dirs

[00:10:30] <Jin|macho> kas tu nevari normaali atbildeet uz jautaajumu ?

[00:10:54] <h2o|q3> atnaac un paprasi man to jautaajumu sejaa

[00:11:09] <Jin|macho> hahaha... uz tavu Bausku ?

[00:11:16] <h2o|q3> ha ha

[00:11:31] <h2o|q3> nu ja

[00:11:38] <h2o|q3> ku tu apkeetiigs

[00:11:47] <Jin|macho> taa

[00:11:51] * Jin|macho buut macho

[00:11:57] <Jin|macho> kljuusim laipnaaki

[00:12:01] <Jin|macho> ko tu veeleejies ?

[00:12:04] <Jin|macho> servuku ?

[00:12:07] <h2o|q3> negribi iedot uz sho nakti servuku ( BOFH )

[00:12:08] <Jin|macho> a dirst neveelies ?

[00:12:27] <h2o|q3> macho tu ar taads pats lox's esi ?!

[00:12:34] <Jin|macho> pag pag

[00:12:38] <Jin|macho> es kauko nesaprotu

[00:12:45] <h2o|q3> ko tieshi ?

[00:12:50] <Jin|macho> kas ko tieshi ?

[00:13:15] <Jin|macho> nu es tak nevaru nekaadu serveri iedot

[00:13:16] <h2o|q3> L O L, karo4 sk man ar jums abiem ( LAME PEOPLE ) ! !

[00:13:17] <Jin|macho> man nav

[00:13:24] <Jin|macho> vieniigais man ir GIGN serveris

[00:16:18] <Jin|macho> pag tad tu negribi ?

[00:16:38] <h2o^> c yaa

[00:16:55] <Jin|macho> hu jaaa

[00:18:29] <h2o^> l o l

[00:18:40] <Jin|macho> h2o^ cik tev gadu ?

[00:20:19] <h2o^> kaada tev tur starpiiba ?!

[00:21:10] <Jin|macho> redzi, peec zinaama vecuma cilveekaa rodas kaut cik pienjemams veselais sapraats

[00:21:41] <h2o^> redzi tad tev tas vecums nav pienaacis

[00:22:28] <Jin|macho> h2o^ taatad atkaartoshu jautaajumu cik tev gadu ?

[00:24:03] <h2o^> tu esi tikai kaarteejais netaa dirseejs

[01:03:41] <Jin|macho> ja ?

[01:03:45] <Jin|macho> cik tev gadu ?

[01:03:52] <Jin|macho> +mees esma 2vi

[01:07:19] <h2o^> kaada tev skirba cik man gadu .....

[02:17:28] <Jin|macho> dumsh

[02:18:14] <h2o^> c yaa

Session Close: Wed Jun 11 02:19:24 2003

______________________________________________________________________________________________________

Jeei, shon atkal siltaaks laiks !!!

Shii buus forsha diena smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nuu ka es esmu jauns, apshaubu, un par to draugu buushanu, man ir sameeraa daudz draugu tongue.gif , un Jin es esmu paarliecinaajies par to ka tu esi cirvis =(, bet par tevi macho es veel shaubiijos, bet izraadaas............

P.S

Jin u r the maaan

Link to comment
Share on other sites

nuu ka es esmu jauns, apshaubu, un par to draugu buushanu, man ir sameeraa daudz draugu tongue.gif , un Jin es esmu paarliecinaajies par to ka tu esi cirvis =(, bet par tevi macho es veel shaubiijos, bet izraadaas............

P.S

Jin u r the maaan

1 jauns nejau vecuma zinjaa...... un sevis apshaubiishana nav iipashi laba nodarboshanaas

2 man prieks par taviem draugiem smile.gif cik no vinjiem tev ir saistiibaa ar kompjuuteru ?

3 tam par ko tu esi paarliecinaajies nav nu pilniigi nekaadas noziimes, jo peec tevis spreizjot tu ne par taadaam lietaam vien dziivee esi paarliecinaajies bet...... rolleyes.gif atklaashu tev mazu nosleepumu, tu esi driizaak cirvis nekaa es biggrin.gif aaa un btw, kas ir cirvis peec tavaam domaa, un kaa mani tas buutu jaaaizskar ? smile.gif Gribu redzeet kaa laika gaitaa ir mainiijusies vaarda "cirvis" noziimee jaunatnes viduu

4 tu shaubiijies ka macho arii ir cirvis ? (atceries ko es teicu par shaubiishanos)

5 kas izradaas, tu jau biji aizmirsis to sarunu ? Vai arii tikai tagad saaki domaat ? biggrin.gif

6 ciiniities, protams, ir forshi, tikai es tavaa gadiijumaa, tu sevi veel vairaak pazemo sad.gif

7 h2o baac, ja jau tu muus abus uzskati par cirvjiem, tad jau tu noteikti uzskatiisi sevi par labaaku... h2o ar ko tu vareetu izcelties muusu 3 viduu ? Vai arii tu esi taads pats cirvis kaa mees ? biggrin.gif

h2o, tev veel taaaalu liidz muusu varonim "cilveeks" bet tu jau esi saacis savu garo celju biggrin.gif

btw, iesaku Starwars Jedi Knight Jedi Academy, reaala speele, kaut vai taa iemesla deelj, ka tu vari pacelt pretiniekus gaisaa un lidaanaat kaa vien veeleis, pret sienaam, griestiem, griidu reaali izskataas ka pretinieks salauzj spradu kad tu vinju ar galvu pa preikshu griestos ietriec biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

baac, es saprotu, ka var buut dumji cilveeki, bet.....

hero

1 izlasi sadaljas nosaukumu

2 izlasi visus postus

3 padomaa

4 padomaa

5 padomaa

6 ja tu izodmaaji, ka te neko neraxtiit, tad vari beigt, ja tev ir veel veeleeshanaas kaut ko teikt, saac atkal ar 1 punktu

Link to comment
Share on other sites

baac, es saprotu, ka var buut dumji cilveeki, bet.....

hero

1 izlasi sadaljas nosaukumu

2 izlasi visus postus

3 padomaa

4 padomaa

5 padomaa

6 ja tu izodmaaji, ka te neko neraxtiit, tad vari beigt, ja tev ir veel veeleeshanaas kaut ko teikt, saac atkal ar 1 punktu

macho nav ko laiku tērēt...

paskaties cik viņam gadu.. gan jau kādreiz izaugs, sāks domāt, pagaidām es uz viņu lielas cerības neliktu...

vispār šajos forumos ir maz, kautcik domājošu cilvēku, tā kā tavus/jin postus, kas garāki par 3 rindiņām lielākā daļa vienkārši nesaprot.... ilgi nesapratīs

anyways baigais sviests

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

heh... nu labi, shito visu taisiiju, lai uzzinaatu kursh kaadas ciigas piipo. bet nu whatever.

Dzeki ja kaadam maajas cd-rakstiitaajs, man baigi vajag divus diskus. karoc viss kas vajadziigs cs1.5 un laikam vajadziigs arii hl ... un veel vienu disku ar 1.6 cs. var kaads man ierakstiit katru disku pa latu vai ... nopirkshu par cenu var vienoties, veelams lai chiiba dziivo purchikaa .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...