Jump to content
GIGN Forum

Krievijas Invāzija


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bļe kaut ko tik pozitīvu es negaidīju !!!!!

Domāju, ka viens no Krievijas mērķiem, bez resursu ieguves, ir, gāžot Saakašvili, iecelt kremlim uzticīgu prezidentu.

P.S Gaidam Krievijas rezumē par savu miera misiju Gruzijā

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Nebrīnīšos, ja krievija gribēs atstāt "miera uzturētājus" visā Gruzijā, lai pilnībā kontrolētu valsti. Ielikt Sakašvilli vietā ielikteni būtu viņiem visizdevīgāk, tādejādi krievija kontrolētu visu no āzijas rajona plūstošo naftu.

Iespējams, beidzot radīsies stimuls aktīvām darbībām ES enenrgoatkarības samazināšanā no krievijas. ASV jau labu laiku par to smadzeņo un aktīvi strādā. Lobēšana no urālu puses līdz šim ir bremzējusi to pie mums.

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Ja Gruzija patiešām uzsāka šo konfliktu, viņi savu ir panākuši - Krievijas tēls tagad ir ļoti veiksmīgi sadirsts, un šajā ziņā esam atgriezušies 90. gadu sākumā. Labā ziņa - tas mums ir izdevīgi. Sliktā ziņa - uz dabas resursiem balstītā Krievijas ekonomika turpina un turpinās augt. Jo varenāka valsts, jo vairāk tai nospļauties uz starptautiskās sabiedrības viedokli, ar visām no tā izrietošajām sekām.

Link to comment
Share on other sites

Es te izgāju no darba mūkusalas ielā patusēt un dzirdēju iznīcinātāju skaņu. Tvnetā lasīju, ka diezgan daudz dzirdējuši. Jāgaida, kas ta īsti tas bija. Virs Rīgas NATO iznīcinātāji parasti nelido... Moš atmodušies no miega un steidzās skillu atgūt :)

mans minējums, ka tas ir dīvains NATO signāls, ka esam drošībā un pasargāti no lielā lāča izlēcieniem.

es atceros, ka bija baigais škandāls par to lidošanu pirms gada, jo cilvēkus biedēja. tagad, spriežot pēc komentiem tvnetā, arī daži ir samīzušies.

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Tiko pa radijo teica kad ja nereages krievi uz nato teikto tad vini palidzes gruzijai , draugs dzirdeja tiko pa radio pats nedzirdeju, to kad kars pret krieviem buus un vini zaudēs to es zinu un esmu parliecinats tas ir tikai laika jautajums, bet es neticu tam kad tas notiks tik atri, lai stav mums dievs klāt ja nato izlemj palidzet ar militaro gruziniem.

edit krievi nakusi pie prata laikam, atkapusies. Bet tas nenozime kad viss beidzies i guess.

Edited by C-RusH
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, ka Krievija savus spēkus no Dienvidosetijas neizvāks un kontrolēs tās apkārtni.

Gribu redzēt cik ātri Gruzija atkopsies pēc visa šī pārdzīvotā un nopostīta. Šeit nu gan lielvalstīm būtu materiāli jāatbalsta un jākompensē sava neitralitātes politika.

Vismaz Latvija pierādīja, ka nav vienaldzīga un deva gan morālo gan materiālo atbalstu, kas pagarina mūsu krānu nedaudz virs 10cm, protams, ne Krievijas acīs

Link to comment
Share on other sites

Atliek tik pielietot iztēli un iedomāties, ka Grūzija to tik vien gribēja, ka sabojāt Krievijas tēlu. Tagad iespējams Krieviju piespiedīs pamest DO, kas jau būs viens solis tuvāk Grūzijas labā DO pilnīgai piesavināšanai (un tās dabas resursus ar).

Link to comment
Share on other sites

:)

mans minējums, ka tas ir dīvains NATO signāls, ka esam drošībā un pasargāti no lielā lāča izlēcieniem.

es atceros, ka bija baigais škandāls par to lidošanu pirms gada, jo cilvēkus biedēja. tagad, spriežot pēc komentiem tvnetā, arī daži ir samīzušies.

Tu pareizi dzirdeeji ap kadie 4 naktii vinji parlaidaas paari Rigas lidostai, to vinji dara parasti, kad veelas apskatit muusu zemi, cik vinji bija neatceros, bet tas kad iznicinataji shonakt bija latvija ir taisniba :thumbsup:

Cipruss tu vinju neredzeesi virs riigas nekad, jo vinjju skanja ir tik speciga, kad viniem jalido loti augstu, lai netraucetu pilsetai, jau pietiek, kad vinji par lidostu parlido, liekoas 5 boeing nosezhaas :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Jā, taču tā ir tikai viena no teorijām. Tikpat ļoti iespējams, ka konfliktu izprovocēja Krievija, kas bija rēķinājusies ar citādu notikumu attīstību. Operācijas pārtraukšana bija negaidīts, Medvedeva iniciēts solis, it īpaši ņemot vērā to, ka operācijas pārtraukšana tika izziņota vien pusstundu pēc preses konferences, kurā ārlietu ministrs Lavrovs oficiāli paziņoja par Krievijas vēlmi gāzt Saakašvili no Gruzijas prezidenta amata. Tas krietni vairāk atgādina strauju virziena maiņu, nevis loģisku ieņemtā kursa turpinājumu.

Nevajag aizmirst to, ka Kaukāzs ir stratēģiski neiedomājami nozīmīgs reģions. Tas atrodas tieši pie Vidējiem Austrumiem un tai pašā laikā robežojas ar Krieviju, kā arī tajā atrodas naftas un gāzes vads, kas pilnībā apiet Krievijas teritoriju (atkarība no Krievijas resursiem ir Eiropas lielākā ekonomiskā problēma). NATO kontrole pār Gruziju Krievijai visādā ziņā ir kā nagla pakaļā.

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu šodien ap 12:00 ari (iespējams) pārlidoja iznīcinātāji. Dzīvoju netālu no Āgenskalna.

Tam kurš viņus nevar ieraudzīt - viņi lido aptuveni no 9 - 12 km augstumā + ir 90% iespēja ka viņi lido ar virsskaņas ātrumu.

P.S. Zinu ka tā nav tiesa, bet tas būtu smieklīgi ja Krievija uzbrūk Gruzijai tikai tāpec ka viņi vinnēja Jaunajā Vilnī. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Un tagad Gruzijai būs pizģets, tā būs bumba ar laika degli, kura agrāk vai vēlāk sprāgs.. Krievi ir saveduši visu savu militāro tehniku Gruzijā un visticamāk tur arī liela daļa paliks "miera uzturētāju" rīcībā, un gan jau ka šiem atkal uzbruks, vai atradīsies kāds cits labs iemesls, lai atkal turpinātu visu iesākto.

Link to comment
Share on other sites

laikam jau neesmu neviena pusē. Gruzīņiem vajadzēja nogaidīt līdz uzņemšanai NATO, tāpēc stulbi tagad kaut ko darīt bija. Krievi vienkārši ir nolaiduši podā (zamočiļi v sortire, kā Putinam patīk izteikties) diplomātiskās attiecības ar pārējo civilizēto pasauli, ja vēl pirms šī konflikta daudzi rietumos domāja "krievija? nu tur tak tagad ir demokrātija", tad tagad lielākais vairākums paliks piesardzīgāki.

zaudējušas ir abas puses.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds to jau kaut kur minēja, bet man jau šķiet, ka visa šitā Krievijas darbība ir tāda kā maza imitācija ASV darbībai, kas bija Irākā utt. Reāli, krievi droši vien domāja: "ha, ja jau ASV var, tad kāpēc mēs nevaram?" Un iemesli arī līdzīgi abiem gadījumiem - dabas resursi. (laikam)

Bet es nesaprotu, vai tad tiešām Krievijai trūkst naftas un gāzes resursu?

Link to comment
Share on other sites

Interesantākais (priekš manis) topics ever.

Grūti nosliekties kādas valsts pusē vai baigi spriest, jo neliekas ka kāds no medijiem rakstītu baltu patiesību. :thumbsdown:

p.s. Krieviem nekad nav gana. Vispār, cilvēkiem nekad nav gana. <_<

Link to comment
Share on other sites

ja jau tev pašam ir sajūta, ka citiem tas liksies stulbi, ir visai liela iespēja, ka tas patiešām IR stulbi, vai ne? ;)

ja kāds ko tamlīdzīgu saka, es varu atbildēt, ka izprotu tikai to cilvēku loģiku (t.i. loģikas kļūdas - viņu domāšanu), kuriem, piemēram, kā kāds jau te ieminējās, nogalināta visa ģimene, kuri jūtas tā, ka tiem nav ko zaudēt, eksistē tikai atriebe. tad jautājums tev - vai tev Krievija ir nogalinājusi visu ģimeni? un vēl - kādas Krievijas ārpolitikas sekas tu vispār esi izjutis uz savas ādas? apdomā to, lūdzu.

enivej, mans pretjautājums par to pašnāvnieku-spridzinātāju lietu būtu - vai tu tiešām iedomājies, ka padarīsi pasauli labāku, nogalinot/ievainojot daudzus ar to visu +/- nesaistītus civiliedzīvotājus - tādējādi, diezgan iespējams, radot pretējā pusē vēl vairākus tādus kā tu?

p.s. alkohola lietošana, kā mums zināms, dārgie draugi, nav vainu mīkstinošs līdzeklis ;)

:(( lai cik tas gignu "gudrajiem" pratiem neliktos stulbi.

Link to comment
Share on other sites

;)

ja kāds ko tamlīdzīgu saka, es varu atbildēt, ka izprotu tikai to cilvēku loģiku (t.i. loģikas kļūdas - viņu domāšanu), kuriem, piemēram, kā kāds jau te ieminējās, nogalināta visa ģimene, kuri jūtas tā, ka tiem nav ko zaudēt, eksistē tikai atriebe. tad jautājums tev - vai tev Krievija ir nogalinājusi visu ģimeni? un vēl - kādas Krievijas ārpolitikas sekas tu vispār esi izjutis uz savas ādas? apdomā to, lūdzu.

enivej, mans pretjautājums par to pašnāvnieku-spridzinātāju lietu būtu - vai tu tiešām iedomājies, ka padarīsi pasauli labāku, nogalinot/ievainojot daudzus ar to visu +/- nesaistītus civiliedzīvotājus - tādējādi, diezgan iespējams, radot pretējā pusē vēl vairākus tādus kā tu?

p.s. alkohola lietošana, kā mums zināms, dārgie draugi, nav vainu mīkstinošs līdzeklis ;)

Bullshit uzrakstiju, bet miljākā lieta gudram latvietim, ir pretī gudri uzrakstai aiight ?! Es nemaz netaisos komentēt kaut arī... !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...