Jump to content
GIGN Forum

Gign Sejas 08


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:respekt:

Zorg tev vēl piena zombi? :lol: Nedotu vairāk par 14.

Man patīk tavs "nedotu vairāk par 14" it kā kāds tev kaut ko prasītu dot. Vispār tavu viedo postu caurstrāvo briedums un augsta inteliģence. Neesi gadījumā vecākais un pieredzējušākais gign foruma biedrs?

Link to comment
Share on other sites

Paldies vincister par bildēm, es jau domāju, ka šogad tā arī šis topiks netiks uztaisīts. Šogad kaut kā vairs nav tik interesanti skatīties GIGN sejas, bet tas jau laikam tāpēc, ka visi purni tagad tāpat ir zināmi. :)

Link to comment
Share on other sites

jauki lasiit to cilveeku domas par pasaacienu/sejaam kas tur reaali arii asisteeja uz vietas ^_^

p.s. tiem kas nebij' ________nesaprotu kaada vella' peec juus izsakat savu viedokli, nemaz nezinot cilveekus, spriezhot peec bildeem +/- no manas bildes arii neka nevar saprast :slap:

tika jums dota iespeeja visus satikt uz vietas, ja juus sho prieku sev pashi sev nesagaadaajaat, tad domaajams buutu tikai lieki apspriest cilveekus, ko pashi neveeleejaaties satikt :ermm:

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Es tieshaam nesaprotu, ko tu centies pieraadiit sheit? To ka tu esi kaut kaadaa zinjaa labaaks par cilveekiem, kuri apmekleeja gign balliiti? Ej pastaasti savus aizspriedumus saviem brataniem. Varbuut vinjiem tie kaut cik liksies svariigi.

Vincisteram huge props par apnjeemiibu uzcelt sho topiku un paldies, ka ieliki manu skaistaako bildi. :wub:

Link to comment
Share on other sites

pirmkaart man te nevajadzeetu neko rakstiit jo nebiju pasaakumaa bet man vienkaarshi prikolii ko ader raksta .

"žākli off, labi? blink.gif neinteresē smirdošu zeķu īpašnieka domas,"

ADER NOSAUC KAUT VIENU CILVEEKA NIKU KURU INTERESEE TAVU SMIRDIIGO ZEKJU VIEDOKLIS. :axe:

Link to comment
Share on other sites

ādere, nesaprotu, ko Tu šeit esi pazaudējis, kaut kādā interneta tārpu forumā. Tas, ko meklēji ir http://woman.delfi.lv, lūdzu, ej izklāsti savu problēmu tur. Man likās vispiemērotākais forums un ziņu avots priekš Tevis ;)

ādere, vēl kas. Ok, interneta tārpi, programmētāji, traki baikeri - dažādība ir tā, kas cilvēkus saista un liek vienam par otru interesēties. Bet jautājums, ko māki Tu pats?

edīte : eh, tikko ieraudzīju diseibloto posting ability. šķiet, ka man atbilde būs jāgaida 4 dienas. Kaut gan diez vai es to saņemšu, jo lai atbildētu uz šo jautājumu, ir kaut kas jāmāk, par ko es dziļi šaubos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...