Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Sabres spēle šodien, VLC player. Iečeko bildi, un spoileri. Pielieciet "http://" priekšā nlds49

URL: nlds49.cdnak.neulion.com/nlds/nhl/sabres/as/live/sabres_hd_4500.m3u8

Edit options : http-user-agent=AppleCoreMedia/1.0.0.8C148 (iPad; U; CPU OS 4_2_1 like Mac OS X; en_us)

post-11807-0-96577300-1384301507_thumb.jpg

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Lūk arī atbilde uz manu iepriekš uzdoto jautājumu Karsuma un NHL sakarā. Citēju no žurnāla ''Sporta Avīze'', intervē Raimonds Gekišs.

Decembrī apritēs pieci gadi kopš tavas pirmās spēles NHL. Zīmīgs laika posms pagājis. Kā vērtē savu karjeras attīstību?

- Kopumā vērtēju, ka labi, protams, pārdzīvoju, ka neizdevās palikt NHL. Pēdējā sezona bija ļoti smaga, jo nebija iespējas sevi parādīt. Gadījās, ka mūs, sešus spēlētājus, ar vienvirziena līgumu nosūtīja uz AHL. Visnotaļ jocīgs gads bija. Priecājos, ka Rīgas ''Dinamo'' paņēma pie sevis. Ar katru gadu jūtu, ka spēle kļūst labāka.

Tavuprāt, durvis uz NHL ir pievērtas vai aizvērtas?

- Neesmu par to domājis.

Iespējas vēl būtu iekļūt NHL?

- Ja olimpiskajās spēlēs parādīšu labu sniegumu, tad varbūt kaut kādas iespējas pavērtos.

Teds Nolans allaž uzsvēris, ka vairāki izlases spēlētāji atbilst NHL līmenim, šajā kontekstā visbiežāk minot tavu vārdu. Kā vērtē savas iespējas atgriezties NHL?

- Vai varētu spēlēt? Varbūt, ka jā. Kā jau minēju, pēdējā gadā, kad man nedeva iespēju, tad bija grūti parādīt savu varējumu. Ja man tagad būtu tur jāspēlē, es arī nevarētu teikt, ka gūšu 50 vārtus sezonā. Tā noteikti nebūs, bet trešajā maiņā, domāju, ka varētu. Tomēr tas ir fantāziju līmenī. Tik un tā man ar ''Dinamo'' spēkā līgums uz nākamo sezonu, kas pagaidām neliek aktualizēt šo jautājumu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ozo jau arī, tiesāšana bija augstākajā līmenī. :)

tak sūds ar tiesāšanu,bet nikni abi bija par zaudejumu, jo neviens bez Nizivija pirms speles nebija noskanjojies shai speleee...Visi domaja ka ir superstari pec speles ar LOKO :) Ehhh , ka tagad dabuja iekshaa... UN nakamaa spele ritaaa ar SKA :DD Uj uj, tur skjiet nevienam motivacija nav jameklē :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...