Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Nākošā spēle pret CSKA, Maskavā nākošpirmdien.. Nākošā spēle mājās pret Maskavas Dinamo, 1. oktobrī..

Nu jaa tagad 4dienas dzeki atpushas beidzot! tad 3 izbraukuma speles! tad atpuuta un tad 5speles majas :) Tas ir diezgan forsh :) Bet nu Shtals visu laiku darija melno darbu un vel smuku banku ielika :) Tribuncovs dazhas reizes izcelaas ar ko neforshu,bet nu taa jau vinjam nav ne vainas :) Kam negadaas :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ja mūsējie vinnēs Maskavas CSKA, tad es vnk.. vnk.. aplikšos... no words.. GAIDAM PIRMDIENU!

Mums tjipa mazs budžets, bet kādas ekstras? NIKE BAUER (hokeja firma (viena no labākajām pasaulē)) mums sponsorēja 100 000 Eiro, izdalītas formas, Nike Bauer XXXX cimdi (labākie pasaulē), ķiveres labākās, somas, atklāšana, fanu atbalsts.. Ko vēl vajag?

Krievijā nekas tāds nav, tādas atklāšanas, izņemot finālos..

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

izbruakumaa diezvai, bet maajas viss buutu iespeejams. neuzskatu, ka kaada komanda sheit no pirmaa desmitnieka ir klasi augstaaka. Visas var uzvareet visus, tapeec iekost liideriem un atnjemt kadu punktu buutu ljoti iespeejams, pat ja komandaa ir Jagrs! cereesim, ka Masaljskis atveseljosies, bet tikmeer Naumovs spees nostaaveet cieniigi, lai arii jau gados vecs. 99%, ka Hossu nenotureesi, jo vinsjh jau skaidri pateica, ka shii KHL sezona ir tikai sagatvoshanas, lai atgrieztos NHL. KHL speeletaajus var notureet tikai ar naudu paliidziibu, jo liimenis un skataamiiba NHL ir nesameerojami augstaaka. Hossa pateica, ka nauda vinju neinteresee, vinsjh grib atgriezties augstaakaja liimenii.

Jaacenshas nostarteet pieklaajiigi, lai klubs kaa taads saglabaatos uz naakamo sezonu un piesaistiitu sponsorus vairaak. Palielinaasies budzhets un varees varbuut kaadu superstaaru nopirkt. kameer buus Shuplers, tikmeer ir labi sakari ar Chehiju un Slovaakiju. Miroslavs Shatans esot pat piekritis speelet, bet DINAMO budzhets vinju nepavilktu, kaa arii komplektaacija jau bija pabeigta.

p.s. http://esports.lv/hokejs/khl/16092008-masa...ietis_uzbrukuma

Palasot komentaarus daudzi vaino "urlas'' utt. Tas ir stulbi, jo nekas nav noskaidrots veel. Kaa liidziigi ar Raitumu. Pashaa sakumaa zinjaas bija lasaam, ka maartinjsh piekauts, bet noskaidrojot apstaakljus izraadijaas pilniigi preteeji. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu man kaut kā neticas, ka tā ir nejaušība ka tieši Masaļskis, kurš bija labākais Dinamo sastāvā pēdējās trijās spēlēs, dabū ciest. Nekas itkā vēl nav zināms, bet es esmu diezgan pārliecināts, ka vainīgie bija kāds krieveļu bariņš. Tā pa diagonāli lasot esporta komentus pamanīju, ka viens bija ierakstījis, ka Rīgā bija 5 Torpedo fani. Diezgan aizdomīgi. Un es arī ļoti šaubos, ka pats Masaļskis bija piedzēries, un pats sācis kašķi meklēt. Nu anyway, vainīgajiem es novēlu sadegt dzīviem. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Par urlām vēl nekas nav zināms, vēl ar draugu, kad skatījāmies spēli, pamanījām to Krievijas karogu, kas plīvo..

nu neticu, ka tā ir sagadīšanās, ka tieši Masaļskis, tieši pēc spēles.. Žēl viņa, dzīvē tāds kluss, sakarīgs cilvēks dabū šitā ciest.. Lai veseļojas!

Dinamo meklē jaunu vārtu sargu..

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Tagad būs diezgan sūdīgi ar to meklēšanu, sezona tomēr jau ir sākusies. Naumovs, šķiet, vairs īsti nevelk šādā līmenī, bet Muštukovam un Lūsiņam nav tādu spēļu pieredzes. Nez, man, vismaz uz doto brīdi, stabilāks liekas Žabotinskis no LM, bet es šaubos, vai LM viņu tik vienkārši atdos..

Link to comment
Share on other sites

Kas rezervē sēdēs?

Par Latvijas vārtu sargiem.. Mums ir talanti, bet pieredze nav. Jā Žabotinskis, bet es tiešām nezinu vai LM viņiem tā par mazu summiņu dos..

Domāju meklēs ārzemnieku ar pieredzi, jo tas ir noteicošais faktors KHL līgā, abiem mūsu varočikiem ir pieredze, bet meistarība ir labāka Masaļskim, that why viņš ir pamatvārtsargs.

NAUMOVS, viņam vēl neviena spēle nav bijusi KHL līgā, kaut gan pārbaudes spēlēs stāvēja, bet neziskatijās stabils.. Viņam būs tā: Nostāvēs ideāli pret CSKA, tad tas viss aizies..

Kā tur ar Enkuzenu? Kur šis palicis? Tomēr kaut kāda pieredze viņam ir (stāvēt pilnā arēnā, u-20 PČ), bet vēl jauns.. Domāju šis būtu labākais variants no Latvijas...

Link to comment
Share on other sites

Kā tur ar Enkuzenu? Kur šis palicis? Tomēr kaut kāda pieredze viņam ir (stāvēt pilnā arēnā, u-20 PČ), bet vēl jauns.. Domāju šis būtu labākais variants no Latvijas...

Vispār jau Naumovs ir bijis laukumā 2 spēlēs. Enkuzēns labākais variants no Latvijas ? lol, viņš tagad spēlē LSPA/Rīga sastāvā, un tādā KHL vidēji laistu 6 vārtus spēlē.

Link to comment
Share on other sites

acido 1naa speleee gan kur vinsh nostaveja 40min :) vari stastikaa pachekot ja netici :) Nu mums ir NAUMOVS un MUSHTAKOVS,taa kaa nemaz nav jau tik bezcerigi arii,jo abi tomer ir arii augstas klases vartsargi! Ko Masala jau arii ne velti videji ielaidis lidz shim 4 ripas spelee,un taa kaa visiem ir spidoshas un ne tik spidoshas dienas!

bet nu kaaa vinju sasita v nk bija pzdc :(

Link to comment
Share on other sites

Tikko skatījos ziņas. Ķipa tajā video ir redzams, ka notikusi kaut kāda grūstīšanās, kur bijuši iesaistīti arī citi hokejisti. Masaļskis pats saka, ka tās esot bijusi sadzīves trauma. Kad uz notikuma vietu atbraukuši menti, tad viss jau bija beidzies, un Masaļskis esot kāpis taksī, atsakoties no mentu un medicīniskās palīdzības. Teica arī to, ka uzbrukums neesot bijis plānots. Ei nu sazini, kā bija īstenībā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...