Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Paldies.. Bet nu nevar salidiznat kvalitati ar VLC :D

Tur ari bus sabres spele?

tur šodienas visas spēles Hd, protams nav 5000 kbps kvalitāte, bet tāpat skatāma

Ja nu kas VLC metode vēljoprojām strādā un var visas spēles skatīties ar 5000 kbps ;)

pagaidām gan loģiski jāizmanto javas programma lokāli uz PC, bet es pie tā strādāju lai uzmenedžētu webisku servisu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu kas VLC metode vēljoprojām strādā un var visas spēles skatīties ar 5000 kbps ;)

pagaidām gan loģiski jāizmanto javas programma lokāli uz PC, bet es pie tā strādāju lai uzmenedžētu webisku servisu.

Zinu, pats skatījos iepriekš Sabres spēles un vakar Kings spēli, bet vakar man kaut kas gļukoja, jo bija tā huiņa, ka patin laiku atpakaļ. Kvalitāti mainīju uz leju, mainiju home/away, bet tāpat. Iepriekš abas Bafalo spēles skatījos uz 5000 kbps, bet ne vienu reizi neielagoja. Cerams tas tik vakardienas spēlei man

Link to comment
Share on other sites

Pagājušā sezonā uz play-off nopirku to abonementu un arī šogad jau laicīgi uz visu sezonu ieķēru. Daudz labu funkciju, ja ir aktīvs skatītājs - nenožēloju tos padsmit dolārus mēnesī, ko maksāju.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Rīgas Dinamo spēlētāji spēles beigās pacentās un apspēlēja ''salātus''. Un tagad uzmanību, brīnums - Linuss Videls 1+1 (!!!) Laikam negrib salt ziemā bez kluba.

P.S. varbūt kāds neredzēja:

http://www.youtube.com/watch?v=uW4zmtvYtxY

spēka paņēmienu pamanījuši jau lielākie sporta kanāli - cbssports, thehockeynews, nbcsports un yahoosports /Hk Rīga/

Link to comment
Share on other sites

Rodas sajūta, ka viss slēpjas tikai un vienīgi naudā, tiklīdz izmaksā algu, tā sāk spēlet :D

tā arī ir. Jo sastāvs nemaz nav tik sūdīgs, lai netiktu izslēgšanas spēlēs. Tikai keponi saka, ka sastāvs šosezon nav tik labs kā pagājušajā. Lab, vārtsargu līnija ir sūdīgāka, bet ne ļoti

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Līdz šīm Novokuzņeckas Metallurg komanda bija pēdējā vietā iemesto ripu ziņā. Bet Rīgas Dinamo špīleri palīdzēja ''Kuzņai'' pacelties uz priekšpēdējo vietu. Robin Hood style.

Labi, ka Girgensons glābj situāciju.

Edited by windy ;)
Link to comment
Share on other sites

Līdz šīm Novokuzņeckas Metallurg komanda bija pēdējā vietā iemesto ripu ziņā. Bet Rīgas Dinamo špīleri palīdzēja ''Kuzņai'' pacelties uz priekšpēdējo vietu. Robin Hood style.

Labi, ka Girgensons glābj situāciju.

Ābols jau sen bija jāatlaiž

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, bet atceramies, cik labi sapratās Hossa ar Wilsonu, gāja kā tanks visiem GK pāri :) Tā kā Hossa-Wilsons-Indrašis būtu laba maiņa...Videlu pie Miķeļa un Dārza... Meija-Džeriņš-Bukijs

drīzāk Lauris jāliek ar Indraši un Vilsonu. Hossa šosezon nevelk tā

Link to comment
Share on other sites

Es esmu optimists un joprojām ceru, ka viss notiks un DR tiks uz izslēgšanas spēlēm, jo gribas garāku sezonu.. bet tās ir tikai cerības..

Kā arī runājot par Vilsonu, dievs dotu, lai viņš kaut ko spētu mainīt, bet nu nezinu gan.. viens spēlētājs neko nevar izdarīt..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...