Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Nadježda šogad ir atcelta, visi klubi nobalsoja pret Nadjež'du :) Nu ko Bičevskis/Cibulskis/Bukarts/Skvorcovs/Porejs/Grinbergs nosutiti uz fārmu.... Baltais karogs, bet nu nav nav pat teoretisku iespēju tikt..Sochiem un Torpedaam parak viegli punkti tur gaida!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sochi 3:1 Torpedo, paliek 5min spelet un Skudras Torpēdas iemet 3ripas 2min laikā :D WTF... Dinamo liekas izvaros Slovan, beigās 3:3 ,un mums jau ir dirsā,bet HOPCĀ...Hoheja DIEVS atkal ar mums, 2vi aizsargi izskrien 2vs1 un kas notiek? :D RIkošets ielido kastē 50sec pirms beigām :D DOOOOOOHHHHHHHH....Žēl ka šī nebija pēdējā izšķirošā kārta :DD Nekas vēl vismaz 2vas dienas ir uz ko cerēt,ka mēs vel varam :DD

Link to comment
Share on other sites

zemgum atkal gols mazākumā un piespēle

Sūds ar golu un piespēli, cerams savainojums nebūs parāk nopietns.. PČ tuvojāš - mums VAJAG Zemgu :latvia:

EDIT: starpcitu, nākošā spēle gan Zemgum, gan Ķēniņam ir savā starpā, ja Zemgus netiks uz kājām, tad izpaliks letiņu duelis :(

Edited by sluT
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

uj kā mūs masē :DD Pa pilnu programmu :DD Cerams masalam neliks pārāk bieži pēdējās20min vilkt ripas no savas kastes laukā, lai nezaudētu pārliecību pirms nākamās spēles! Diez vai vai paši kaut ko iebirdināsim šodien!

IRRRRRR! Neeesam sušņaka DAUGAVA :DD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Klau, par to prognozu speeli, juus tikai pa A grupu tad beigu beigaas?

NĒ !!! Es tiko pamanīju ka nolažoju :DD Bet vai tad es vainīgs,ka Jūs nemetat otrās grupas spēles? :DD Es jau 1no1 uzminēju :DD

P.s. 2trā grupā tāpat būtu uz Somiju licis un zarā iebraucis,tā kā neko nepadirsu :DD

Žēl ka MASALA sauso nenoturēja,bet nu sorrīī,pret Crosby daudz variantu nebija :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

NĒ !!! Es tiko pamanīju ka nolažoju :DD Bet vai tad es vainīgs,ka Jūs nemetat otrās grupas spēles? :DD Es jau 1no1 uzminēju :DD

P.s. 2trā grupā tāpat būtu uz Somiju licis un zarā iebraucis,tā kā neko nepadirsu :DD

Žēl ka MASALA sauso nenoturēja,bet nu sorrīī,pret Crosby daudz variantu nebija :DD

Iemeta jau bet laikam jau par vēlu, ja nemanīji. Nu neko, pats vainīgs, uz Krieviju paspēji vismaz uzlikt. :D Nu Krosbija bullītis nebija ņemams, bet Masaļskis malacis, labi iegāja spēlē un Tu esi "šariks" :D

Link to comment
Share on other sites

Krievi smuki rullē pāri Norvēģiem, pēc pirmā 4:0, gandrīz jau ielika piektos 5 sec pirms sirēnas.

Bļin, kā lamājos kad Belovs(laikam) neiemeta izgājienu 1pret1 mazākumā, būtu bijis 7:2, tieši kā es prognozēju bet nē, 6:2 beigās, fuck sake. Čehi labi, trešā periodā četrus vārtus atspēlēja bet Sviedri pēdējā minūtē PP iepirda, 5:5.

Edited by Ectasy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...