Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Īstenībā es īpaši nebēdājos par šo zaudējumu. Manuprāt, ļoti laba spēle Dinamo izpildījumā pret spēcīgu pretinieku + vēl ļoti liels prieks par Naumovu, džeks pierāda, ka vēl mierīgi var spēlēt augstā līmenī. Un vispār, kad Dinamo būs nākamā mājas spēļu tūre, pašam noteikti būs jāaizmauc uz Arēnu.

Link to comment
Share on other sites

Šodien tiek iepirktas biļetes uz pirmdienas spēli, yeah.

Vakar, es tā nemaz neapjēdzu kā viss notikās, skatos bullīši ok metiens jau cik netraapīti pēkšņi skatos ripa kkur un jā zaudēta spēlē davai čau, visi pazūd. Viss tizli beigās bija, varējām mierīgi uzvilkt.

Link to comment
Share on other sites

Vakar, es tā nemaz neapjēdzu kā viss notikās, skatos bullīši ok metiens jau cik netraapīti pēkšņi skatos ripa kkur un jā zaudēta spēlē davai čau, visi pazūd. Viss tizli beigās bija, varējām mierīgi uzvilkt.

iecheko pie pasakumiem :) Taa kaa nebuusi vienigais :)

Link to comment
Share on other sites

uhhh kas riit pa dienu!!

11.oktobris, sestdiena, 15:50, Kontinentālā hokeja līga, Rīgas "Dinamo" - Čerepovecas "Severstaļ"

Un saldais eediens

2010.gada FIFA Pasaules Kausa atlases spēle: ŠVEICE - LATVIJA 18:45 AFG Arena, StGallen - Šveicē (LTV-7 tiešraide)

Link to comment
Share on other sites

11.oktobris, sestdiena, 15:50, Kontinentālā hokeja līga, Rīgas "Dinamo" - Čerepovecas "Severstaļ"

Un saldais eediens

2010.gada FIFA Pasaules Kausa atlases spēle: ŠVEICE - LATVIJA 18:45 AFG Arena, StGallen - Šveicē (LTV-7 tiešraide)

Lv futbola izlasei nekaadu ceriibu.. :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...