Jump to content
GIGN Forum

Nedaudz No Ķīmijas.


bullet
 Share

Recommended Posts

Tātad man jātaisa ķīmijā pētnieciskais darbs. Vienalga par ko un jaizvirza hipotēze un tā jāpierāda.

Skolotājas piemērs hipoteze: malkai izdegot nekas nepaliek pāri.

Es savu darbu izdomāju taisīt šādu: Glāzē ieliet ūdeni, piebērt sāli, izmaisīt. Tad ielikt zīmuli un zinu, ka tā sāls kaut kā nonāks uz to zīmuli. Tagad problēma, nemāku noformulēt hipotēzi. Sāls kāps uz zīmuļa?? :D

Link to comment
Share on other sites

Iesaku mainīt hipotēzi uz "jo lielāks konsumētā etanola daudzums, jo lielāks tā īpatsvars asinīs" un koncentrēties uz pētījuma empīrisko daļu.

Link to comment
Share on other sites

Es savu darbu izdomāju taisīt šādu: Glāzē ieliet ūdeni, piebērt sāli, izmaisīt. Tad ielikt zīmuli un zinu, ka tā sāls kaut kā nonāks uz to zīmuli. Tagad problēma, nemāku noformulēt hipotēzi....

Man arii tas pats jaadara....

Veeel jau nezinu ko dariishu, bet visdriizaak peetiishu "Alumiinija un Dzelzs triisveertiigaa oksiida reakcija augstaa tempertuuraa".

EDIT: vbyer FTW

Edited by Gimp
Link to comment
Share on other sites

:)

BET uzinstalējot cs man ir tā problēma kurai esmu aizmirsis risinājumu.

kr4 kad bišķīt stiprāk parauju pelīti, tad aizgriežas baigi, bet kad vnk velku tad baigi lēni mērķis iet.

Vajag no jums - (kam protams tas teksts ir un zin par ko es runāju) Uz cs ikonas ar labo pogu properties un nokopējiet target un ieliekat te. Tur galā jābūt ir kkam tādam nofore...... - nofore... nu uz to pusi.

un kas man buutu jaatklaaj kjiimisks tavaa tekstaa?

Kur tu iepostoji, vismaz saprati?

EDIT: Apjeedzi :)

Edited by Gimp
Link to comment
Share on other sites

Da izvēlies kaut ko jēdzīgu. Šaubos vai tu maz ķīmiski spēj izskaidrot, kāpēc sāls būs uz zīmuļa. Labāk ūdens glāzē sajauc sodu ar citronskābi: glāzē ielej ūdeni, ieber 1/3 tējkarotes citronskābes un pieber 1/2 karoti sodas. Būs tev ķīmiska reakcija + tas dzeramais ir garšīgs.

edit:

A kur tad pelni, CO2, siltums u.c. lietas paliek?

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

:) Vismaz tā pēc tava pēdējā teiktā sanāk.

ja izvirza nepatiesu hipotēzi, to var pierādīt ar aprēķiniem/eksperimentāli un secinājumos uzrakstīt, ka tev nebija taisnība un uzskribelēt patieso aplamās vietā.

Sāls kāps uz zīmuļa??

pēc izšķīšanas sāls šķīdumā kristalizējas, veidojas kristāliskas vielas, kas nogulsnējas uz zīmuļa virsmas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...