Jump to content
GIGN Forum

Kā Zem Windowsa Uztaisīt Savu Serveri?


Recommended Posts

Es vairākas reizes debīls palikdams urbos cauri worm rakstītajam tekstam divas reizes visu pārtaisīju,bet vienalga nekas nesanaak.. smiliez.de_2469.gif

Un problēma tāda ka nevar piekonektēties serverim.

retrying retrying retrying un viss...

Bet serveris protams ka ir palaists dry.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

par kaadu chakaru? ja kas ira manuaalji tur pat iekshaa.. piem amxmodx kaa pievienot adminu - users.ini failaa viss rakstits priekshaa!

amx.cfg fails - par katru rindu info

visur viss prieksha!

Un!

kam tur negaja tjipa kam tas errors kam ir screenshots.. a kur ir tavs shortcuts? doh

Link to comment
Share on other sites

Tā, nu es čakarējos jau 3 reizi, bet akal nekā nav. smiliez.de_2428.gif

1. Vēljoprojām nav iespējams piekonektēties serverim, visu laiku retry..

2. Antivīruss mēģina mani nokaitināt - palaižot HLDS viss normāli, ieeju cs mēģinu konektēties serverim uzreiz atveras antivīrusa logs - ķip par to hlds Atļaut viņu lietot vai aizliegt, uzspiežu atļaut, bet redz šim nepietiek ar vienu reizi viņš man prasa atkal to pašu... Un tā visu laiku, spaidi cik gribi Permit... Nezinu kā lai to vēl novērš.. smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Visi tādi kruti - MOŠ KĀDS VARĒTU PATEIKT ko darīt ja ejot savā serverī NO-WON PARĀDĀS !?!?!?!?! smiliez.de_2538.gif

Es zinu konkreeti, kur tu esi kljudijies, bet vot es tik pat konkreeti neteikshu, kamer tu nebusi izlasijis velreiz un velreiz un velreiz ko es pirmajaa lapaa rakstiju. Ja tu izpilditu visu PRECIZI, tev shada kljuuda neraadiitos...

Link to comment
Share on other sites

Karoche ar ilgaam mokaam tiku pie servera palaishanas un viss aizgaaja....beidzot!

man ir divi jautaajumi:

1.Ieliku pluginu ninja_rope.amx, bet ir maza lieta palaizhot serveri, konsolee paraadaas shaads teksts:[AMX]Load error 17 (invalid file format or version) (plugin "ninja_rope.amx"), vai shii probleema var buut taapeec ka man ir AMXMOD nevis AMXMODX??

2.Kapeec kad es papaizhu HLDS nemainot target tekstu, man paraadaas:LAN servers are restricted to local clients (class C)Tad sanak nemainot target man nekas nesanaaks??

Paldies par atbildeem. 4.gif

Edited by .:RePrEsEnT:.
Link to comment
Share on other sites

Pie mana servera neviens nevar piekonekteeties zaban.gif  . Vai tur viss kaartiibaa ( skat IMG)?

Kas tev tā par IP? Ja tev nav inets, nah tad tev dedicated vajag? Ja tev ir inets, tad izņem otras (ne ineta) tīkla kartes vadu, pirms taisi serveri! GL

Edited by -Maximus-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...