Jump to content
GIGN Forum

Kā Zem Windowsa Uztaisīt Savu Serveri?


Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tad tas nav priekš tevis.

PS: Laikam pēdējā laikā baigi stilīgi palicis savu CS taisīt, visi te kā sēnes pēc lietus to vien dara.

tieshi taapeec saku jums visiem

pirmajaa poustaa viss rakstiits. Ja juus tieshaam esat tik stulbi un jums nekas nesanaak, tad iztiksiet. (nu labi tas neattiecas uz kaukaadaam megaekstraprobleemaam, bet es te taadas kaut kaa neredzu)

Link to comment
Share on other sites

ok shito iepriekshejo OFF! nu ta es nokrekoju swds.dll, uz visiem variantiem( bija 5 skautlu rindas) , katru jauno krakoshanas reizi izmantoju jaunu swds.dll [orginal] ( bet es vinju njemu no parastas Valve, mapes nevis to ko man uztaisija caur run, iespejams tadeel, ?), un kaaroch problema tada kad rada --> "VALVE Validation rejected" , mo6 paliidz... smile.gif

p.s: aa un jaa loks iespejam kad ta pats nezin ko dariit, nav jau pieradijumu kad vinjam servers ir, un kad pilniiba neviens nepaliidzeja dry.gif

Edited by |S|
Link to comment
Share on other sites

ble nu davai kads NO - WON paliidz, mo6 ja var ieliek savu swds.dll, ja ta var,, ! WORMS VARU DERET KAD VISS IR PECC TAVA TEXTA IZDARIITS TIK UN TAA RADA NO-WON ! MAN IT VISS ir IZDARIITS< NEESMU TAK STULBS< I crack taisiju, i shortcut (ierkatiju target tekstu ar)taisiju, i parejos ailu rindas nomainiju, bet nekaa ! PLAAIIDZ TAKSH !!! dry.gifzaban.gifzaban.gifzaban.gif

Edited by |S|
Link to comment
Share on other sites

Izmantoju citu no-won cracku un esmu diezgan apmierināts, nekad vēl nav pievīlis tongue.gif

Princips šāds:

1. Atzipo nowon.zip savā C:\HLServer (tur kur tev serveris staav) tā, lai vfaili sp.exe nowon.s būtu kopā ar failu swds.dll

2. Atver Command Promt (Start-Run-cmd-Enter vai arī skaties pie Accessories)

3. Ar komandu cd tiec līdz savam servera folderim, piemērs, cd C:\HLServer

4. Kad tas ir izdarīts, pārliecinies ar komandu dir, būtu jāparādās vairāku failu nosaukumi rindā, tajā skaitā arī sp.exe nowon.s swds.dll u.c.

5. Tagad tajā Command Promtā raksti - sp.exe nowon.s swds.dll

Tagad visam vajadzētu strādāt, neaizmirsti tik palaist serveri ar flagiem +sv_lan 1 -nomaster.

Aizmirsu pateikt, ka crack var nestrādāt uz WinXP SP2, jo parāda kaut kādu erroru, bet šķiet, ka šis ir ar to saistīts (16 Bit MS-DOS Subsystem" ERROR killer)

nowon.zip

Edited by Gariks
Link to comment
Share on other sites

Izdevas adminu uzlikt topick off smiliez.de_2523.gif un worms, tev tas crack bija suuds jagodiigi, izmeiginaju visadigi bet nekaa(dariiju pareizi, ka bija teikts, savadak pat nevareja izdarit), bet to ko iedeva vinjsh uzreiz vareja, pez jebkadam problemam.

un meiteni es neteloju, es pat nebutu te neko rakstijis, ja serveri taiitu savas majas, un ja nebutu problemas ar tavu no-won crack! Bet tnx par parejo ! thumbsup.gif

Edited by |S|
Link to comment
Share on other sites

upset.gif

logjiskaa domashana nestradaa nemaz?

nu blje iedomajies ka tev neviens nespej palidzeet un pamegini atrisinat problemu pats...

1. skaties logus

2. analizee logus

3. skaties kas konsolee raadaas

4. parbaudi 5x visus cfg failus

5. beidz meiteni teelot

6. DARBOJIES

Link to comment
Share on other sites

VISLIELAKA PROBLEMA un BEIDZAMA! manu serveri neredze neviens, ka vieniigi LAN, jolaikam tadeel kad man majas ir local,..rooteris ar 4 PC,ta varetu buut vaina ?

Edited by |S|
Link to comment
Share on other sites

VISLIELAKA PROBLEMA un BEIDZAMA! manu serveri neredze neviens, ka vieniigi LAN, jolaikam tadeel kad man majas ir local,..rooteris ar 4 PC,ta varetu buut vaina ?

Tev rūterī ir jauztaisa port forwardings, manā broadband rūtrī D-Link kas man mājās stāv tas saucas virtual server. Ir jānoforwardē 27015 UDP ports no ārējās IP adreses uz iekšējo(to kur reāli stāv serveris). Ideja ir tāda, ka nekādas paketes nevar tieši veikt nekādu pieprasījumu tavai iekšējai IP adresei, jo internetā nav vienkārši tāda adresāta. Tad vajadzētu tikt klāt arī no ārpuses.

Link to comment
Share on other sites

tnx thumbsup.gif

karich labs prikols, gribeju rooterii forvareteet portu, lai aareeji izdotu IP, beigas man rooterim ir uzlikta Password, bet neviens kipa nav licis nevareja tikt ieksha, ta nu es rr rooter, bet beigas shis tik un ta prasa password, atagad visi cfg rooteri izmainijas liidz ar to kad rr, un vairs vinjsh neizdala IP loaclpc, tad nu rooters chupa biggrin.gif un man jasadziivo ar vienu PC(ar netu).

^V^ nu tev ir tas pats rooters kas man un man profs teica kad vinjsh shaubas vai var ta izdaritt, tas esot ka kurak, jo tas ir pats letakais un primitiivakais rooters, un vinjsh nav domats tadam funkcijam. karoch man mDSL nakoshnedel meiginas ievilkt (jau 3 reizi sola)jo tagad man ir pats suudiigakais nets pasaulee 20 KB/s pa 23 ls/menesii , un tadeel tads chakars ar to IP izdoshanu dry.gif

Edited by |S|
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...