Jump to content
GIGN Forum

Kā Zem Windowsa Uztaisīt Savu Serveri?


Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

smiliez.de_2469.gif4.gif

"Nick" "Password" "abcdefijmnopqrstu" "a"

Access Pats Vari Kontrolet.. Tas Bija Tikai Piemers tongue.gif

Pirms Ieej Serveri Uzraxti setinfo -pw Password

Ja Nemaldos.. Vai Vnk Liec Uz IP biggrin.gif

Edited by Nix`
Link to comment
Share on other sites

lieta tada man ir detekted servers ar visiem addoniem amxmodx untt bet es gribu lai man notikutu shitaa piemeram es kad uztaisu dedicated server man ir lagi protams jo es speeleju no taa pasha kompi bet es kad uztaisu speeli caur lan(es domaju ieju spelee un pannemu new game) tad lagu naf bet citi vinnu neredz tik lokalais iet un vis bet kaa var kur ir jaizmana lai varetu arii citi to serveri redzeet jo kad taisa lan caur speeli iet ariiu visi modi skot ar amxmodx cd server untt vis buutu ok bet shaize taada ka citi neredz?? smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas to tu taisi caur new game, tas nav dedicated server, bet gan listenserver. Dedicated server taisi tā, kā to pirkajā šī foruma postā rakstīts.

Bet par C-D crackiem jau piebāzts forums, vismaz es jau par to rakstīju. Vari palasīt vēlreiz http://cs.rin.ru forumā.

Link to comment
Share on other sites

Tu pats saproti, kas ir listen un kas dedicated server? Ai karoche uz listenservera visiem tāpat rādīs Local class C restricted, bet uz dedicated server savādāk. Da i pērc sev jaunu kompu. Da i tu pats losīti saproti, ko tu pieraktīji, kaut kāds detekted server, anmomālija kaut kāda.

Edited by Gariks
Link to comment
Share on other sites

lab es verbuut netaa paskaidriju ko es ar to domaju bat lai nu paliek 20.gif

narbuut kadreiz liidz tavam smadzeneem aizies bet nennem pieree 4.gif

Nu da et ne dlja srednjih umov. Ja tu buutu kaut uz pusi tik gudrs kaa es rolleyes.gif , tad tu nemaz neprasiitu kaa ko dariit, bet pats atrastu atbildi uz savu jautaajumu. smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

ne nu man tadu reku rava lasot pirmos postus kas jadara tad kas ta psc

lasit un domat makat ? (domats uz tiem kas meiko serveri) tad izlastiet pirmo postu saja topic es visu ar sakuma nerubiju beigas lasot to topic vis man pieleca un nau nekadu problemu ....

ja gribat serveris likt CD virsu ieejietCD un noka4ajiet servera paku tad saciet lasit

Link to comment
Share on other sites

eu palīdziet lūdzu, kad es ierakstu tajā liblist.gam - gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll" tad man parādās šāds errors - "Host_Error: Couldn't get DLL API from .\cstrike\addons\metamod\dlls\metamod.dll!" huh.gif Ko man darīt, lai viss būtu ok un serveri varētu palaist ? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

eu palīdziet lūdzu, kad es ierakstu tajā liblist.gam - gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll" tad man parādās šāds errors - "Host_Error: Couldn't get DLL API from .\cstrike\addons\metamod\dlls\metamod.dll!" huh.gif Ko man darīt, lai viss būtu ok un serveri varētu palaist ? blink.gif

Hmz, man jautājums radās, tev metamod ir uzlikts? Vai tu no zila gaisa gribi palaist metamodu kaa gamedll?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...