Jump to content
GIGN Forum

Kā Zem Windowsa Uztaisīt Savu Serveri?


Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[*]metamod instalēšana

Gari nerunāšu - bez šī rīka nesanāks palaist AMXX, tāpēc lasam pamācību. Novilkt metamod var no viņu saita. Tur gar labo malu smuki uzskaitīti faili, ko var novilkt. Uz šī raksta tapšanas brīdi metamod versija ir 1.17.4. Būtu ieteicams ievērtēt saitu, nevis uz aklo spaidīt manis dotos linkus. Bet nu ja ir slinkums, tad spiežam šo te linku, kas satur metamod dll failu.

īsa instalēšanas pamācība:

  • iekš addons direktorijas, kura tika izveidota instalējot AMXX, izveidojam direktoriju metamod
  • zem metamod izveidojam direktoriju dlls
  • atveram pirmīt novilkto failu (metamod-1.17.4-win.zip) un ekstraktējam saturu iekš tikko izveidotās direktorijas dlls
  • atveram failu liblist.gam, kurš atrodas direktorijā cstrike ar kādu editoru (piem. notepad)
  • nomainam sekojošo rindu:

    gamedll "dlls\mp.dll"

    uz šo te:

    gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll"

pagaidām ar šo te pietiks...

EAT THIS niger smiliez.de_2551.gif Lasi!!!

P.S. Ka4aajam superaanussreaalouubergeekoraaaloskilu!!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

da man tik un tā tas stulbais erors parādās sad.gif

kaads saimnieks, taads errors (JOKE) laugh.gif

Isteniiba ja visu pilniigi superduper detalizeeti pareizi izdara taadu censored2.gif neraadiitu.... Njem velc manu metamod mapiiti, ja tas tev ko liidzees, bet ir veel viena lieta - shortcuts (HLDS) paprovee Target: ielikt sekojošu rindiņu (bet taadu kas atbilst tavam pc)

C:\HLserver\hlds.exe -game cstrike -console -insecure -nomaster +exec server.cfg +maxplayers 19 +sv_lan 1 +map de_dust2

Paskaties server.cfg varbuut tur ko var pamainiit.... wink.gif

Bet pats svariigaakais - USE THE FORUMS!!!! (Metamod)

Link to comment
Share on other sites

kr4 probleema sekojowa,laikam esmu n00bs vai kaa tur,bet man nesanaak pat tikt taalak par saakotneejiem uzstaadiijumiem!!! Tipo ieraskstiiju visu kaaa bija teikts saakumaa ->start->cmd->visu paareejo bet kad meeginaju iemest game strike (tipo tajaa vietaa) man izlec 'game' is not recognized as internal or external command operable program or batch file. nu labi to neneemu veeraa gaaju taalaak to pashu man izmeta arii kad rakstiiju retry..

P.S nu vo kas pa wteleem laikam esmu n00bs,bet ceru tomeer ka paliidzeesies!! 18.gif ''kam negadaas kluudiitites'' : teica eziitis nokapdams no kaktusa!!

smile.gif

Edited by eXp!red
Link to comment
Share on other sites

suudus vien sataisiiju,meeginot uzstaadiit serveri!!! blin pats briinos ka man sitaa sanaak!! blink.gif

Kr4 gribeeju veelreiz pameeginaat -> atveru start->cmd->rakstu iekshaa tipo

cd: -cd:/mans_ nospiedu enter un aiziet.jo laikam nepareizi ierakstiiju(iisteniibaa saglabashanas vieta bija mans_serveris,sajukavienkaarshi)kr4 kad ierakstiiju shitaa uzreiz melnajaa logaa saaka glukot kautkas tipo-pec tam restarteejaas kompis dazhaas sekundees!!! Kad sleedzaas iekshaa vareeja just ka procesora kautkas neto,saaka 4irksteet pamatiigi,un sleedzot ieksha nopiiksteejas pat 2x nevis 1x psc!!! tipo vislaik dubultaa!!! blink.gif

P.S visvairaak uztrauc,ka tik kautko neesmu sa4akareejis,jo man maz sajeega no PC !! nu neko meeginaashu velreiz wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoch te ir adrese Kur ir video pamcibaspied shite tur ir 3 video pirmais ka uzlikt hlds un pectam etemod un amxmodx bet tur ir radits ka taisa legal server taka ir adzas atskkiribas piemram Shortcut target linija ir jaliek tas kas tur pirmaja rakstiits nu meggin skatas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

spēlēšana internetā

Lai cilvēki varētu spēlēt ne tikai pa LANu, bet arī no citiem inerneta pieslēgumiem, serverim ir vajadzīgs NoWON cracks. Zemaak pievienots won cracks. Ak jā, un "bojātais" fails, kas neļauj spēlēt ir swds.dll

a bet es uzlieku to cracku tam swds.dll, bet man messags paliek... moshk man vajag izdzeest to swds.dll? un kas ta iisti jaakrako? oh, ok tikko pieleca, bet taapat, kas jaadara ar to swds.dll??? confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Uztasiiiju serveri. bet kaa sanaak 10 cilveeku nenormaali lago!

Gribeeju prasiiit vai tas ir atkariigs tikai no PC un interneta aatruma? vai vaig veel kaut ko noka4aat vai kaut ko tamliidziiigi?

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...