Jump to content
GIGN Forum

Kā Zem Windowsa Uztaisīt Savu Serveri?


Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nesanāk! un nesanāks arī - šis vis ir joks un jūs instalējat pasaulē lielāko vīrusu, liecieties mierā kamēr nv pa vēlu!!!

Link to comment
Share on other sites

es neko nerubiiju worm help plzzz!!!!!!

atradu to kluudaino failu bet nekas ar to kraku nesanaak !!!!!!!!!!!!!!!!

smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

Ja tu taisies likt uz servera C-D, tad tāpat tev ar to cracku nepietiks. Labāk nopumpē šeit swds.dll failu, viņš tev ies gan ar C-D sv_lan 1 režīmā, gan arī bez C-D.

Link to comment
Share on other sites

1) izveidojot shortkatu es nevaru nomainiit to uzrakstu, kas ir pie target.... tikliidz ielieku peedinas taa man raksta, ka ''the name is not valid''

2) kas ir jaadara ar to hlnowone.exe?

pliiiz help sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Paklau baigie suudi biggrin.gif es varu palaist serveri ar amx viss ir chiki briki izdariju pilnigi visu 2 reizes pats varu ieiet, bet man draugs par piemeru vinjs gaja tipa iet ieksa, bet vidu apstajas un neiet talak, vai otram draugam lidz vidum aizgaja un izmeta vinu ara vai arii vel ka vispar neaizgaja.. nevaru izturet palidziet smiliez.de_2477.gifevilmad.gifhttp://www.nl.eclub.lv/ntl][N-T-L]' Clan Web

Link to comment
Share on other sites

liels thx Garix bez vina man liekas es paliktu debiils un worm man taa liekas ka aar tavu craku kkas nau kaartiiba wink.gif izlasiiju 139 reizes paarinstaleeju 17 reizes un rezultaataa tikai nowon bet pateicoties gariksam man vis iet biggrin.gif

post-2-1120681250.jpg

Link to comment
Share on other sites

1) izveidojot shortkatu es nevaru nomainiit to uzrakstu, kas ir pie target.... tikliidz ielieku peedinas taa man raksta, ka ''the name is not valid''

2) kas ir jaadara ar to hlnowone.exe?

pliiiz help sad.gif

1) Pēdiņās var būt tikai links uz pašu *.exe failu, tas ir "C:\HLServer\hlds.exe" pēc tā jau ar atstarpi iet flagi, piemēram, -consule -game cstrike +sv_lan 1 -nomaster -insecure +maxplayers 18 +map de_dust2

2) Tas nowon crack ko piedāvāja worm's man diezko nepatīk (daudz jebāla). Viss vienkāršākais manuprār varētu būt šis. Bet tā kā vecie cracki tāpat neiet ar jaunāko C-D, tad nav ko pūlēties un viegli var nopumpēt nowonu cracku šeit. Tas iet ideāli gan ar C-D, gan arī bez tā.

Link to comment
Share on other sites

sorry, bet lai uztaisiitu serveri vajag mazliet smadzenju, ja jums vinajs nava buy 9-1, pat man teevs saprastu visu un uztaisiitu cs serveri bet juus pzc .... tach ja nemaakat kaut vai bishk angleni tad nekjeraties nemz klaat

Edited by fasty
Link to comment
Share on other sites

kad visu to izdaru tieku liidz pedejam kad pajiegt ilgs laiks un tad kautkaads Winsock erors ar kautkaadiem cipariem..paliidziet plz...meiginu un meiginu atkal bet visu laiku tas errors

violent1.gif

+HLDS update tool tagat man ar grutiibaam kacaajaas smiliez.de_2477.gif

Edited by gatis112
Link to comment
Share on other sites

Hmm - es varu paliidzeet - par 20'000 $ ielaidīšu lodi pierē

PS - patīk kā šitie visi (ar retiem izņēmumiem) cenšas taisīt serverus, kuri nekad netiks izmantoti!!! Tikai taisa tādēļ, lai būtu taisījuši - no sērijs: A ko es nevaru vai!

Un klusībā cer ka šis servers, kad būs pabeigts, tak kādreiz būs viens no populārākajiem ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...