• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
    • bencik

GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
worm

Kā Zem Windowsa Uztaisīt Savu Serveri?

Recommended Posts

aa jaa un veel, ja es user.ini mapee ierakstu niku un paroli kaa man pareixi connectings jaataisa, lai es tur buut admins. smiliez.de_2125.gif Vienkaarshi ieejot mani uzreiz izmet aaraa.Nesitiet mani par manu lamismu unsure.gif

smiliez.de_2469.gif4.gif

"Nick" "Password" "abcdefijmnopqrstu" "a"

Access Pats Vari Kontrolet.. Tas Bija Tikai Piemers tongue.gif

Pirms Ieej Serveri Uzraxti setinfo -pw Password

Ja Nemaldos.. Vai Vnk Liec Uz IP biggrin.gif

Edited by Nix`

Man ar to kachaashanu suudiigi sad.gif , vienreiz saka kachat, tad kompi izrubiju, un tagd nekachaa wacko.gif

visu laiku met shito araa

post-2-1116967795.gif

Edited by Set.

Man taa saakumaa bija, kad bija liels packet loss, tad provs uzlika jaunu ruuteri un es novilku to visu padariishanu pa 1h, nopingo kaadu stabilu serveri un paskaties vai ir packet loss un kaads pings. rolleyes.gif

Edited by .:RePrEsEnT:.

kaa to izdariit ? wacko.gif

Kur varetu tos failus dabuut veel, es jau zb chakareeties visu laiku viens un tas pats new_silly.gif

Edited by Set.

serveri uztaisit ir viens, bet lai pectam vinja spelet vareetu nomali ir cits!!

1.kart: jabuut loti jaudiigam PC

2.kart:vajag labu netu.

lieta tada man ir detekted servers ar visiem addoniem amxmodx untt bet es gribu lai man notikutu shitaa piemeram es kad uztaisu dedicated server man ir lagi protams jo es speeleju no taa pasha kompi bet es kad uztaisu speeli caur lan(es domaju ieju spelee un pannemu new game) tad lagu naf bet citi vinnu neredz tik lokalais iet un vis bet kaa var kur ir jaizmana lai varetu arii citi to serveri redzeet jo kad taisa lan caur speeli iet ariiu visi modi skot ar amxmodx cd server untt vis buutu ok bet shaize taada ka citi neredz?? smiliez.de_2477.gif

Troxy sorry bet tu esi reals n00b, un CsBoy palasi citus topikus, vai ieej unitedadmins.com tur buus arii paskaidrots

Tas to tu taisi caur new game, tas nav dedicated server, bet gan listenserver. Dedicated server taisi tā, kā to pirkajā šī foruma postā rakstīts.

Bet par C-D crackiem jau piebāzts forums, vismaz es jau par to rakstīju. Vari palasīt vēlreiz http://cs.rin.ru forumā.

Tu pats saproti, kas ir listen un kas dedicated server? Ai karoche uz listenservera visiem tāpat rādīs Local class C restricted, bet uz dedicated server savādāk. Da i pērc sev jaunu kompu. Da i tu pats losīti saproti, ko tu pieraktīji, kaut kāds detekted server, anmomālija kaut kāda.

Edited by Gariks

lab es verbuut netaa paskaidriju ko es ar to domaju bat lai nu paliek 20.gif

narbuut kadreiz liidz tavam smadzeneem aizies bet nennem pieree 4.gif

lab es verbuut netaa paskaidriju ko es ar to domaju bat lai nu paliek 20.gif

narbuut kadreiz liidz tavam smadzeneem aizies bet nennem pieree 4.gif

Nu da et ne dlja srednjih umov. Ja tu buutu kaut uz pusi tik gudrs kaa es rolleyes.gif , tad tu nemaz neprasiitu kaa ko dariit, bet pats atrastu atbildi uz savu jautaajumu. smiliez.de_2524.gif

es meiginu ievadiit hlds servera consolee cmd bet man saka culd't cmd , not connected un nekaads logs man nelec virsuu! sad.gif kaa lai dabonu to logu,vai connecteeeju cmd?

Edited by gatis112

ne nu man tadu reku rava lasot pirmos postus kas jadara tad kas ta psc

lasit un domat makat ? (domats uz tiem kas meiko serveri) tad izlastiet pirmo postu saja topic es visu ar sakuma nerubiju beigas lasot to topic vis man pieleca un nau nekadu problemu ....

ja gribat serveris likt CD virsu ieejietCD un noka4ajiet servera paku tad saciet lasit

eu palīdziet lūdzu, kad es ierakstu tajā liblist.gam - gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll" tad man parādās šāds errors - "Host_Error: Couldn't get DLL API from .\cstrike\addons\metamod\dlls\metamod.dll!" huh.gif Ko man darīt, lai viss būtu ok un serveri varētu palaist ? blink.gif

eu palīdziet lūdzu, kad es ierakstu tajā liblist.gam - gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll" tad man parādās šāds errors - "Host_Error: Couldn't get DLL API from .\cstrike\addons\metamod\dlls\metamod.dll!" huh.gif Ko man darīt, lai viss būtu ok un serveri varētu palaist ? blink.gif

Hmz, man jautājums radās, tev metamod ir uzlikts? Vai tu no zila gaisa gribi palaist metamodu kaa gamedll?

Hmz, man jautājums radās, tev metamod ir uzlikts? Vai tu no zila gaisa gribi palaist metamodu kaa gamedll?

kā palaist metamodu ? blink.gifupset.gif

1. aizej paeed

2. uztaisi 100 veederpreses

3. 100 reizes pietupies

4. apseedies uz diivaana

5. atplet kaajas

6. palaid metamod!

7. pirms 6 punkta vajadzeeja pabriidinaat citus, ka tu palaid metamod! smiliez.de_2551.gif

new_rofl.gif

1. aizej paeed

2. uztaisi 100 veederpreses

3. 100 reizes pietupies

4. apseedies uz diivaana

5. atplet kaajas

6. palaid metamod!

7. pirms 6 punkta vajadzeeja pabriidinaat citus, ka tu palaid metamod! smiliez.de_2551.gif

new_rofl.gif

shock1.gif Tu esi gudrs violent1.gif

6. palaid metamod!

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2125.giflaugh.gif uubeermaasteerleeetloliigi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this