Jump to content
GIGN Forum

Komentāri Par Komiksiem


macho
 Share

Recommended Posts

Man kaut kā rusty darbs piesaistīja vairāk nekā kāmja. Kāmja komiksā grafiskais ir foršs, bet nav tādu emociju, kādas ir rusty darbā un teksts arī man vairāk piedur rustija. Bet baigas gan bija labas ar to pedobear, tik, tik... tas čalītis kā tāds tajā komiksā nepatika kā izskatās. Vēl man patika n00kes un samuraja darbi.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beidzot varu te kaut ko iedirst, jo līdz šim neredzēju jēgu, par cik neviens no darbiem man nepatika...nu ok, dj Erikam bija tīri ok darbiņš, kā arī Odiņam bija smukas bildītes(HI quality), lai gan sižetu nesapratu(laikam neesmu redzējis to filmu/seriālu), bet pārējie...šorī čaļi - atstojs! Kā jau Macho pieminēja savā rakstā - ja švaki ar humora izjūtu, tad vajag padomāt vai vispār ir jēga kaut ko tādu taisīt.

Enivei...ar to es gribēju teikt - man prieks, ka Jūs cenšaties, bet esiet taču pozitīvāki. Nah taisīt kaut kādus depresīvus komiksus?!

Aaa, gandrīz aizmirsu - respect Sulikam - vot to es saprotu! :D Īsi un kodolīgi! Pagaidām, mans favorite! Good job mate! ;)

Link to comment
Share on other sites

dienu strādāju, lai uztaisītu aizraujošu komiksu par GIGN'u.

Aplūkojam manu komiksiņu.

izcēlu svarīgākās vietas

p.s.

ja man sulika komikss neatgādinātu vienu sūdu, tad man viņš patiktu vēl vairāk. Bet ir ok, es nekādā gadījumā nesaku, ka ideja ir špikota, man vienkārši atgādina vienu šitu.

Link to comment
Share on other sites

izcēlu svarīgākās vietas

p.s.

ja man sulika komikss neatgādinātu vienu sūdu, tad man viņš patiktu vēl vairāk. Bet ir ok.

Tas kā bija domāts? Tiešajā vai pārnestajā nozīmē? Īstenībā man bija tā, ka vakar kādos 15:00 ķēros klāt komiksa taisīšanai... Es ar maziem pārtraukumiem to darīju apmēram līdz 20:00 (tur ietilpa idejas, skices, cilvēciņu kopēšanas, zīmēšana u.c.). Šodien atnākot no skolas piebeidzu to komiksu (aizgāja apmēram divas stundas). Tas nebūt nav tik vienkārši, ka viss jau ir galvā un tik zīmē, visu gribas rūpīgi pārdomāt un tad zīmēt.

Edited by hairdude
Link to comment
Share on other sites

Tas kā bija domāts?

Tas bij domāts tā, ka pat es pārlasīju tavu ubrcoolo komixsu komixu (tas bij domāts kā komixsu komixs no visiem komixsiem) entās reizes (jo domāju, ka tur varbūt kas apslēpts, kāda doma) un nesapratu, ok es nopratu, ka tur nodeikti būs kāds šits ar kadriem, noteikti būs kāds šits, bet atkal nekā. Sāku skaitļot variantus, iespējas. Un zin pie kā es nonācu

Pie tā, ka es tevi piekaušu līdz asinīm un sitīšu līdz tev kauli sprakšķēs, jo man bija fokin gara nakts un esmu darbā, sāp galva, druška sasita mašīnu (jā atkal), kautkādi mudaki uzdo fokinstulbus jautājumus, un es uz tavu fokino "aizraujošo komiksu" esmu nochakarējis visu rītu....

Tad varēji labāk sarakstīt textus rindiņā kā piem.:

-Čau

-Čau

-Ko dari

-Neko

Un iemest konkursā kā fokinaizraujoshu fokinuberstāstu ar happy endingu!!!!

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

skaidrs, tas nozīmē, ka arī es varu izteikt savu nesapratni par tiem, kuri izsaka atzinību par hairdude komiksu, tas pats arī attiecas uz rusty... skribelējumu[?]. suliks, ja. ideja - nodrāzta, izpildījums - nespožs.

patika Oddiņa, jo biju redzējis filmu, bet pietrūkst kaut kādi smieklīgi tekstiņi. balss paliek Dj Erixam.

:faaak:

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

jap. man ir vnk skribelējums. kādās 3 min uzcepu? mby 5...hvz. i? tāpat šeit nepiedalos, lai vinētu. piedalos paša procesa pēc. nav tā, ka mani tās balvas varētu ieinteresēt. sore, bet mans skribelējums izskatas smieglīgāks par tavu ;) laigan tā ir gaumes lieta...

Link to comment
Share on other sites

Mana doma bija tāda: "Kaut kāds def p0k3 čalis dabūn pa galvu, šim ome saka "aizej uz GIGNu, tur tev palīdzēs" Aizgājis uz GIGNu saka macho, ka dabūjis pa seju un meklē palīdzību... macho saka, ka GIGNā forši džeki. Čalis ēdvards, dodas pie samuray'a un izjautā viņu. Beigās sanāk, ka viņš dabū pa otru aci un nogalina pats sevi ar to, ka ir emo. Kā nu kurš saprata...

Patiesībā jau ir tā, ka šoreiz mana tā 'krutā' ideja nav tā labākā un gāju uz tādu kā bezsakaru, bet grafikas ziņā, esmu ieguldījis daudz darba. Varbūt šodien uztaisīšu citu komiksu -_-

Edited by hairdude
Link to comment
Share on other sites

I was afraid of that. Kamēr marinēju ideju, tad sapratu, ka cs tēma jau tiešām sen ir nodrāzta. Varbūt ka arī nevajadzēja tā uzsvert tikai cs/tf2 tēmu? Ok, cilvēki jau droši aiziet no uzstādītās tēmas, rakstot arī par gign komūnu vispārīgi, bet tomēr, ja jaunumos izteiktajos noteikumos nomainītu rindiņu par tēmu no "cs/tf2" uz "jebkāda zināmā spēle", varbūt cilvēki justos brīvāki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...