Jump to content
GIGN Forum

Cs Un Csdm Statistika


worm
 Share

Recommended Posts

Sakarā ar to, ka nav vairs busteris, statistika ir palikusi gandrīz nelietojama dēļ čīteriem. Piedāvāju noresetot statistiku un uzskaitīt tikai tos spēlētājus, kam ir STEAM.

gaidu atsauksmes par šo ideju!

p.s.

šis topiks viennozīmīgi šeit neiederās, bet vismaz šajā sadaļā tam kāds arī pievērš uzmanību

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvz, pašlaik testa stati iet caurli logiem un ievāc info... izskatās, ka tomēr kaut kādi gļuki sakarā ar nonstīmeriem ir - baigi mazs skilla pieaugums starp stīmotajiem spēlētājiem... izskatās, ka stati skaitās tikai ja stīmotais nogalina stīmoto

Link to comment
Share on other sites

Nēēēē. Atpakaļ busteri un būs labi. Nebūs ne čīteru ne ahūjeno PRO!!

Esmu par busteri!

Un worm, kapē busteris tika noņemts? Tapēc ka cilvēku maz? Pirmās dienās jā, bija viņu maz, bet ar laiku pa dienu un vakaru bija pilns serveris!

Link to comment
Share on other sites

Kaut gan cs reti spēlēju, es esmu par busteri, tad visi krutie tagadējie PRO spēlētāji varēs sevi pierādīt arī normālā ceļā.. jo pēc bustera noņemšanas parādijās visi lielie pro, kuri liela daļa nesen atsākuši spēlēt.. Par statiem.. vai tad visi spēlē statu dēļ? Varbūt var noņemt rankingu, atstāt tikai infu par spēlētāju..

Link to comment
Share on other sites

jaunā versija palika nepabeigta, jo es vairs CS gandrīz nespēlēju... es biju nostādījis mērķi atrast iespēju busteri palaist uz spēlētaja kompja līdzīgi kā to dara VAC - pie konektēšanās tiek nokačāts modulis, bet diemžēl pēc pusmēneša neveiksmīgas ņemšanās atmetu ar roku... izskatās ka brīvprātīgo koderu vairāk arī neparādijās

Link to comment
Share on other sites

worm mums jau viegli teikt, paprasīt ko vajag utt , bet busteris ir jāpabeidz. Jo tas būs gan normālo spēlētāju labā , gan adminu. Tad moš arī atsākšu cs spēlēt, būs vismaz kautkāds prieks.

Link to comment
Share on other sites

Es gan īsti nesaprotu kāda vaina bija vecajai versijai.

Vecā būstera versija rullēja.

Žēl gan ka daudziem bija slinkums palaist būsteri pirms ieiešanas CS'ā, līdz ar to serveris tāds patukšāks.

Tad Tu nemaz netaisies pabeigt jauno būstera versiju?

EDIT 4 WMP: Jā, es to jau sapratu pēc worm posta!

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

nu vajag izplatīt busteri pa visiem latvijas labākajiem cs serveriem, tad būs vairāk vietu, kur viņu novilkt un viņš būs nepieciešams jebkuram spēlētājam, kas taisās normālos serveros spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...