Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet Kādu Labu Filmu


el_Moerto
 Share

Recommended Posts

Taken, Jumper, Never Back Down, Disturbia, Eagle Eye, Butterfly Effect, Cloverfield, August Rush.

Es esmu izmisumā - man vajag kautko labu noskatītes, savādāk nojūgšos! Patīk man aptuveni tādas filmas, kā jau nosaucu. Ok, atceros, ka nenoskatījos senāk Into The Wild līdz galam, tagad uzlikšu kačāties un noskatīšos. Iesakat vēl kautko labu, vienalga, vecs vai jauns.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Beautiful Mind. - Liek aizdomāties par Psiholoģiskām slimībām, cik patiesībā mēs bargi izturamies tādām slimībām...Garantēju ka būs par ko adomāt ēc noskatīšanās...

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

divas filmas, kuras nesen skatījos un noteikti iesaku, ja tev tīk melnais humors un nav kaut kādi stulbi aizspriedumu:

In Bruges - dažiem varētu likties par kaut kādu pēdējo murgu, bet filma ir tik patīkami absurda, tik politnekorekta, tik brīnišķīģi dialogi, ko nevar pilnīgi nesmaidīt. kā arī tas īru akcents ir tik lielisks, ka vien bauda klausīties. noteikti iesaku!

Burn after Reading - arī pilnīgi traks gabals, bet ja nav problēmas ar humora izjūtu, tad tik tiešām lieliska filma. es tik tiešām apbrīnoju brāļus koennus, ka var šādu sviestu izdomāt un to tik brīnišķīgi pasniegt.

Link to comment
Share on other sites

Good Time Max (stāsts par diviem brāļiem, viens veiksminieks otrs failure.),

The Wrestler (Mickey Rourke FTW),

Admiral (Krievu filma par boļševikiem un A. Kolčaku),

Body of lies (interesanti pasniegts action gabals ar Bredu Pitu),

Gardener of Eden (maza pilsētiņa + hero wannabe čalis),

Trainspotting (no comments),

Humboldt County (interesanta filma par medicīnas studentu, kurš meklē sevi :D )

Lakeview Terrace (<3 Samuel L. Jackson),

Milk (filma par geju aktīvistu Hārviju Milku),

Slumdog Millionaire (Indiešu filma, puisis, kas uzaudzis uz ielas uzvar "Who wants to be a millionaire" un tiek apsūdzēts čītošanā),

The Visitor (Profesors atgriežas savā dzīvoklī pēc ento mēnešu prombūtnes un atrod tajā jaunu āfrikāņu pārīti),

War Inc. (Gaumīgi pasniegta komēdija, kas liek aizdomāties par karu, kā savdabīgu biznesu)

Tās ir manas pēdējos mēnešos redzētās filmas :)

Link to comment
Share on other sites

In Bruges - dažiem varētu likties par kaut kādu pēdējo murgu, bet filma ir tik patīkami absurda, tik politnekorekta, tik brīnišķīģi dialogi, ko nevar pilnīgi nesmaidīt. kā arī tas īru akcents ir tik lielisks, ka vien bauda klausīties. noteikti iesaku!

Burn after Reading - arī pilnīgi traks gabals, bet ja nav problēmas ar humora izjūtu, tad tik tiešām lieliska filma. es tik tiešām apbrīnoju brāļus koennus, ka var šādu sviestu izdomāt un to tik brīnišķīgi pasniegt.

šīs ir divas ģeniālas filmas :)

Es zinu, ka visi ir redzējuši Lock stock and two smoking barrels (nav dūmu bez stobriem), bet nu es nevaru to nepieminēt, ūberģeniāla filma.

Nesen noskatījos Memento otro reizi, arī lielisks gabals.

Filmas te varētu rakstīt līdz slikti paliek. Tāpēc nosaukšu tikai savu mīļāko - American beauty. Tikko ienāca prātā, ka K-Pax arī man baigi patika.

Te būs dažas jaunas filmas, kas esot foršas (es vēl neesmu redzējis, bet plānoju noskatīties, jo ticu saviem avotiem :) )

The Escapist

Let the right one in

Man on Wire

Baghead

Slumdog Millionare

Link to comment
Share on other sites

Šeit būs tāds sarakstiņš ar šī gada foršākajām filmām, tiesa, es viņas visas neesmu noskatījies, bet to noteikti izdarišu.

Vicky Cristina Barcelona

The Curious Case of Benjamin Button

Valkyrie

The Wrestler

Milk

Australia

Slumdog Millionaire

Changeling

The Secret Life of Bees

Bolt

And When Did You Last See Your Father?

Ghost Town

Choke

Doubt

Frost/Nixon

Blindness

Quantum of Solace

The Spiderwick Chronicles

Kung Fu Panda

The Dark Knight

Ponyo on the Cliff

Definitely, Maybe

Wall?E

Marley and Me

The Boy in the Striped Pajamas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...