Jump to content
GIGN Forum

What A Fuck?!


Recommended Posts

Taatad man ir taada probleema ,kka cs vairs nejiet uz augstaako grafiku tikk uz zemaako.Un ja es meiginu uzlikt to augstaako izmetas kaads tur errors. :( ..Pirms kompi parinsteleeja(Jo man cietais disks uzkaaras) gaaja..Aa unn mu man arri vairs pienaaciigi nejiet ,baigi lago unn viss raadas zalsh..KO MAn IESAAKT??

Link to comment
Share on other sites

Man Tev ir varianti.

1. Nopērc labāku videokarti! :superlol:

2. Atmet cs vieglāk būs. :thumbsup:

3. Pamēģini D3D un Highest Quality, bet tik un tā pavisam vienkārši tak var ar 16 hubiem spēlēt. :P

EDIT: Es pats ar 16 hubiem spēlēju! ^_^

EDIT2: Man neiet pašam Highest Quality, jo videokarte švaka :D ūn ja es lieku D3D un Highest Quality tad man nereāli lagi! :yak:

EDIT3: Drukas kļūda. Nevis What a fuck, bet what da fuck. Raksti kā kruts gangsteris! :D:cool:

Edited by SHIT PICKLE # THE ANSWER
Link to comment
Share on other sites

1. Nopērc labāku videokarti! :superlol:

2. Atmet cs vieglāk būs. :thumbsup:

3. Pamēģini D3D un Highest Quality, bet tik un tā pavisam vienkārši tak var ar 16 hubiem spēlēt. :P

EDIT: Es pats ar 16 hubiem spēlēju! ^_^

EDIT2: Man neiet pašam Highest Quality, jo videokarte švaka :D ūn ja es lieku D3D un Highest Quality tad man nereāli lagi! :yak:

EDIT3: Drukas kļūda. Nevis What a fuck, bet what da fuck. Raksti kā kruts gangsteris! :D:cool:

Cik daudz Tu pats saprati no tā, ko Tu šeit bezjēgā uzrakstīji ?

1. Counter-strike nav high-end spēle un pietiek ar ļoti vienkāršu videokarti.

2. Nekomentēšu. Tad jau labāk pāriet uz TF vai uz Warrock [mans gadījums]

3. Izskaidro vārda hubs nozīmi tavā leksikā. Grafikā tiek leitots jēdziens bits.

Bet reālais riisnājums, kā jau cilvēki minēja - attiecīgi novilkt atbilstošu videokartes driveri un veikt tā instalačiju/pārinstalāciju (šinī gadījumā vajadzētu novākt veco driveri). Iespējams arī win vaina, bet nu nez, tad var mēģināt win recovery.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...