Jump to content
GIGN Forum

Velos...


Guest epitome.
 Share

Recommended Posts

Guest epitome.

Sveiki !

es veletos dabuut uz gign servera tiesiibas . tiesiibas es naaku prasiit lai no servera padziitu čiiterus un buut tajaa mirklii kad uz doto briidi serverii nav admins.

es parasti ieeju serveri vakaros jo tad man ir briivs laicins ,bet parasti vakaros reti ir serverii admini un sarosaas čiiteri . taa arii gadiijas kaadu vakaru , kad es speleeju un paraadiijaas vesels leerums ar čiiteriem . tobriid es gaaju uz mIRC un jautaaju pec admina [...] ( paldies krishinjam par labo darbu un izbanoja ~4 čiiterus )

un beigu beigaas vai juus man nevareetu pieskirt tiesiibas ar kuraam vareetu atkauties no čiiteriem ?

P.S. - ar tiesiibaa maaku riikoties un arii atskiru čiiterus !

jau ieprieks paldies thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest darek

Nuubinsh

Group: Members

Posts: 4

Member No.: 1988

Joined: 15-April 05

you're so noobish!!! un jau tiesiibas prasi ... pfff

domaaju ,ka tiesiibas vinjam nevajag sad.gif ,jo adminu ,vairaak vai mazaak servrii ir LJOTI daudz pfff. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas ka tu nezini kurs ir un kurs nav admins,nenozimee k viņu vkaros nav. Taisni vakari ir tie brīži kd no adnimiem nevar atkauties 4.gif

Link to comment
Share on other sites

nu dodiet tak vinjam tiesiibas, buutu tak forshi ka visi serverii speleejoshie playeri buutu admini, uuuhh, ahhh ehhh tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

epitome, negribu tevi pabeedinaat, bet tas ir par agru.

ir dienas, kad vakaros nav adminu, un ir dienas, kad vinji ir ! man biezhaak sanaak taadas situaacijas, kad adminu nav dienaa. wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest epitome.

net vinjsh arii uz servera ir nuubinjsh (saliidzinoshi)

lololololool smiliez.de_2551.gif tas ka tu mani uz servera neesi redzeeji nenoziime ka es tur neiegriezhos !! un neesi redzeejis kaa es speleju wink.gif

Edited by epitome.
Link to comment
Share on other sites

Guest epitome.

nu tici man ! man ir vecaa nika ! ja es jums to pateiksu , tad nu saaksies LIELS bazars... huh.gif

Edited by epitome.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...