Jump to content
GIGN Forum

Tuning :)


matrxx
 Share

Recommended Posts

nu taakss iespeejams ssis buus mans radossais darbs.. nesan dabuuju audi coupe 2.3i 84.g modelis smile.gif masiina ir diezgan nojaataa staavoklii, bet nu taakaa es esmu automehaanikkis, tad redzeesim kas no taa visa sanaaks beigu beigaas. unsure.gif ir taada ceriiba, liidz ssii meenessa beigaam autinnu savaakt kaartiibaa uz TA (tehnisko apskati) ir jau paveikti metinaassanas darbi, un vis notiek.. diemzzeel ir probleemas ar laiku un finanseem, bet nu tad jau maniis pagaidaam dazzas bildes kaada masina izskataas pagaidaam, veelaak buus citas bildes new_shocked.gif

post-18-1113729952.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

manaa velosipeeda ir tik pat daudz no mashiinas, cik shitajaa autinjaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

shodien gaaju pa ielu, skatos mashiinai vienai normaals kirpichs gozeejas uz prieksheejaa stikla, automashiinas prieksha izskataas ir pamatiigi iepaziistinaata ar beizbola nuuju, vai kaadu tai tuvu radinieku, aizmugureejais bamperis pilda aizmuguree seedoshaa pasazhiera lomu, jo ir nodemonteets no savas parastaas atrashanas vietas un veel veikti shaadi taadi "izskaistinaashanas darbi" kaa riepas paardurtas un logi izsisti.

Jebkuraa gadiijumaa - shitas vaagjis izskataas kriminaalaaks.

Link to comment
Share on other sites

meenesha laikaa - new_silly.gif liidz TA smiliez.de_2125.gif Mission impossible !! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...