Jump to content
GIGN Forum

Tuning :)


matrxx
 Share

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

njaaa, veel tikai N2O un kaaadi vinaili un buus streetracers !! smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

darbavieta pagaidaam gros auto.. bet audiku steleeju savaa garazzaa koperatiivaa "Briiviiba" smiliez.de_2125.gif

Reno pagaidaam neesu reekkinaajis, bet katraa zinnaa leeti, jo sanaaca to audiku lloti izdeviigi izmainiit pret skorpi.. un nu taalaak jau tikai materiaali, darbs jau passa rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

2 ExtraOrdinary

es lasu visus postus un es saprotu ,ka vins servisa strada... doma , ka ja strada servisa , tad var uzticeties kolegjiem?vai arii cilvekam var nebut vlemes pasam kjepaties? ... blink.gifwacko.gifthumbsup.gif

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

matrxxx

tu esi no tiem 1): kuri pasi grib autinu salikt

2): kuriem zeel naudas servisam

3):kuri neuzticas nevienam citam

kurs variant esi tu?

2 variants jau nu tocna atkriit, jo Ordinary jau teica ka straadaaju servisaa, huh.gif 3hm uzticeeties jau var visiem, jo ssaavaitaa servis to saremontees, tikai laika jautaajums. 1.variants dereetu, jo ja jau es dotu vinnu citam taisiit, tad tas vairs nebuutu mans radossais shits wink.gif

Link to comment
Share on other sites

klau , matrxxx man tads jautajums , a ja uzliek masinai 15 coluu lietos un ar plano( plana riepa) gumiju izmainas spidometra radijumi , jo ieprieks bija 15 ar resno( plata riepa ) gumiju ... ir iespejams parregulet spidometra radijumus lai rada 120 km/h tad k,kad tiesam ir 120 km/h nevis kadi 135 km/h... sore par smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...