Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas


Rayus
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

neesu sen prasijis tiesibas. Tagad nolemu pameginat. Viss, ko es velos ir tas tiesibas, kas man reiz bija. Es runaju partam, ar kuru paidzibu cilveks vairs nelieto rupjus vardinus pec katras navites. Nu nav patikami redzet visu laiku vai nu ****** vai ari p!daR, p|dar, 5uka, ped!k, B.l.j.a, h.u.j, ats.asi pi.d.aras, utt Jutos, kaa tada 4ernuhu serverii. Kick taka negribas likt, kautgan vispar var padomat par tadu opciju, jo 5point par lamasanos kick ir. Ta4u man gan labak patiktos sitaas LLAma utt. Pie tam ari labi izskatas tie Ooorgle, Wruuuh, Bwleee smile.gif

Man ka izbijusam pedagogijas studentam tas liekas visnotal audzinosi.

Paldies par uzmanibu

Link to comment
Share on other sites

priekshpeedeejaa teikuma deelj vien ir veerts likt.

bet neuztraucies - kick taadiem droshi var likt - mosh veel peec xllama saaks saveejos shaut vai kauko citu pidarisku dariit.

vieniigaa probleema - es iisti nevaru tev uzlikt aksesu uz xllama komandu... tur.. nu garshs staasts - wormam jaaprasa.

Link to comment
Share on other sites

Ok es saprotu, nav jau man taa kaa narkomanam tas llama tiesibas, bet nu man vienkarsi patik soledaritate speletaju vidu. Un man liekas, ka daudzi dzive baigi baidas pateikt kadam pidar utt, jo var dabut zilganas brillites zem acim. Nebus tiesibu, sapratisu anyway.

Link to comment
Share on other sites

sen prasiit i viens ... vai var dabuut - ir otrs ...

esi pelniiijis ? es nez .. takaa peedeejaa laikaa man nau bijis daudz laika cs kapaat - tad nez kas tu esi biggrin.gif

P.S a te vispaa ir kaut kaada konkreeta rec grupa - kuru viedoklji te kaut ko ietekmeetu ? uzskatu ka taadu vajaadzeetu uzchinjiit!!! 4-6 rec grupas "reci" un cilveekam var iedot konkreetaas lietas par ko ir doti reci!!! bet tas protams ir jaaizdomaa jums pashiem .. kas un kaa , vai vispaa ir vajadziiga taada "huinja" laugh.giflaugh.gifcool2.gif

Link to comment
Share on other sites

a ko juus tieshi te gaidat no manis?  huh.gif eees jau neko nemaaku... neko nezinu arii...

nuu kamoon, es tak nevaru uzlikt vinjam aksesu uz vienas xllamas komandas. Nu ja vinja naak komplektaa ar say-iem, tad varu, bet es jau nezinu ar ko vinja iet komplektaa wink.gif

reci smird. uzdirst man uz taadas grupas uzveidi vai kauko tamliidziigu. Taapat, ja man kaads nepatiks, es vinjam neko nedoshu, neskatoties uz to cik daudzi te recosies.

Link to comment
Share on other sites

nu nez man pasham pirms servera nojukshanas bija xllama, bet tagad , kad serv atkal iet , vairs nav, var jau buut , ka man nonjemta kaadas komandas, kaut vai nezin par ko , vai arii vienkarshi ir taa xllama pielikta pie citu komandu paketes...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...