Jump to content
GIGN Forum

Tuss Juurkalnee


Nak3D
 Share

Recommended Posts

coffee1.gif

Taa nu mums(saveejaa un es) radaas ideja par taadu lietu kaa tuss pie juuras... japasaka vel paldies muusu organizatoriem no Kuldiigas... Jana un Katinja - kuras miilji pieteicaas mums paliidzet organizeet sho pasaakumu.

Taatad ideja ir shaada - uztaisiit taadu ka GiGn and Ze0nA party atkartojumu... tikai vel labaaku!

Protams tas viss notiks briivaa dabaa, pie juuras - vajadzees protams savas teltis, paartiku un transportu... par transportu - vel iisti nava noskaidrots, bet principaa ir ideja dabuut kaa mikrinju kas vareetu no Kuldiigas liidz Juurkalnei nogaadaat - ja tas neizdosies - tad cereesim uz tiem kas ieradiisies ar savaam mashiinaam, bet katra gadijuma taa ka kaads tiks k-kur atstaats - taa es domaju nenotiks!

Shajaa nedeljaa megjinaasim noskaidrot par autobusiem.

Shii iecere ir domaata uz kaadu - 13-17 juuliju.. tapeec gribeeju pajautaat vai juus apmierina shis datums, ja nee tad luudzu iesakat datumu kursh buutu starpc 11-24 juuliju - kuraa jus varat apmeram tikt un tad mes domaasim vai parcelt datumus! Bet principaa tas diezvai tik dariits! Veeletos vel piebilst, ka shii ideja radaas tikai vakar - taakaa gaidat jaunumus!

P.S. Visi brauceeji ir aicinaati www.draugiem.lv - pie domubiedriem - domubiedri --> izklaide --> Tuss Juurkalnee

P.P.S.Ceram ka visi kuri taisaas brauks buus sapraatiigi ljaudis un netaisiis nekaadas nekaartiibas!

-------------------------------------------------------

28.04.2005

Shodien seezhu mirca un peekshnji kaads man jautaa...

vai nepazistamus ari njem preti?

Taa nu atbildeeshu tiem kas nezin... JAA - var braukt nepaziistami, protams ja juus tur netaisiisiet nekaadas nekaartiibas. Kaapeec tad taadi tusi ir domaati? Lai iepaziitos ar jauniem draugiem! tongue.gif Jo vairak cilveku, jo labaak... tikai ieprieksh piesakaties! smile.gif

P.S. Atbildiibu katrs nes pats par sevi... mes netaisamies par kaadu uznjemties atbildiibu!

-

Taatad datums tiek nostaadiits jau reaali uz 13-17 - izmainjas ar datumiem vairaak nenotiks - ir pietiekoshi daudz laika lai izdomaatu kaa izbriiveet tas dienas briivas! smile.gif

--------------------------------------------------------

12.05.2005

Sakaraa ar pilseetas sveetkiem Kuldiigaa - datumu naaksies paarcelt uz 21-24 juulija.

Jaacer ka vairaak parsteigumu nebuus!

--------------------------------------------------------

13.07.2005

Surprise! Datums kaarteejo reizi tiek paarcelts, bet shoreiz shis buus galeejais datums, jo veelaak vairs nevar uzriikot.

Jaunais un galeejais datums 02-06 Augusts

Vairaak infas kaa nokljuut liidz Kuldiigais sekos!

Over and Out!

--------------------------------------------------------

25.07.2005

Brauceejiem.....

Taatad tie kas brauks.... 02 augustaa.....

Tie kas brauks ar autobusiem uz Kuldiigu - kaapiet aaraa Kuldiigas autoostaa, tur juus sagaidiis ar mashiinaam un aizvediis Juurkalni, protams pirms juus vediis juus vareesiet ieskriet veikalaa un nopirkt visu vajadziigo....

Un lai varbuut buutu vieglaak juus sagaidiit - juus vareetu sazinaaties ar mani pa telefonu - 8314389 un dod vairaak informaacijas par to cikos juus buusiet autoostaa - visideaalaikais laiks iebraukshanai buutu ap 16:10 - tas ir autobuss kursh no Riigas izbrauc 13:45 ( autobusu saraksts http://www.118.lv/satiksme?sub=autobusi )

Protams ja jums rodas vel kaadi jautaajumi - droshi zvaniet man, centiishos paliidzeet...

Tie kas brauks ar personiigajiem auto....

Arii buutu jauki ja juus vispirms sazinaasieties ar mani (8314389) un pazinjotu cikos juus ieradisieties, lai kaads no tiem, kas zina kur atrodas taa vieta Juurkalnee, paraadiitu kaa tikt liidz turienei....

Neaizmirstiet panjemt liidzi teltis, guljammaisus, bumbas... protams eedamo un dzeramo pashi gaadaajiet, bet to varees piepirkt Kuldiigaa...

Tie kas brauks ar privaatajiem auto vareetu pakjert liidzi kaadu mangaali kur vareetu uzcept kaadu , ogles mees pashi nopirksim...

P.S. Tie kas brauc ar autobusiem - neaizmirstat nopirkt biljetes jau dienu ieprieksh lai nebuutu taa, ka jaastaav kaajaas... smile.gif

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eeeeww, es arii gribu, auto arii ir wink.gif

ljoti jauki... vareetu pat sarunaat lai sametaas uz benziinu un tu vareetu kaadu pakjert teiksim no kuldiigas vai kaa!

hmmm... tagad varat tikai saakt kraat naudinju uz to pasaakumu! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

tuss ar counterstraikeriem - sounds like something sweeet

tikai zheel ka es tur nevienu nepaziistu, bail ka lielie puikas mani apcels smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tuss ar counterstraikeriem - sounds like something sweeet

tikai zheel ka es tur nevienu nepaziistu, bail ka lielie puikas mani apcels smile.gif

Taa nu noteikti nebuus - tur buus cilveeki kuri pat taadu lietu ka CS nepaziist - taka a shis tuss nu noteikti nava saistiits ar CS!

Link to comment
Share on other sites

Nu baac,sajutos kaa blondiine,bet beidzot izdewaas pieregjistreeties....

taax,beidzot arii es[kaa organizatore,pie tam labprtaaiigi pietekusies XD.gifD] uzzinu,kas iisti un kaa smile.gif

Par wietu,man ir ideja...

par transportu--->ja wajadzees ar maasheli waru k-ko sarunaat-teixim muusu busu panjemt... gan jaw k-kaa... huh.gif

wai nje? 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Nju man bija doma par "Zakjiem". Tur mums ar klasi bija tuss... Arii peace&quiet, arii WC++ Un arii ir pludmale, liidz veikalam ar nav taalu jaaiet, bet vismaz mazaak lieku cilveeku piekliidiis... wink.gif

A veel ir jaatrizina probleema ar muzonu... huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...