Jump to content
GIGN Forum

Tuss Juurkalnee


Nak3D
 Share

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bet ja jau tu organizee, tad tev japasaka kad un viss!

tas 'vienojaties' nekam neder- tici man

nju lol

Ko tad lai es tagad daru? Es neesmu nekaada gaishregje! Piedaavaaju jau divus datumus- nevienam nav labi! Nju tad izdomaajiet, kad nav nekas svariigaaks un pasakiet. Tas tagad ir atkariigs no jums...

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOOOOOL

draugiem.lv arii iechekoju produktiivu sarunu. uuberlol. shitas gan man patiik. buus riktiigi forshi, kad beigaas visi runaas runaas un neko neizrunaas.

haha, nez kam tad ir organizators? lai meegjinaatu izdabaat visiem? lol. ai.

un saveejaa es no sirds domaaju ka tu gudraaka.... visiem labi? visiem NEKAD nav (un nebuus) labi. attopies.

man vispaar saak zust ticiiba shitam visam happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Veelreiz visu (nu +/- visu) paarlasiiju un jaanonaak pie secinaajuma ka 21 - 24 datumam nau ne vainas. Kas gribees tikt - tiks un buus viss ok, kas negribees - taapat netiks. Iesaku Saveejaa norezerveet tos datumus, uzlikt miiksto uz Biiiiich party, un viss notiksies smile.gif Visi takshu piekriit? Piekriit. Briinishkjiigi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

blje nonjeemu vinjam moderatora statusu un +80% warn par shitik gudru dirshanu blje.

vieniigais peec tam uzliku moderatorstatusu atpakalj taa ka to vinsh man liekas tagad neredzees. Bet zini blje!

Kam tieshi? :/

Link to comment
Share on other sites

ohh es griibu arii peintbolu

Worm - un citi cien gigni, ja labi sadomā, tad tas piedāvājums uz klanmaču - GIGN vs JEDI , vēl ir spēkā

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pheh.... cik sapratu visiem baigi gribaas uz to Liepaajas Beach Party (22-23) un peintboola sacensiibam...

tad taa padomaajam...

02-06 Augusts buus peedeejais datums, kad vel to Juurkalni var uzriikot...

Taatad principaa tiek domaats ka no Kuldiigas liidz Juurkalnei buus privaatais transports kursh varees aizvizinaat... laikam 2 businji un paaris vieglas automashiinas...

Gatavojat naudu, teltis, guljammaisusm un ect. shit...

Driiz buus jabrauc...

Over and Out!

Link to comment
Share on other sites

Nu piedodiet... sad.gif Bet es neko nevareeju dariit... Visi man prasiija paarcelt datumus, un tad nju shie ir peedeejie... Vairaak nav kur paarcelt, jo es braucu prom uz Slovaakiju un peec tam uz Itaaliju... Tagad tieshaam ir taa- kas tiek, tas tiek, kas ne- tas ne...

sorry...

Edited by Saveejaa
Link to comment
Share on other sites

Muahaha

Taa iet, ka pasaakumu organizee kaukaada mazgadiiga chiksiite (no offence)... Ble, pasaakumu vajadzeeja organizeet normaalam macho (un es nerunaaju par to macho, par kuru visi fano un sauc par smiliez.de_2524.gif, peldaas pa vinja dirsu utt., es runaaju par macho - macho, par kuru dziedaaja village people, vienu riktiigu veci, ble). Tad vinjsh buutu pateicis: "Vo ble, juulija peedeejaa nedeeljaa kozham, ja kaukas nepatiik ejiet dirst!" Un visi buutu laimiigi smile.gif...

p.s. Man jau iisteniibaa pilniigs pokujs, jo uz sho pasaakumu taapat netaisos ierasties

Link to comment
Share on other sites

ne jau nu es te esmu vieniigaa, kas k-ko organizee... Taa kaa viss nemaz arii nav atkariigs no manis.

Labi, kas ierdaisies ieradiisies... Man jau sen ir po!

Nav pirmais pasaakums, kuru organizeeju, bet shaadu tizloshanos gan redzu pirmo reizi... OKi

Datumi ir... domaajiet pashi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...