Jump to content
GIGN Forum

Tuss Juurkalnee


Nak3D
 Share

Recommended Posts

1. Kur tā kalnainā jūra atrodas? /Man bij slikta atzīme Ģeogrāfijā

2. Uz cik dienām jārēķinās

3. Cik tas i paredzēts materiāli (Veikals ir, nav/ugunskuru drīks, nedrīkst kurināt/)

Juurkalne atrodas Kurzemee, bet to laikam tu zini. Siikaaku informaaciju pameklee kartees vai atlantos! wink.gif

Var reekjinaaties uz kaadaam 5 dienaam smile.gif

Veikals ir kaadu gabalinju nostaak, Ugunskuru kurinaat var. ir k-kaada maksa par telts vietu, bet sareekjinot taa ir pat ljoti pienjemama!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu tipa atradaam mazlietinj... forshaaku risinaajumu tur pat Juurkalnee

Atpūtas vieta "Vēverlejas"

Būsiet vistuvāk jūrai, ērta noeja līdz pludmalei. Jūsu rīcībā ir 2 atpūtas mājiņas, telšu laukums ar nojumēm un ugunskuru vietām.

Cena:

3 Ls par telts vietu, malka, ūdens, elektrība - pēc vajadzības.

Mm taakaa elektriiba tur ir... buus muzons.., bet buus jaadabuun, kaads forsh atskanjotaajs smile.gif

reku viena fochene no Vēverlejas..

user posted image

P.S mm driizaak saveejaa visu uzzinaaja..., paldies vinjai =))

Edited by NighTMerry
Link to comment
Share on other sites

McZip mosh ja izdomashu ka negribu dzert vai ja nebuus naudas dabuushu mashiinu XD.gif

so cunt.......cunt.......count me in

p.s. vaaverlejas izklausaas great.

p.p.s. iegaju draugiem.lv taja forshaja domubiedra vai kas tur bija un ieraudziju sadalu weed kas izraisiija apbrinojamas parvertibas manii. 1) rofl par mczipa sponsoreshanu - tu vari ar saviem kaatiniem iet appiipeet balozhus tongue.gif otrkart es domaju ka saprataat kas....dude...man tagad japievienojas tikai lai padiskutetu.

Link to comment
Share on other sites

mnu vaardsakot varat praktiski ieskaitiit mani, dreamu, maderu, veel myb kaadus paaris purnus..

beet saakumam galvenais jautaajums ir taads, vai juus, organizatori.. tb plikais, saveejaa etc.. esat jau reaali izdomaajushi kuraa vietaa preciizi tas notiek, kad notiek, kas notiek, un kaa visi tiek uz turieni smile.gif (garsh saraksts, i know)

jo vienkaarshi juus reali nopietni pasakat - oo viss baigi riil, tuss y0!!!!!111 un aiziet bezsakara spams utt.. un kad naak tuvaak tas laiks tad peekshnji taada probleema, taada, velkaadi shiti etc.. vienam uz salacgriivu jaabrauc, citam kakjis saslima, vieta nav aizsista, transporta vietaa, visi iet ar kaajinjaam 20km, datums tiek izlemts 2 dienas pirms pasaakuma notikshanas dienas, uhn taa taalaak.. ir gadijushies daudz taadi gadijumi..

no offence, bet vienkaarshi negribas ka kaukaadu prikolu deelj iznaak forsha berze

Link to comment
Share on other sites

FreeLancer! un arii visi paareejie! Luudzu ienaaciet ieksh draugiem.lv--->domubiedri--->Izklaide--->Tuss Juurkalnee

Tur viss tiek uzrakstiits, apspriests un paarspriests... Un tad jau tas, vai juus buusiet, ir no jums atkariigs! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

damn, daudz cilveku, forsha vieta... bus jabrauc, bet zhel ka darba delj tieku tikai uz wiikendu axe.gif

cilveki no Rigas, piesakas kurs 100% brauc un varetu organizet? plikais?

Vel vairak neka divi meneshi laika... naaks tuvaak datums - tad arii noskaidrosim tuvaak, kas brauc ar mashinaam un kas var aizmest. Attieciigi arii tad saskanjosim laikus ar tiem autobusiem, no Riigas uz Kuldiigu. Cik sapratu - Baby un saveejaa jau k-ko funktieree ar mashiinaam no Kuldiigas liidz Jurkalnei..

Link to comment
Share on other sites

Jaa, mashiinas tiek runaatas, taa kaa neviens nepaliks ar kaajaam. Arii Hyperboy piedaavaa savu paliidziibu shajaa jautaajumss. Un ja vajadzees, var jau braukt arii divaas daljaas. Nav jau nemaz tik taalu.

Tagad tik vajag sarunaat visu par skanju aparatuuru. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

' date='Apr 26 2005, 22:23'] saveejaa--->jaa,bet diemzjeel bez basketbola sad.gif

Parcik es domaaju buut, tad par to, ka nebuus basketbolu Tev vajadzeetu priecaaties... ras.giflaughing7.gif

---

Kaadu laiku esmu bijis neaktiivs, bet tagad shis tas mainiisies un taadeelj arii saku, ka piedalos shinii pasaakumaa!

Kad draugiem.lv aizies ieieshu tanii domubiedru grupaa.

Link to comment
Share on other sites

Shodien seezhu mirca un peekshnji kaads man jautaa...

vai nepazistamus ari njem preti?

Taa nu atbildeeshu tiem kas nezin... JAA - var braukt nepaziistami, protams ja juus tur netaisiisiet nekaadas nekaartiibas. Kaapeec tad taadi tusi ir domaati? Lai iepaziitos ar jauniem draugiem! tongue.gif Jo vairak cilveku, jo labaak... tikai ieprieksh piesakaties! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...