Jump to content
GIGN Forum

Tuss Juurkalnee


Nak3D
 Share

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un hUr, vaitad tu biji tusaa arii ? ermm.gif

slap.gif intresanti zinat kurs tad garaja zaalee atrada futenes bumbu cool2.gif

lol protams ka bija. Forshais siicis, kursh kad iedzeera dabuuja speeciigi respektablu aizsmakushu balsi.

aha kautkas taads bija smiliez.de_2433.gif

aa toch kautkas taads bija.

es veel riktiigi atceros ka kaadi 5 kad apdzeraas prasiija man,

gan jau ne tikai man 'votenes'

nop tas nebiju es , vienigais ko es tev prasiju tas bija, lai iedod papiipat uztiito tabaku

104.gif

P.S

ja kaads vel atceras tad mes paslepes arii spelejaam lol.gifbiggrin.gif un bija japiesit pie slotas kaata , kas bija visntresantaakais, jo atceros ka bija dazi kas smagi sakreejas laugh.gif

Edited by hUr
Link to comment
Share on other sites

P.S

ja kaads vel atceras tad mes paslepes arii spelejaam lol.gifbiggrin.gif un bija japiesit pie slotas kaata , kas bija visntresantaakais, jo atceros ka bija dazi kas smagi sakreejas laugh.gif

veelos protams palieliities.

1) to bumbu tur ieprieksheejaa vakaraa iespeeru ES. Zhuks ar saintu un veel kaukaadiem pro kexiem braucot prom (taa bija vinju bumba cik sapratu) to bumbu nevareeja atrast taapeec shii palika smile.gif

2) forshaas pasleepes bija mana ideja smile.gif absoluuti spontaana - pamaniiju slotu, iespraudu pljavas viduu - un aidaa - skrienot "stukaaties" neikeds pieliek diizelim kaaju priekshaa un viss ko es aiz maajas stuura redzu ir lidojoshs diizelis kas jau gaisaa saaka skaisti lamaaties happy.gif (bet piestukaaties paguva smile.gif )

jaa. es esmu forshs! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

stulbaa lola. Kuram bija megapro sitiens paari visam laukumam vaartos? MAN. Pie tam tie bija vieniigie vaarti tajaa speelee. +mana komanda parasti spaardiija dirsu nejeegaa.

kas veel man tur buutu jaatrennee matanais?

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2523.gif

pure aka Xan aka alive, tu esi mans elks wink.gif

cik eleganti tu tomeer pamaniiji un uztveeri domu, ka te tomeer iet runa par cs, nevis futbolu... bezgaliigs & muuzhiigs rispakts tev!!! patiesi: nepastaav taada unikaali singulaara vitaala mateerijas forma, kas speetu meeroties ar tavu genuiino inteligjences eksistences fundamentaalo kapacitaati!

formuleesim to lakoniskaak: TOTAALS LOHS smiliez.de_2469.gif

smiliez.de_2523.gif

atgriezhamies pie teemas, tb tusa Vaaverlejaas (laikam). un turpmaak domaaju pat tik unikaali pousti kaa tam tur augtskaamineetajam dabas briinumam tiks nahrenizeeti bez zheelastiibas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho tu agrak nemaceji spelet, tagad nemaki spelet, un nemacesi spelet, es tagad esmu admins uz cs.hacker.lv , tur ir parasti normali dzheki nevis ar vijeboniem taka Ordinary...

Tu esi aanus thumbsup.gif

veeverlejas 

pure nu kas i, nebrauksi uz tusu ?

Anfisa, a kaa tu pati... brauksi?Nu bet dabiigi ka brauksi !!!

Link to comment
Share on other sites

stulbaa lola. Kuram bija megapro sitiens paari visam laukumam vaartos? MAN. Pie tam tie bija vieniigie vaarti tajaa speelee. +mana komanda parasti spaardiija dirsu nejeegaa.

kas veel man tur buutu jaatrennee matanais?

whahaha megapro sitiens tukshos vaartos pari laukumam (apm ~35-40m).. un tava komanda parasti tika spaardiita pa dirsu smile.gif )

un man btw shodien dzimene ir.. taakaa die plz biggrin.gif

Edited by FreeLancer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...