Jump to content
GIGN Forum

Tuss Juurkalnee


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Blja, es taa juutu ka buus jaareikjinaas ar 30Ls wacko.gif

Un tas ir diezgan daudz... mhmh

P.S FreeLance ! L&M 4ever

P.S.S Anfisa, davaj brauc, man nebuus par telti jaamaksaa, guleeshu tavaa. Ja negribi guleet ar mani teltii, veri arii aarpus telts guleet.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anfisa, davaj brauc, man nebuus par telti jaamaksaa, guleeshu tavaa. Ja negribi guleet ar mani teltii, veri arii aarpus telts guleet.

haha .. tipa es samaxaashu un tu guleesi manaa teltii ? oo jaa. ja kaads ar mani vienaa teltii gulees, tad jau nu cenu daliis uz puseem.. vai uz trijaam daljaam.. ( nezinu cik tur var cilveeki saliist, man gan liekas, ka taa telts bija maza ... ) nezinu vispaar vai vajadzees manu telti.. nezinu vispaar vai braukshu ! nu tad jau redzees kas un kaa

Link to comment
Share on other sites

haha .. tipa es samaxaashu un tu guleesi manaa teltii ? oo jaa. ja kaads ar mani vienaa teltii gulees, tad jau nu cenu daliis uz puseem.. vai uz trijaam daljaam.. ( nezinu cik tur var cilveeki saliist, man gan liekas, ka taa telts bija maza ... ) nezinu vispaar vai vajadzees manu telti.. nezinu vispaar vai braukshu ! nu tad jau redzees kas un kaa

A kapeec cena uz puseem jaadala, ja tu guleesi aarpus telts ??? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

anfis, nu kamoooon.. brauc tak uz to tusu, mosh buus iespeeja dziivee beidzot ieraudziit savu miilu.. evil6.gif

redzees kaa ar datumiem - ja nebuus jaastraadaa - buushu uz 2 dienaam, ja buus jaastraadaa - 1 diena. sho tusu es nelaidiishu garaam..

Link to comment
Share on other sites

anfis, nu kamoooon.. brauc tak uz to tusu, mosh buus iespeeja dziivee beidzot ieraudziit savu miilu.. evil6.gif

redzees kaa ar datumiem - ja nebuus jaastraadaa - buushu uz 2 dienaam, ja buus jaastraadaa - 1 diena. sho tusu es nelaidiishu garaam..

es domaajams dabuushu pierunaat miku, lai shis ar brauc cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

hyper, nevajag miku, a to te ir cilveeki, kas vinju nepaziist (es joprojaam, pat peec 4 gadu paziishanaas briizhiem knapi nocieshos lai neielikt vinjam zhaunaa.. ) wink.gif

Link to comment
Share on other sites

mosh datumus vareetu iecelt, lai pasaakums saakas 5dienas vakaraa, lai visi daudz maz iepaziistas, tad tuseet griboshie/varoshie varees palikt arii pa darba dienaam..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...