Jump to content
GIGN Forum

Tuss Juurkalnee


Nak3D
 Share

Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebkursh ir gaidiits thumbsup.gif

Nu ne gluzhi jebkurus, piemeeram es negribu lai sasauc kkaadus baigos gangsterus kuri krutos teelos un visus uzskatiis par nuugjiem ar savu uzpuutiigo pedinja pauri... mhmh, tieshi taa 12.gif

Link to comment
Share on other sites

lai nu ko, bet koshkeru es tieshaam gribeetu irl satikt...? wink.gif

nu satiksi gan, jo tusinjaa es buushu 100 procenti. Es vienkaarshi dievinu shaadus tusinjus. Var iepaziities ar jauniem cilveekiem, ir par ko runat, ir ko iedzert, ir jautri, ir varianti ! laugh.gif

P.S DuH, daudz laimes dzimenee ! biggrin.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Nu ne gluzhi jebkurus, piemeeram es negribu lai sasauc kkaadus baigos gangsterus kuri krutos teelos un visus uzskatiis par nuugjiem ar savu uzpuutiigo pedinja pauri... mhmh, tieshi taa 12.gif

nu shinii gadiijumaa sakot jebkursh biju domaajis cilveekus, kas maak sevi savaldiit un kuram nav probleemu ar citu cilveeku cieniishanu happy.gif

Link to comment
Share on other sites

paldies par apsveikumu, runciit..

anfisa - zinot vinja uzvediibu onlainaa un peec tam kad biju redzeejis vinja bildi.. kopsh taa laika man ir bijusi veelme redzeet vinju in action wink.gif

Link to comment
Share on other sites

aarrrpppraataa sashutu

neskatiijos sho topiku jo domaaju ka trips buus juunija

tagad jau - 21-24 juulijs

Nolaidiishos netaalu no taa laika

vareetu iegriezties pa vidu ar svaigu galju , alu , richu rachu

heheee

katraa zinjaa lai Jums veiksmiigi

Pallma

Link to comment
Share on other sites

taa kaa baltic beach party iekriit ar tusu juurkalnee vienaa laikaa, buutu veelams, lai tie, kas veelas braukt uz beach party, pazinjo to mums ( vai arii vismaz kaut ko ieraxta domubiedros ( tur par to notiek diskusijas )) confused.gif aciimredzot gribeetaaju ir daudz, un pastaav taada iespeeja, ka vajadzees mainiit datumus... mees tachu to neveelamies, ne ?!

Link to comment
Share on other sites

vienkaarshi tad vienojieties, ko juus darat... Mainat datumus vai nee un tad pazinjojiet man gala rezultaatu... Man jau ir apnicis, ka nevar vienoties... dry.gif

aatri!!!

Edited by Saveejaa
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...