Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

šovakar radas doma uztaisit topicu kura varetu apspriesties par totalizatora lietam. Varetu kopigu domat uz kadam spelem likt, pastastit veiksmes, neveiksmes un tada gara :) Ceru ka mani sapratat. Protams iztiksim bez spama, runajam tikai par temu.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

bwin

triobet

optibet

betway

Lietoju agrak Optibet bet shobriid izmantoju betway!

Agrak dabuju sarunatu spelju machus,un vareja arii kaut ko izbirdinat no tiem totinjiem! tagad mana veixme ir zudusi un sametot uz droshaam speleem,kada vnm neizies!Kaa shoned.visi Anglijas favoriti papisa! :( bet ir dienas kad neuzmet neko un visi favoriti vinnee,un tad grauz nagos!

P.s. Shads topics jau kaut kur ir veljoprojam valjaa un vinsh diezgan atri paniika!Shim arii nekadu nakotni neredzu!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Var diezgan labu naudiņu savākt betwayā liekot uz khl spēlēm.

Ideja sekojoša:

Atrast spēli starp komandām, kurā viens ir favorīts (piem 1:4 koefs).

izvēlēties papildu likmes, kur pašā apakša ir likmes par to, kas ar kādu pārsvaru uzvarēs (home win +1; +2; +3 utt.)

Uzlikt 2 ls uz to komandu, kura ir favorīts, ka vinnēs (jāpaskatās statistikā cik golus pret kādām komandām met), ka vinnēs ar +1, gan +2, gan +3.

Rezultātā ir uzlikti 6 ls, lai gan uzvarēs tikai viena likme, bet koefi tur ir no 5.75 - 12. Tāpēc, uzvarot ar jebkuru no tām likmēm, ir iegūts divreiz vairāk nekā zaudēts.

Link to comment
Share on other sites

Ideja sekojoša:

Atrast spēli starp komandām, kurā viens ir favorīts (piem 1:4 koefs).

izvēlēties papildu likmes, kur pašā apakša ir likmes par to, kas ar kādu pārsvaru uzvarēs (home win +1; +2; +3 utt.)

Uzlikt 2 ls uz to komandu, kura ir favorīts, ka vinnēs (jāpaskatās statistikā cik golus pret kādām komandām met), ka vinnēs ar +1, gan +2, gan +3.

Rezultātā ir uzlikti 6 ls, lai gan uzvarēs tikai viena likme, bet koefi tur ir no 5.75 - 12. Tāpēc, uzvarot ar jebkuru no tām likmēm, ir iegūts divreiz vairāk nekā zaudēts.

Jaa bet paliek pec tam tikai tads siikums,lai iziet shitaa likme :D Un vel kas uz +1 koefs parsti ir 1,7

Link to comment
Share on other sites

Tam pulverim vajadzēja jau pēc 2. vai tre''sās zaudētās spēles nākt ārā. Nu i nahuj to Dinamo. Vēl hujovāk nekā ar bitēm.

Koefi ir - izvēlies papildu likmes uz kādu no KHL mačiem un nošļūc uz pašu apakšu. Tur ar būs.

Spēle bija forša, tiesnesis ļāva spēlēt kārtīgu hoķi, kas bija patīkams pārsteigums pēc tās daiļslidošanas.

Link to comment
Share on other sites

Skataas kaa pikji var noraut :D

Es tiko skatos Barys-Khimki 1mais puslaiks beidzaas 0:0 :D

A betwayaa raxtiiits ka speles saksies 16:00 :D A pec musu laika spele sakaas 15:00 :D a betway to nav pamanijushi! :D Es tikmer visu savu atlikumu kas man bija uzkraavu uz to ka 1mais periods beigsies ar Zem 1,5 goali :D Sanaak ka droshi 8Ls vinneti :) ja butu 100Ls kontaa butu visu uzgruuudis :) Iesaku lidz 16:00 moby ariii izcelt droshu 1,8 koefu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...