Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Paldies, ka pateici.

Pats uzliku uz 1st period winner, tipa niča. koefs 2.65 !

EDIT2: betways bieži vien nolažo, ja spēj pamanīt tad var labi izcelt.

VĒRĀ ŅEMAMA INFORMĀCIJA !!!!!!!!!!!

Ap 12:00 (dažreiz pat līdz 14:00) var paķert betwayu uz muļķi, ja nav slinkums.(Laiki atbilst tikai NBA, citiem varbūt ir citi laiki šai iespējai)

Sistēma - Ap to laiku betway ievada nākamās NBA spēles, kad visas ir ievadītas, tad saliek pareizus koefus. Pirms pareizie koefi ir salikti stāv defa koefs, kas ir 3.90. Tātad ap divpadsmitiem var sēdēt un ļoooooooti bieži refrešot betway un tikko parādās, ka ir iespējamas jau likmes uz NBA, tā likt uz almost sure thing spēlēm ( pagājšziem uzliku celtics pret miami), sistēmā uzrādās, ka ir uzlikta likme uz 3.90 koefu. Kad nba spēle beigusies, viņi arī izsniedz laimestu atbilstoši koefam, uz kādu uzliki B) . Vienīgi attur slinkums sēdēt un refrešot.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Okej Barys speli vinji pamanijushi un iznjemushi nu jau araa :)) Nu jaa pagajusho sezon Celtic -MIami bez problemam apspeleja :) bet shogad jau var uzvaret jebkursh jebkuru :) Taa likme nav tik drosha kaa te,kad rezultaats jau ir zinaams un tu tik uzmochiii visu savu naudu un dabuuun dubultaa :)

Barys 2perioda viduu jau 2:0 vadiibaa! Es ceru ka vinji parak neieskriesies un arii Himki ko iemetiis lai nebutu lielaka pa 3vartu starpiiba,jo 2vu vartu starpiiba butu idealakais variants! :)

P.s Jes pec 2traaa 2:1 barys vadiibaa! ideali ja shitaaa vai barijam vel +1 beigtos! :0

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Man to noshmaukto likmi anuleja :DD Atgrieza vnk naudu :) bet jaa Barys +2 un CSSK +2 abi smuki izgaja un toch shitaa var reali uzvariities :) Tenks! Ceru uz turpmako sadarbiibu moby! :DD Runajot par ritdienu rīt vadzis plīsīs un būs droša Rigas DInamo uzvara vai arii droshs OVER!Kaut kas lidzigs 5:3 varetu buut! Esmu par 80procenti parliecinats!

Link to comment
Share on other sites

Viens jautājums mazliet nepatēmu. Es piereģistrējos, jo viņi piedāvāja pokerī fr pa 500$, bet vienīgais ko varu atrast iekš pašas programas ir fr pa 100$. Tātad jautājums vai tur tiešām katru dienu notiek fr pa 500$?

Negribas totalizātorā likt iekšā savu naudu, tapēc domāju vinēt pokerī un to naudu uz totalizātoriem likt :)

Link to comment
Share on other sites

Negribas totalizātorā likt iekšā savu naudu, tapēc domāju vinēt pokerī un to naudu uz totalizātoriem likt :)

Jā, agrāk bija katru dienu pēc mūsu laika 20.00! 500$ free, tur piedalījās ap 7000 cilvēku, bet tagad viņi ir sadalījuši to 500 un ir vairāki 100 free roll!

Link to comment
Share on other sites

Lasi manus postus šinī topikā! vēlreiz to penteri nerakstīšu! Kaut kur sākumā rakstīju GooD Menam.

EDIT: Aizmirsu pieminēt, ka Severstaļ bija favorīts(neliels). Papētiju statistiku iekš vitibet (btw. vitibets progneozēja neizšķirtu).

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Story ir tāds, ka pirms ~ gada ieliku 5 ls. Liku uz basi pa 1-2 ls. Kaut kā līdz 10 uzsitu, izņēmu savus 5 ls. Tad tos 5 uzsitu līdz ~ 46, izņēmu 40. Pēc betway update pāgājušajā aprīlī, man pazuda atlikums. Pārstāju spēlēt. Izdomāju atsākt, kad ieraudzīju Valmieras iespēju paņemt Žalgiri ar koefu 7.7. Domāju ielikt savu naudu atkal, bet izrādās tas, kas pazuda bija parādījies.Atkal līdz pāri 40 ls, izņēmu tā, lai ap 5 ls paliek. Tagad ir 62.62 Ls iekšā. Domāju bliezt jau likmes pa 10 ls, šoreiz jāuzsit kārtīga summa līdz aprīlim, jo aprīlī beidzas karte. Kopumā esmu tikai uzvarējis.

Link to comment
Share on other sites

Bljeeee! Es ieeju skatos pec 1maa puslaika Chealsea - Arsenal 1:0 gribeju prikol pec uzmest 2Ls uz to ka Arsenal atspelesies un vinnees,jo koefs bija kljuvis 17., bljeee bet es noraustijos un neuzmetu prikola pec :D Un kaa zinams Arsenal beigaas panjema :D :D :D Nu jaa tie moby augstie koefi ir laba lieta :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...