Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

uz barys ar avangardu nebija tik labi cīpari kā ufa - dynamo. Ko tad neapskatījies statistiku? jau iepriekš ar 6:3 barys vinnēja avangardu viņu laukumā. Es točna neliktu uz +1, liktu tikai uz +2/+3/+4.

Endijs, ja caur mammu vai tēti, tad paprasi, lai kāds no viņiem parāda, jo ja tu domā pa kluso pārskaitīt naudu uz toto, tad nesanāks, jo redzēs bilancē, ka nauda aizskatīta toto. Izņemt naudu ar var tikai uz to karti ar kuru nauda ieskaitīta.

EDIT: JEAAAAH Ufa + 2 pašlaik pret maskavas dynamo.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

25ls aizgāja :D

BTW manuprāt tur atkal kaut kas ar tiensešiem ņe to. Pēc loga skatoties, moš tāpēc ar Spartaks padirsa. Otrajā periodā normāli izmasējušies 4 gab. Rupja spēle. Beigās Spartakam nervi vairs nevilka.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Nu man mamma zin ka gribu, bet tēts tagad nav Latvijā un ar viņu sazināties ir pagrūtāk un izskaidrot.

Vnk gribās kaut kā ar pirmo dabūt naudu nevis pakāsto, jo lai mamma redz ka tur var dabūt naudu nevis padirst... Mamma jau uzskata ka kaut kāds bulšits, nav vērts, diršana un sazinvēl kas, ka nevinnēšu, bet gribu pierādīt ka vinnēšu...

Tātad vajag HELP :)

Nu mož nākam nedēļ pamēģināšu kādu Hokeja LIVE spēli un likšu Bet uz Perioda uzvaru, ja tā ir laba doma?!

Link to comment
Share on other sites

Nu ja godīgi nav tādas drošas likmes ar, kuru var tikai uzvarēt. Tas ir sports. Pāgājušajā NBA sezonā PO Atlantas Hawks un Bostonas Celtics noskaidroja uzvarētāju tikai 7. spēlē! Fenomens! Lai atgūtu pirmo ielikto naudiņu vajag, prātu un veiksmi. Pirmkārt jau veiksmi. Paskat, šodien ar, es noraku 25ls, precizēsim - tiesneši man noraka 25 ls un vājie Spartaka spēlētāju nervi. Un tici man, naudu tur var padirst tā, ka nemetas. Paralēlklasesbiedrs ar lika toto. Tikai padirsa izņemot vienu reizi, kad vinnēja 4ls. Vecākiem neko nepierādīsi.

Link to comment
Share on other sites

Es biju uzlicis 10 ls uz Vityaz - Lada +1 vitjaz/ +1 Lada / +2 Lada. 30 ls uzliku 76.5 dabūju atpakaļ :)

EDITS: uzliku 2ls uz toronto raptors uzvaru pār nuggets un detroitas uzvaru pār Spuriem. koefi labi, bet iespējas 50/50.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Vakar ASK Rigas - ZAdar abas likmes man izgaja over 155 un -4 Rigai! :) Lai gana taa otraa likme man bija kutekligaka :)

VOpshem uz shitiem Rigas Dinamo koefiem greeks bus neuzmest

Away to win by 1 goals 10.75

Away to win by 2 goals 22.00

Away to win by 3 goals 45.00

Away to win by 4 goals or more 85.00

uz +2 un +3 pa latjikam jauzmet :)

Link to comment
Share on other sites

Uzspiedu uz "+16" atvērās dažādas iespējas, bet neredzu to ko vajag.

pashaa pashaa apakshaa!

2008-12-03 / Winning Margin (60 min. only) Odds

18:00 Lokomotiv - Dinamo Riga +16

Home to win by 4 goals or more 4.00

Home to win by 3 goals 5.25

Home to win by 2 goals 5.25

Home to win by 1 goals 5.75

Draw 5.75

Away to win by 1 goals 10.75

Away to win by 2 goals 19.00

Away to win by 3 goals 45.00

Away to win by 4 goals or more 85.00

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

DINĀĀ:ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀMOOOOOOOO! NE VAIRĀK KĀ +2 !!!! JA TIE SUKAS VINNĒS AR VAIRĀK NEKĀ +2....... Vai +3, jo es tikko paskatījos, un tiešām, es esmu uzlicis 5 ls uz dinamo ar +3! 225 ls MUAHAHAHAHAH

EDIT: labais veci, par Liepāju es ar šo to teicu, tas nozīmē, ka neesmu īstais, kamī klausīties :D Bet ja godīgi, es jutu, ka kaut kas būs. un koefs tā vien lūdās, lai uzliek.

EDIT2: 1:2. Tas ir labi, nezudīs spēles spriedze, vismaz rezultāts nebūs +4 un vairāk.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...