Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Aaaaaaaa! man video nerada vairak! :( Raxtiiits Servers ir parslogots pameigjiniet velaak :DD Kad velaaak?pec speles? :DD Iesaku uzmest uz Magnjitku shovakar :)

3shais periods saaakaas :) Wo atkal rada visu! coool :)

41' И на первых же секундах Михнов упускает стопроцентный момент! Алексей оказался перед вратарем, почти обыграл его, но не попал в опустевший угол!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

JĀA""AĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ

IIIIIIIRRRR !!

Link to comment
Share on other sites

IIIIIIIRRRR !!

Bet tev ariii bija iekshas uzmest 13Ls :DD Es tikai 2Ls uzdroshinajos uzmest :) bet nu jaa tadi koefi ir dievigi :D +3 bija vel forshaks koefs,bet nu tur neko neuzliku :) Viss ir labi kas labi beidzas :DD NU ko shovakar japiemeklee kaut kas labs! :) Blee uzmest moshk uz TTT RIGA veceneem kadus 20Ls! Ja kas dubultoshu! :)

Link to comment
Share on other sites

:DD Es tikai 2Ls uzdroshinajos uzmest :) bet nu jaa tadi koefi ir dievigi :D +3 bija vel forshaks koefs,bet nu tur neko neuzliku :) Viss ir labi kas labi beidzas :DD NU ko shovakar japiemeklee kaut kas labs! :) Blee uzmest moshk uz TTT RIGA veceneem kadus 20Ls! Ja kas dubultoshu! :)

tipisks kazino variants. nevajag.

Link to comment
Share on other sites

:)

Cik izcēli? kāds koefs bija? Es vairs uz basi nelieku. Nav jēgas, koefi mazi.

Šodienas likmes -

Traktor VS. SKA

Home to win by 4 goals or more 22.00

Home to win by 3 goals 14.50

Home to win by 2 goals 9.50 10

Home to win by 1 goals 7.00

Draw 4.30

Away to win by 1 goals 6.00 20

Away to win by 2 goals 6.50 25

Away to win by 3 goals 8.50 20

Away to win by 4 goals or more 8.50

Spartak VS. Atlant

Home to win by 4 goals or more 22.00

Home to win by 3 goals 14.50

Home to win by 2 goals 11.00 10

Home to win by 1 goals 7.80

Draw 4.35

Away to win by 1 goals 6.00 10

Away to win by 2 goals 6.60 18

Away to win by 3 goals 7.80 10

Away to win by 4 goals or more 7.10

Link to comment
Share on other sites

16:00 Neftekhimik - Ak Bars 3.50 4.20 1.80 +16

16:00 Vityaz - Metallurg Mg 4.65 4.85 1.52 +16

16:30 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 2.60 4.50 2.10 +16

Uzmetu Akbars -1,5

Magnjitka -1,5

Rigas Dinamo -1,5

Koefs kopaa 14,89 x 10Ls=148,90Ls

Nu Ariii pa 3ls uz +1,+2 un +3 Rigas dinamo sametu! Bet nu Ak Bars un Magnjitkas uzvaras toch izies! Un kopaa koefs 2,736 jauzmet dvacaars skjiet! Nu ja neizies,tad gan nebus forsh bet gan jau! Nu TTT Rigas veceneem koefs bija 2,10 izcelu 42Ls! Bet vakarnakt uz NHL un NBA spelem papisu nedaudz :( Bet nekas shodien ceru izvilkt :)

P.s.

FT Vityaz 1

Metallurg Magnitogorsk 5

FT Neftehimik Niznekamsk 1

Ak Bars Kazan 4

Es tak zinaju ka shitais izies :thumbsup:

Bet Rigas Dinamo mani smagi piepisa :( Pec 2traa suuudigs 1:3 :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nu es tieshi otradi :D Kaut neiesistu,un kad nonjema GK,tad vispar kaa uz adataam jutos :DDD Da man pedejo 4dienu laikaa kadas 6shas smukas lapinjas nav izgajushas!1na komanda no 8komandaa visu laiku pieviila un katru reizi cita! UN vakar piemeram man VEF Riga pievila pret Zemgali izcelt 100Ls!no 8 komandaam tieshi VEFAm bija japapiss,par kuru uzvaru es viss droshaaks biju! :) Pret LADU iesaku likt uz musejo zaagji :D KArtejo reizi mans ņuhs mani nepievilj :)

Link to comment
Share on other sites

Es plānoju pret LADU izlaist, vai arī uzlikt kādas 2 vai 3 ls likmes, un tad pret nākamajiem uzlikt norm likmes. Tikko iztukšoju betway kontu, atstāju 60 ls. Pēc pieredzes kā pagājušo laimesta daļu ātri papisu, šoreiz, lai vismaz 130 ls paliek kabatā. :)

Link to comment
Share on other sites

rezultātā necik. Esmu izgājis tikai pa plusiem, lieliem plusiem.

Nov 30 2008, 20:26

Post #48

Story ir tāds, ka pirms ~ gada ieliku 5 ls. Liku uz basi pa 1-2 ls. Kaut kā līdz 10 uzsitu, izņēmu savus 5 ls. Tad tos 5 uzsitu līdz ~ 46, izņēmu 40. Pēc betway update pāgājušajā aprīlī, man pazuda atlikums. Pārstāju spēlēt. Izdomāju atsākt, kad ieraudzīju Valmieras iespēju paņemt Žalgiri ar koefu 7.7. Domāju ielikt savu naudu atkal, bet izrādās tas, kas pazuda bija parādījies.Atkal līdz pāri 40 ls, izņēmu tā, lai ap 5 ls paliek.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Okej varetu tagad parunat par ritdienas spelem! It kaa riitaa ir ljoti daudz spelju bet reali izteikti droshi es uz 3spelem vareshu likt!

1maa riita spelee es paredzu ka Atlantas pedejie paris negaidiitie zaudejumi butu japabeidz ar uzvaru pret ne ipashi speciigo Amur!Koefi vel nav zinami bet nu sheit es droshi panjemshu tiru Atlant uzvaru vai teiksim ar 2vartu starpiibu!

12:00 Amur Khabarovsk

Atlant

Novokuznjecka shodien jau speleja un zaudeja papildlaikaa Torpedo 1:2! Bet taa kaa MVD ir atpuutushies un pec uzvaras par Atlantu,ir drosmi saeedushies,domaju ka MVD ir uz vilnja un arii sheit izteikti uzlikshu uz MVD vai arii uz UNDER 5,5 goliem!Jo vairak par 2:1 vai 3:1 toch te nebus par labu MVD!

15:00 Metallurg Novokuznetsk

MVD

Skjiet sheit vienigaaa droshaa likme ir OVER 5,5 jau ! Lai gana loko aizsardziba ir tiri taa neko :) bet nu ja mes vinju atsleedzam domaju ka avangardam taa nebus problema :)

16:00 Avangard Omsk

Lokomotiv Yaroslavl

Labak neaiztikshu :)

16:00 Barys Astana

Severstal Cherepovec

99procentiga likme uz Traktoru var likt! Traktors pec maju spelju rezultatiem atrodas 2vietaa! tikai 3zaudejumi 16 speles,bet Vitjazam vel neviena uzvara nav izbraukumaa! Shitaa ir skjiet droshakaa likme ritdienai!

16:30 Traktor

Vityaz

Niez roka uz Magnjitku uzmest nez kapec :)

17:00 Metallurg Magnitogorsk

Spartak Moscow

1maa vieta pret 7to :) Lai gana salavat majas ir 1mie,tomer CSKA izbraukumaa ir 3shie :) Bet vienalga skjiet uz SAlavat droshi uzmetishu!

17:00 Salavat Ulaev UFA

CSKA Moscow

Nu vo un vel viena super likme! :) SKA njem ar +2 vai +3 :) Taa kaa tagad tikai koefi jasagaida un jasamet mixeetaa veidaa pa 3 rezultaatiem!

19:00 Khimik Voskresensk

SKA St. Petersburg

moby ja tev kaut kas no mana domu gajiena nepatik raxti :)

P.s. bleeeeeeeeeee Detroit Pistons ar visu Aiversonu priekshgalaaa man sho vakaru sabojaja ar savu zaaagji! :( Bet nu vel jau ir jacer uz DEL ligu :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Metallurg - MVD, es drīzāk liktu uz plusiem, nevis uz over/under. Uzliktu +1/+2/+3. Parēķini pats, Metalurgs saguris, daudz ripas nemetīs, bet MVD pēc standarta nemet daudz. Un atceries, ka Over5,5 = 4:2/4:3/3:3/5:1. Manuprāt vienīgais reālais ir 4:2 jebkurā virzienā.

Traktors - Vityaz. 99% likme, bet koefs būs 100% sūdīgs. Nav jēgas uz tādiem likt.

Par Salavatu - OBLIGĀTI jāpaskatās vai viņiem nav tikko bijusi spēle arī tajā otrā līgā, kur viņi kapājās. Lai arī ir 1. KHL, arī viņi var sagurt.

šas pastīšo vēl ko rakstīji, moš pieeeditošu.

EDIT: pasties to vitisport!

Khimik - SKA. SKA nesen vinnēja Khimiku viesos tikai pēcspēles metienos! Noteikti pie tā arī ir jāpiedomā! Es katram gadījumam uzmestu arī uz +1 par SKA, ne tikai par +2/+3.

Uz Metalurgu Magņitagorskas, neliec, jo viņi šodien ar torpēdu kārtīgi nokapājās. Rīt nenovilks uzvaru, lai arī, kas to lai zin. Labāk neaiztikt.

Barys AStana - Cherepovec. Es tur savus knaģus nebāzīšu un citiem ar neiesaku.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Traktors - Vityaz. 99% likme, bet koefs būs 100% sūdīgs. Nav jēgas uz tādiem likt.

Par Salavatu - OBLIGĀTI jāpaskatās vai viņiem nav tikko bijusi spēle arī tajā otrā līgā, kur viņi kapājās. Lai arī ir 1. KHL, arī viņi var sagurt.

šas pastīšo vēl ko rakstīji, moš pieeeditošu.

Salavat 2dien bija spele kuraa vinji normali kaa velja rullis majaas parbrauca kaut kam paari ar 8:2 :D Taa kaa vartu garsha dzekiem toch nebus zudusi un tas bija pirms ned 2dien vai 3dien njepomnju :) Nu Traktors uzvaru + Salavat uzvaru vnk piemets pie koefa +1 vai +2 vai +3 MVD klaat! :) Sanaaks vel labaaki koefi :) Vismaz es taa savaa stilaa daru un tas arii iziet :) bet vnm var kaut kas noiet greizi :) Vnk koefi jaiecholee bus riit no riita!

Magnjitka shodien nespeleeja! Nejauc! Metalurg Nefthimki speleja! :) Un paskat traktora un atlantas koefi ir okej :) Taa kaa sametot te smuki kopaa vares kaut ko noslaukt :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...