Jump to content
GIGN Forum

Worm, Macho Uzmanibu Ludzu.


Recommended Posts

Sveiki, tad nu beidzot izlemu ar jums kartigi parunat.

Runa ies par admin tiesibam, vai ari vote...

Gribu kljut par GIGN adminu, jo daudz tur speleju, katru dienu vairakas stundas, biezhi redzu cilvekus kas ir pelnijushi kick vai ban, man ir 15 gadi un es abzinos savu atbildibu, nemulkoshos, admin tiesibas nav spelmantina, tas tiek dotas kartibas uztureshanai serveri. ludzu padomajiet. ja kas rakstiet ar cienu Xan.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha nezinu gan vai shii cilveeka psihe iztureeta admina atbildiibu =) ar tik lielu IQ hmm neatceros preciizi cik tu vakar teici ? 147? tev nevajdzeetu teereet laiku spelejot cs ej atklaaj kaut ko jaunu.

bez tam gignaa spelejot visu laiku nesmuki runaa ( dirsh ) krit uz nerviem parejiem speletajiem...nee nu man jau tas liekaas smiekligi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

antirec(kaapeec):

1) adminu nu ir (smalki izsakoties) дахуя и ....

2) tu veel esi so nuubish.....(bet kautkag nicks "alive" kautkur dzirdeets) vismaz forumaa so nuubish...

3) tevi ,manliekas ,neviens taa iipashi nepaziist ,lai dotu tiesiibas...

Link to comment
Share on other sites

Galvenais jau, nu pazist vai nepazist tas jau ar diezgan svarigi, bet gign jau bija offline shito pusgadu es speleju daudz kur citur, mani pazist daudzi kruti dzheki.

Galvenais jau administracijas kvalitate.

nu kapec es uz servera psihoju, piemeram pa basecamp tapec ka man gribetos uzlabot adminu darbu, un uzlabot Gign.lv, nu ja jus tomer negribat es nesieshos.

Varbut jus varetu mani test uz kautkadu stundu jeb es nezinu kaa vareetu izdomat, loti gribetos ieguldities gign serveri, speks laiks un gribeshana ir tad jau viss labi. Jaa starpcitu Alive, tas man sens niks bija =)) kaadreiz.

Link to comment
Share on other sites

Es jau isteniba kadu 5ls varetu ziedot, bet tikai kautkad vasaraa.

1) neesmu pilngadigs nestradaju.

2) Man nesen nopirka Athlon 3200+ socket 939 geforce4 6600GT. apmeram 530ls ar atlaidi iznaca dators.

3)bet kad man bus nakama nu tas pabalsts es iedoshu 5 latus.

Es jau saprotu ja es butu iedevis 5latus vai kautkadu ziedojumu jaunam serverim es tagad butu admins, bet nu jus jau dodat tiesibas tiem, kas ziedoja tas var ari izradities slikts admins. Bet vispar GIGN admini ir visi kuuli dzheki, vakar clan.lv ar Jovanni izpriecajamies.

Nu lemiet. (ja panemsiet nenozhelosiet) sagadashu daudz pozitivas emocijas.

Link to comment
Share on other sites

tongue.gif ups, drukas kljuda

drukas kljuuda ? nu es saprastu ja p un b uz klaviatuuras atrastos blakus.. bet nu .. taa jau nav... es jau negribu piesieties tavai gramatikai, bet " jeb " tu arii neproti lietot tongue.gif

nu vispaar nedomaaju, ka tev sho amatu vareetu uzticeet ... huh.gif

Link to comment
Share on other sites

smiekliigi, es speeleeju uz veca saruuseejusha P3 ar geforce 2, tomeer noziedoju, kameer tev ir taads kruts dators ermm.gif un nevari noziedot nu jau nu jau. paprasi teetim vai mammai pieciiti taapat kaa datoru un viss buus "chiki poki" ©

Link to comment
Share on other sites

2) Man nesen nopirka Athlon 3200+ socket 939 geforce4 6600GT. apmeram 530ls ar atlaidi iznaca dators.

mjaaa nu tev tas GeForce4 nu gan ir dargs...es tadu varu pa 7 ls dabuut =)

manuprat dzekins cer , ka dabus amx ar to ka sim kruts kompis , bet taja pasa laika neatskir videokarti no matesdeelja GeForce 4 smiliez.de_2551.gif!!! GeForce 4 ( videokarte -domaju ,ka VISI zin ) un NForce4 ( maatesdeelis- arii VISI varetu zinat ) ...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
mani pazist daudzi kruti dzheki.

pfff ,tas jau tev nedod priekshrociibas ,galvenais ,lai tevi paziitu -GIGN !

P.S

kautgan ,proti ,GIGN'aa arii ir daudz(ja taa driikst teikt) "krutu dzheku"

Link to comment
Share on other sites

lol, tu speciali naci uz forumu no chata lai man to uzrakstitu? jeb tu vienkarshi gribi lai tas paliek sheit uz ilgaku laiku?

un tu jau nesauci chataa visus lai iet apskatiit tavu uuberkuulo un ar IQ paarpildiito pieteikumu vai ne ?

+ ja tu, kaa pats izteicies, "psiho par basecamp" tad jau tevi uzreiz var suutiit nah, jo katru kas tevi noshaus vairaakas reizes vai nosauks par idiotu uzreiz slay/kick/ban buus.. paaraak mazs vel esi cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Pirmkart es pateicu ka man kruts dators un tas daudz izmaksaja, tas bija planots uz ziemassvetkiem, 530lati nav maz, tapec es jums saku, ka daudz izmaksaja un tagad ir palicis maz naudas.

nekikoshu par apvainojumiem mana adrese, likshu aizverties komandu vai Llama.

Link to comment
Share on other sites

un personiski cilvekam kuram niks ir "ha", es kautkur uzrakstiju nepareizi par savu videokarti? es zinu ka man ir Nforce4 939sockets 10 usb porti un 2 videokartes porti, jo pats sev stadiju jauno datoru. Tu esi stulbs jeb tev vienkarshi nav ko darit?

Mes varam ietaupit sho laiku padarot mani par Test adminu. Tad ari redzesim lietas butibu (racionals ieteikums)

Link to comment
Share on other sites

Hektor es tevi ari neesmu redzejis.

Pazistu: Hainy, Lirels, worm, macho, spEEdy, radler(diezgan ilgi), McZiP, Outlawz, daRek. Vairak neatceros, bet pazistu vairak - tie ir pirmie kas naca galva.

Link to comment
Share on other sites

Zabej na IQ 4uvak ti prosto mena dostal, ti mozhes pogovorit na druguju temu ili tebja na4isto zajelo? zabej vot moj tebe sovet, neho4e6? idi pogovori s ljudmi tvoevo urovnja, hotjabi budet tebe interestno i ja budu za tebja rad.

Link to comment
Share on other sites

Es jau saprotu ja es butu iedevis 5latus vai kautkadu ziedojumu jaunam serverim es tagad butu admins, bet nu jus jau dodat tiesibas tiem, kas ziedoja tas var ari izradities slikts admins.

..Tu maldies! dry.gif

Admin acc neviens nav dabuujis deelj ziedojuma. Ziedotaaji dabuu "slotveidiigu suudu" kaa worms teica, kas Tev dod priekshroku paar registreetajiem, bet anyway reserved slot access paliek 1ajaa vietaa..

Tas ir tas ko ziedojushie ieguust acc zinjaa, protams, neiet runa par pashu gign.lv kaa taadu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...