Jump to content
GIGN Forum

Worm, Macho Uzmanibu Ludzu.


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es taa lasu un domaaju vai tu esi diivains vai kkac klusais fanaatikjis... dry.gif

ja jau tu mums te pareklameeji savu super uuber duper tuper puper kompi, tad es paziimeehos arii - son nopikru kotdogu pa 0.49s ! labs pirkums thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

eu xan a kapec tu mani paziisti diezgan ilgi? un kaa muusu paziishanaas izpauzhaas? tu domaa taas triis dienas pirms kuraam es tevi pirmo reizi redzeeju gignaa?

PS es vienmeer hotdogu narvesenaa peerku ar viines desinju + grilla 0,59 LS

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Radler ne, kadreiz man bija niks Alive Nike, un kadreiz gign kanals bija mirca, kadreiz tur bija ari Undertaker un kadu vakaru mes ar tevi tur runajam...no ta laika pazistu symbiote tevi rkn >> rekon. un vel paris dzhekus speleju uz gigna apmeram 1.5gadu. tikai esmu mainijis nikus.

Link to comment
Share on other sites

Radler atceries?

Radler: vai to smere uz maizes?

Alive Nike: lol

Radler: pastasti man kas ir sperma... (to teica radlers nevis es)

Toreiz, kad gign vel nebija Xeon. Kad bija halavnijs hostings. un nesen pec gign atrubishanas, atrubijas kompakts.

Link to comment
Share on other sites

Radler, es tad speleju MU-dream un kanala bija viens vecis ar niku Rdler es nodomaju vecais labais radlers ari meties spelet MU, nu tas radlers no gign.lv tas bija pirmstam kad paradijos uz gign.lv pec tavam domam.

Link to comment
Share on other sites

son speeleeju kopaa ar xan... man liekas ka vinsh ir kkads cs maniaks, man jau saaka bail no vinja pailkt. kko seejaas citiem par chiitoshanu, vopsim baigais keeks.

Filozofi dziivo muuzham.

Link to comment
Share on other sites

eu puisit tev cista laikam visi nav majas, ej izgulies smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

es ceru, ka tu vairak nerakstisi, jo mes visi sapratam, ka tu esi cs Dievs, pazisti Vairu, naudas tev, ka spalu un patik blatot, ta ka ludzu nereklame sevi vairak sak apnikt smiliez.de_2021.gif

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

Hmm, vakar pirmo reizi redzeeju sho Xan chubaru. Vinjsh kko mircaa dirsa par savu milziigo IQ... bet vai tieshaam IQ ir kaadas noziimes muusdienaas... NEEE !

Xan, pakalu, lielaakaa dalja tevi vispaar nepaziist. Paseedi chataa, pamuuldi kko, kkaa izcelies, teiksim taa kljuusti redzams un varbuut dabuusi votemap. Bet tas lai paliek papuchu rokaas naughty.gif

EDIT: Man po

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

no genialitaates liidz vaajpraatiibas vai stuulbiibas bedrei ir viens soli biggrin.gif shis dzheks laikam to soli ir veicis laugh.gif

sorr par post nevietaa mosh tongue.gif

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

VELREIZ RAKSTISHU TIEM KAS ATKAL RAKSTA VISADUS SUDUS PIEMERAM PAR TO KA ES NEVIENU NEPAZISTU VAI ES BLATOS TUR BLIN.

Starpcitu par Vairu Vinas bralens man labakais draugs sKiss no klana Gaileni.

Es uzrakstiju, ka man nopirka shadu datoru jo jau 5 gadus velejos jaunu datoru un nekadigi nevareja tadu dabut jo NEBIJA NAUDAS. tagad kad beidzot paradijas man uz manu dzimshanas dienu tadu nopirka un es vel esmu 50ls paraadaa.

Es uzrakstiju ka man sho datoru nopirktu lai jus saprastu ka tas ir dargs suds un ka man nav naudas lai tagad iedotu ziedojumus nevis pablatitos!

Pinky iedod savu Skype name - parunasim...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

bet tev veelreiz saku ,tas ,ka tev ir jauns dators ,pilniigi un galiigi nevienu(NEVIENU) neinteresee...tu nevari ziedot ,jo nav nauda ,ok saprotams...cilveeks kursh pats nepeln tas ir pilniigi iespeejams...bet tas ja buutu ziedojies kkaadu naudu ,nenoziimee ,ka tu buutu dabuujis ,jeb dabuusi adminu uz GIGN!

vieniigais ko var dabuut slotu!

P.S

es tev iesaku ,laabaak vispaar vairaak nepostot par sho teemu ,jo aatri vien tev pasham apniks ,ka tevi apd*r*h...

tu to nesaproti ,ka tu pats ,tagad ,sevi par idiotu pataisi?

EDIT:

ja es nemaldos ,jaa worm's ,teica -

vienreizeja akcija, lielakajam ziedotajam ban tiesibas, otrajam kick tiesibas, treshajam slay/slap 

luudzu sakraaj naudu un uz priekshu!!!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...