Jump to content
GIGN Forum

Worm, Macho Uzmanibu Ludzu.


Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest darek

[No C-D]Alive :  ja ne alaiv

[No C-D]Alive :  mne drug otdal eto

[No C-D]Alive :  shtobi ja mog zajti na server

veelviens lielaa IQ piemeers !

Link to comment
Share on other sites

X-Script used to fill $%(994822-3341) programm activating, this page will be terminated after 24:00 Comannd used worm password generated true true x$% X-Script.

Posting time 17:00

Link to comment
Share on other sites

it kaa jau nav smuki apcelt shitaa bet xan pasties ko tu tur raksti nu pilniigaako sviestu... tipa ja nenopirksi man konfekti tad vaartiishos pa zemi un raudaashu... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

sheit cilveekam zuud meera sajuuta... palasot vinja signature, sanaak ka viena dalja vinja dziives buus sagandeeta.. puika, paludz teeetim lai vinjsh tev neljauj kaadu nedeelju, divas, gadu, desmit vairaak.. seedeet pie datora un tad jau ar laiku cerams ka atkopsies.. smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

forshs dzhekinsh happy.gif

es piemeram topiku slegt netaisos. tik produktivu shitu katru dienu neredz.

p.s. varat 3 reizes minet manas domas par to, vai vinjam kads uzliks jebkadas tiesibas iznjemot tas fundamentalas, ko puisis vel nav izmantojis - aizverties un notiities aka iet dirst.

Link to comment
Share on other sites

1) dzheki - kamoon, ja juus vienkaarshi gribat uzbraukt vinjam, tad minat vismaz kaut ko kas nodereetu konkreetaas personas izveerteeshanaa (nu ja vinsh grib buut admins) a to man zb te lasiit vislaik spamu. Un kavacky... grrr. Tev shitas slikti beigsies....

2) par to IQ - lol smile.gif

3) darek - vispirms naak komats un tad atstarpe - apmeeram shitaa ", ". Nav tik sarezhgjiiti wink.gif

4) lol - apd*r*h - shitaadu veel nebiju redzeejis.

5) "NU OK VAIRAK JUS MANI GIGNA NEREDZESIET!!!" + "www.gign.lv ==> its my life." = smile.gifhappy.gifsmile.gif

6) man vienmeer ir licies ka taadi 'pareizie' dzheki kas tip saka 'tiesiibas nav speeljmantinja', admintiesiibas nav izraadiishanaas manta vai kautko tamliidziigu ir taadi nedaudz kjerti. Man jau saakumaa tas pirmais posts likaas taads zaban.gif. Man, was I right on this one happy.gif

p.s.

ak jaa ordinary ar dareku - man liekas juus paaraak biezhi ieliekat kaut ko ielikshanas peec.... naakoshreiz labaak 2reiz apdomaajiet vai tas ko juus grasaties poustot kaadu interesees. Nav jau veel nekas traks, betnu....

Link to comment
Share on other sites

smiekliigi, es speeleeju uz veca saruuseejusha P3 ar geforce 2, tomeer noziedoju, kameer tev ir taads kruts dators ermm.gif un nevari noziedot nu jau nu jau. paprasi teetim vai mammai pieciiti taapat kaa datoru un viss buus "chiki poki" ?

same here...es noziedoju 2x vairaak nekaa tas xams taisiijaas ziedot....

Link to comment
Share on other sites

ZAHOTELJI URODI :DDDDD =DDD NA VAM FIGU NAH, 4E NESPITE? man mucha uz Vilnju aizbrauca, es cauru nakti rubiju PC. Tiko biju runaties ar wormu, vinsh pateica, kad bus vajadzigs admins es par tadu kljushu 4.gifD LOOL ejiet tak jus =DD iznemot Macho Maen. shotgun 1 hit 112dmg.

Link to comment
Share on other sites

AA worm uztaisi man ar tadu logu, tikai man jau laikam jauna IP, Es ar Niku Alive vai Alive Nike speleju toreiz pirms gign DOWN!!!!!!!!! Darek nomaini foto, parak njamiga tev ta vecene tur.

Link to comment
Share on other sites

Nu lol es tak neesmu lohs es daudzus no baltgames.lv pazistu, pazistu Gailenu klanu personiski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pazistu clan.lv adminus, gign adminus . LOl man saka ka es nevienu nepazistu, es saaku rakstit ko pazistu, pectam man saka nu beidz izradities ;DD LOOL TADI DZHEKI UUUBER HUJUBER BLJIN

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...