Jump to content
GIGN Forum

Radošais Photoshops: Komentāri


Teddy
 Share

Recommended Posts

Tu esi ģeniāls. Dibengalu nav slinkums slaucīt katru dienu, varbūt paprasi kādam draugam?

Es zinu. Draugi maz ko jēdzi no photoshop tapēc iegriezos gignā, es jau jums nelieku taisīt, vienkārši palūdzu..

P.S vairs nevajag jau ir uztaisīts ..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sveiki... moska kads var palidzet man uztaisit avatar un banneri uztaisit kadu krutu... Tik es iisti nezinu kadu... tapec moska palidzat izdomat jo uz photoshop esmu galigs iesaacejs.

Tātd man vēlamais teksts uz bildes... BooT

Krāsām nav būtība un sory pa bildi, bet tiesam nezinu kadu... tape izpalidzat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Es nesaprotu, kur tur ir kaut kas apstrādāts? Būtu likuši bildi pirms apstrādes un pēc apstrādes, jo no malas konkrēti izskatās, ka ir paņemta bilde (piemēram, wallpapers), tizli sagriezta un tizli burti, tizlā fontā ielikti tizlā vietā.

Edited by AmE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 7 months later...
  • 3 months later...

yftvo0iwfmfr5gmf76.pnggu7j6y8z6fqcbsue027.pngp2pxbf08itkhtdxdbgn4.pnglqosmkoquvcqd8dufrn3.pngps9s0hkwqetg51mf1h5y.pngp8btw7l35xcel7yjw4r.pngrl06rxvz6dza69mwyj.pngowmzimrzom6tcuo47er.png7r4sn562wq67x4e2ec5n.png5l1puj2szywlub92sohj.png7ra9u1gcaglobhx5gdaf.pngxrxycykd0mmcselq9543.png

Ņem kuru gribi! Nēesmu photoshop nolaifer/pro, bet taisu ar privātos pasūtījumus :D

Paraksts - 1 scrap,Avatars - 1 scrap,Wallpaper - 1 reclaimed (TF2 metāli)

Link to comment
Share on other sites

Gradient maps + bilde ;(

man nepatīk avatarus piebāzt ar.. tu saprati.

da un parsvarā es nemaz nemēģinu neko citu darīt, man vnk pašam pa sevi patīk viss kas izskatās normāli un vienkārši :]

Edited by broken
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...