Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Paarstresojies biju par latval mutvaardu dalju jo biju domaajis vispaar runaat kautko par iraaku, palasiit par to apollo/delfos kko par to un uzrakstiit normaalu runu un taa.. huy! ne es kaadu runu uzrakstiju ne ko tik vien kaa sveetdienaa izdomaaju ka staastiishu par darbu vasaraa.. uzrakstiju no riita rakstisko dalju un puspiecos aizeju uz staastiishanu.. staavam gaidam kaartu.. bljin nav ne jausmas ko teikshu veljoprojaam blink.gif paprasiju kl-biedrenei plaanu jo vinja staastija par to pashu teemu, norakstiju plaanu un pastaastiju cool2.gif domaaju ka buus ar pauzeem kkaadaam utml, bet jauki un raiti nostaastiju shades.gif veel tikai 2 ex.. 5dien veesture un pirmdien matemaatika un tad BRIIVIIBA biggrin.gif hehee

Link to comment
Share on other sites

mums gan nebija nekaads magjis cool2.gif vakar atkal ap vieniem ieliidu gignaa izspeeleeju 2 kartes.. zheel shonakt nebija fun kartes dry.gif ieliidu gultaa pustrijos, pieceelos 11os un tagad brokastiis eedu 4 gabalus no kuukas kas no vakardienas muteres b-day atlika cool2.gif tikko apeedu peedeejo gabalu smile.gif aa wot vel pluumiite. vairs nav smile.gif jaasakaarto gulta un jaaiet cs uzmochiit biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

lol.

a man gan savukart shkrobe par to suuda 7 latvieshu valoda. suxsuxsux. ja atkal butu normala uchene...

bet 23 neattaisnotas stundas gan ir forshi. citiem skolaa par tik 'daudz' jau brauc virsuu, mani shoreiz neaiztiek happy.gif

Link to comment
Share on other sites

jaaa, skola taa tik bija haljavas laishana, man pat izdevaas pabeigt skolu neko nedarot, nu gandriiz neko smile.gif

ar universitaati gan taa grutaak, tas hroniskais slinkums ...brrrr

Link to comment
Share on other sites

pfff atnaacu no lieciibaam... Man pirmo reiziiti ir nesekmiiga atziime- 1 tongue.gif

kaadaa priekshmetaa? huh.gif

man bija aziimeetas 3 neattaisnotas stundas shinii pusgadaa  bet bija vismaz 40

mircaa tu teici savaadaak dry.gif

eh shon kontrikji matemaatikaa dabuujaam back, man 1 cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...