Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

skatos kaads te pa nakti ar figuree

atminos no darba

pa celjam kaads iemaniijaas nokaas funtu

Juus ar ljaujaties sevi nokaast ?

Jaapamaacaas un skolu !

Western Union nerulee , nav , man vajadziigaas formas !

Pallma

Link to comment
Share on other sites

tieshaam dilemma - saakt maaciities veesturi vai iet atpakalj guleet ?

smiliez.de_2125.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

ahahah, veestures pirmo dalju izpildiiju tieshi 4 minuushu laikaa

Link to comment
Share on other sites

nja...shodien atkal pasaaciens ar teltiim unsure.gif bet esmu taa sabeigusi muguru, ka labaak guleetu maajaas... sad.gif

Nju nez... Jaapaeed brokastis, varbuut tad skats uz dziivi kljuus skaistaaks...

Link to comment
Share on other sites

huh, knapi sadūšojos izcel kājas no gultas un nostāties uz tām, pastītos vai kaut kas ir no dēcēplusplus nokačājies, bet pēc tam vairs negribējās līst atpakaļ unsure.gif tagad laikam būs jāpaēd brokastis un jāuzlaiž kāds kontra straik raundiņš rolleyes.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

nja...shodien atkal pasaaciens ar teltiim  unsure.gif 

lauj es mineeshu - Zvirgzdinhs? rolleyes.gifcool2.gif es ari gribu dry.gif ehz jagaida izlaidums , tad tur ari kautkas briest par Zvirgzdu... wink.gif

mlje tiko vel atliidu no Veestures ekshaa.... kautko tik stulbu vel nebiju rakstiijis.. kauns pasham par seevi ka nerubiiju tiirako Latvijas vesturi... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

tiko bija eksis anglenee, mutvaardos. bija norm, tikai no saakuma kad gaaju iekshaa, domaadams, ka veel neireaksta magjii, pateicu "Labdien" un biju diezgan parsteigts kad atbildeeja ar "hello". bet tas siikums, gadiijaas viegla teema - "traveling" taakaa nostaastiiju norm. cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

ou yea.. taads shits happy.gif uzrakstiju treshajaa daljaa par Braalju kapiem(nr.1), Briiviibas pieminekli(nr.2), fortiem(nr.3) un vel 2 pilskalniem(nr.4 un 5)  cool2.gif  3 liinijas palika briivas tongue.gif

ka tad tev tur bija 8 ailites par to eksursiju?76.gif man bija 5 ailites tongue.gif

ierakstiju nacionalo teatri, brivibas pieminekli,strelnieku pieminekli,tornukalnu staciju,babites ezeru wink.gif

Visiem iesaku aiziet noskatities multeni Madagaskara smiliez.de_2551.gif uubeermegaproleetloliiga multene smiliez.de_2551.gif

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

kas jums tajaa veestures testaa par exkursijaam jaaraxta ? wacko.gif

lol killing me softly tak ir baigi veca dziesma cool2.gif

bet audioslave rlz wink.gif

mm beidzot viikends.aj. vispaar nav ko dariit. eehem. evil6.gif

Nee, bija jaauzraksta aarzemju cieminjam domaati 5 apmekleejami objekti ,kas savaa zinjaa staasta par Latvijas veesturi...Un peec tam jaauzraksta sho 5 objektu apraksts a4 lapas lielumaa cool2.gif tiiri viegli

Link to comment
Share on other sites

Nee, bija jaauzraksta aarzemju cieminjam domaati 5 apmekleejami objekti ,kas savaa zinjaa staasta par Latvijas veesturi...Un peec tam jaauzraksta sho 5 objektu apraksts a4 lapas lielumaa cool2.gif tiiri viegli

aga,ka jau teicu piece of cake tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...