Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tikai tu mums taads mazliet apdaliitaaks ar to peleeko vielu ko meedzam saukt arii par smadzeneem un nesaprati manu ieprieksheejo postu atshkjiriibaa no hUr. Lab whatever.

Baac juutos tik gudrs ka pusstundu chakareejoties ar nazi un vadiem tomeer sanaaca piesleegt pie pc 2 senaas krievu 60`niecies cool2.gif hehee.

Jaaiet laikam atkal kkaadu mu uzspeeleet tad pa nakti mazliet cs un tad jau guleet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nee, bija jaauzraksta aarzemju cieminjam domaati 5 apmekleejami objekti ,kas savaa zinjaa staasta par Latvijas veesturi...Un peec tam jaauzraksta sho 5 objektu apraksts a4 lapas lielumaa cool2.gif tiiri viegli

aa... he hee.. nu sk! nu jaa jums viegli.. es gan nemaaceetu apraxtiit.. ( latvijas veesturi arii maaciijusies neesmu... )

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

itkaa jau bija jaalasa gan jaunaakie laiki gan latvijas veesture, bet man bija slinkums un taa pavirshi izlasiju tikai latvijas veest. un paveicaas - tur gandriiz tikai par lv veesturi bija smile.gif eh nu varbuut beigsim sho teemu par veesturi laugh.gif otrdien matemaatika un tad beidzot VISSSSSSS evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

otrdien matemaatika un tad beidzot VISSSSSSS  evil6.gif

kaads viss, tad tikai saaaksies shiis visas jezgas labaakaa dalja - t.i izlaidums un pasakums peec tam emot-angelic.giflol.gifsmiliez.de_2433.gif

P.S

veel no drosiem avotiem uzzinaju, ka vesture musu skola ir izkritushi tikai 2 , es starp tiem neesmu takaa ... thumbsup.gif

Edited by hUr
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

ah, domaaju iet guleet kameer nepiezvaniija draugs(pirms 2 min.) un pateica, lai ejot uz Jokeri...hmm 5dienas vakars.. laikam aizieshu happy.gif

Link to comment
Share on other sites

lauj es mineeshu - Zvirgzdinhs? rolleyes.gifcool2.gif es ari gribu dry.gif ehz jagaida izlaidums , tad tur ari kautkas briest par Zvirgzdu... wink.gif

juuu Zvirgzdinjsh... biggrin.gif

Bija jau plaanots ar teltiim, bet par cik taads laiks, mums izdevaas sarunaats maajinjas un visu nakti notuseejaam lapenee...

Tur bija ko redzeet... rolleyes.gif

Tagad tikai veel taads drankjis kaa koncis Salduu... dry.gif Un tad varees turpinaat piebeigt paarpalikumus... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ee jaa vakar t.i. shodien no riit plkst 2:24 raxtiiju, ka gultinja mani gaida, bet taapat stundu veelaak guleet aizgaaju...

vecas dziesmas tieshi ir veertiibas...

es jau neteicu, ka taa dziesma ir slikta ( neveertiiga ), es vnk drusku izbriiniijos, ka kaac vinju veel klausaas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tikko biju uz veikalu "Saulīte", nopirku jaunos "Estrella" čipšus ar sieru, kolu, zemeņu pieniņu "Lāse", "Zuze" jogurtu ar zemenēm, "Domino" cepumus un baltmaizi un tagad esmu gatavs visiem ielikt hedšotā...

p.s. nevis visiem ielikt hedšotā, bet vnk kādu nošaut...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...