Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

aaah ,riit peedeejais eksis thumbsup.gif

P.S :evil: devil.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

un izskataas ka ir arii kautkaadas ceriibas uz saulainu dienu pa ilgiem laikiem upset.gif

esi paarliecinaats smile.gif ?

Link to comment
Share on other sites

HA tas matemaatikas ex bija V-I-E-G-L-S laugh.gif pirmo dalju pabeidza lielaakaa dalja peec 20min un tad sanaaca stunda bezdarbiibas, peectam otro dalju nezinu cik ilgaa laikaa iisti pabeidzu, bet izgaaju aaraa pirmais peec tiem, kas bija atnaakushi to ex nenolikt cool2.gif vieniigais uzdevums kur neko nesapratu bija no otraas daljas laikam 7.. [1.var. man bija un tas uzd. bija par kkaadu kexu kas dabujis 75 punktus no 80 kkaadaa testaa] wot..veesturee dabuju 8, anglenee 9 un te laikam kaads 7 8 9 buus shades.gif

Link to comment
Share on other sites

HA tas matemaatikas ex bija V-I-E-G-L-S  laugh.gif  pirmo dalju pabeidza lielaakaa dalja peec 20min un tad sanaaca stunda bezdarbiibas, peectam otro dalju nezinu cik ilgaa laikaa iisti pabeidzu, bet izgaaju aaraa pirmais peec tiem, kas bija atnaakushi to ex nenolikt  cool2.gif vieniigais uzdevums kur neko nesapratu bija no otraas daljas laikam 7.. [1.var. man bija un tas uzd. bija par kkaadu kexu kas dabujis 75 punktus no 80 kkaadaa testaa] wot..veesturee dabuju 8, anglenee 9 un te laikam kaads 7 8 9 buus shades.gif

es vaardu viegls ieliktu "peedinjaas" .... confused.gif

un vispar es ari nesapratu to 7.uzd 1.var... : karo4 meiginashu atcereties, kads varbut profilaksei var izreikinaat ;P

Peeteriitis izpildija testu, un sanema 75punktus no 80! Par 1. testa dalju vinhs sanema 90% punktus, no iespejamajiem, bet 2.testa dalja 96% ! cik punktus sanema Peteritis par 1. testa dalju!! blink.gif <<<--- nu kautkaa taa bija, varbuut kads var izreikinat?! unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

LOL taads galvas uzdevums. vienaadojumu sisteema:

0,9x+0,96y=75

x+y=80

x=80-y

0,9(80-y)+0,96y=75

0,06y=3

y=50, x=30

0,9x=27 !!!! kbj

D000000000000000h.

bet paldies ka devi man 3 minushu relaksaacijas pauzi darbaa.

OMGLOL nu tik elementaari. a es vispar atceros to forsho eksi. pirmo dalju (testu) es pabeidzu 2 minutes pec sakuma. betnu ok, tas tapec ka mes sakam 3 minutes pirms laika.

nu jaa laikam lieki teikt ka man par vinju bija 10...

Link to comment
Share on other sites

preziak tas uzdvums bija:

Peteritis no 90 punktiem dabuj 85, 1 dalja vinsh no iepsejamajiem punktiem dabuja 90%, bet otraja dalja no iespejamajiem 96%. CIk peteritis punktus dabuja pirmaja dalja?

Tizls uzdevums, neizrekjinaaju unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

neko sev 9 klases uzdevumi...

man maasai 7 klases iestaajeksaamenos jau bija vienaadojumsisteemas (tad es saprotu siikie suudzas ka gruuts...). te tak tas pats. pfff.

hur un ja tev tas shkjiet gruuts tad.... console.gif

Link to comment
Share on other sites

hur un ja tev tas shkjiet gruuts tad....  console.gif

lol.giffist.giflol.gif

btw, nez , itka , skaitos maetnee 2.liimeni... bet nu skolotaja, nav taa pati labakaa, protams , pats ari esmu pie vainas, jo maciibas kautkaa vienmer paliek otrajaa ( nereti vispaar peedeejaa) vietaa... ermm.gif

P.S

SKA bija taadi skaitli kadus es teicu , zinu, ka nekluudijos.... dry.gif

Edited by hUr
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...