Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

nu apmeeram taads bija tas uzd. un es domaaju kko par tiem x un y chakareeshanu bet nebija iisti skaidriibas un nodevu taapat. un tomeer neliktu gan vaardu viegls peedinjaas tongue.gif paareejais viss bija viegli iznjemot to ka stulbajaa uzdevumaa kur bija puse no rinkja liinijas laukuma jaaizreekjina es aizmirsu to ka tur ir puse un atstaaju veselas r.l. laukumu dry.gif bet taa shkjiet ka buus lab un veel bija 1.dalja otrajaa lapaa peedeejais laikam kkas par t-l 3stuuri - nezinaaju kaa pildiit izmeeriju ar transportieri lenkji un ierakstiju XD.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

njaa , pirmo dalju examenam pabeidzu peec 3 min! (pirmaa gjimnazija , ka nekaa , kuraa es netiku uz 10to.. )otrajaa daljaa izgaaju pusotru stundu pirms beigaAm , easy , bet kljuudas arii dahuja , par ko reali ir nospljauties!1

veesturee 9! khm , sportaa 10 cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

psc, man riit exis veesturee, bet neko neesmu maacjies happy.gif

hmm, EDD, macho juus esat likushi 12. klases exi..kaads bija gruuts?

Link to comment
Share on other sites

uzmanies, ka neiegraabies fake, jo tie ir daudz wink.gif

itkaa tagad viss ir 4ikeniekaa... cool2.gif saka ka vajadzetu visam buut OK ... mlje vienigi es velku ar BitComet , un tam torrentam ir tikai viens seeders, aatrums ir anaals... 12kb/s dry.gif bet tas gan jau, ka buus taa verts..

Link to comment
Share on other sites

itkaa tagad viss ir 4ikeniekaa... cool2.gif saka ka vajadzetu visam buut OK ... mlje vienigi es velku ar BitComet , un tam torrentam ir tikai viens seeders, aatrums ir anaals... 12kb/s dry.gif bet tas gan jau, ka buus taa verts..

atliek vien sagaidiit, kad kaads dabuus un jaanoslauc happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

pff, tiktiko beidzaas exis, pareizaa sakot veel iet 15 min...beidzaas 13:30, bte es beidzu aatraak happy.gif viss manliekas bija ok...tiiri viegls bija smile.gif vienu gan nesapratu kkaadas tur sociaalaas grupas(shkjiras) kuras atbalstiija A.Niedra ?

tas vieniigais ko nezinaaju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...