Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

es gribu zemeņu pienu "Lāse" tongue.gif bet esmu visu naudu notērējis sidrā un šņabī sad.gifblink.gif tagad jāgaida, kad sencis atbrauks un iedos naudu dry.gif bāc, ko es murgoju, labāk iešu skatīties degrasī vidusskolu... moš, kko iemācīšos smile.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

ai labi jaaiet piem drauga uzraut san andreas shis jau maita pa nakti nokachaaja no torrentiem a es ar savu uuberiigo pdsl tik 11% esmu downloadojis sad.gif nu ko buus jaaatstaaj man arii pa nakti un i to labi ja riit pa dienu vareeshu speeleet dry.gif

Link to comment
Share on other sites

esmu noguris un knapi varu jogurtu iedabuut sevii iexaa!jaagatavojas izlaidumam un jaanokaarto vioss ar draudzeni :/

btw mazafakas - jau tresho dienu speeleeju san andreas naughty.gif vispaar uberiiga speele!

__________

Mike Jones - Back Then

Link to comment
Share on other sites

ruksim ssovakar galiigi neiet, saap galva, probleemas personiskajaa dziivee...ssovakar esmu taads melanholisks wacko.gif buus jaaiet aatri guleet un riit kaartiigi jaapiedzeras unsure.gifevil6.gif ja kaads grib ar mani,piesakaas!alus vienmeer visiem pietiks! thumbsup.gifsmile.gif

P.S. un liekas,ka ssinii forumaa ruksi visi ieniist confused.gif

Edited by Dr.Ruks
Link to comment
Share on other sites

makrenes exi noli jipiiii smile.gif un statistika arii nolikta smile.gif

sesija principaa cauri smile.gif tik 1dien veel jaaizmauc uz LU lai ieraksta atziimes graamatinjaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...