Jump to content
GIGN Forum

Gign Xmas Logo Konkurss 2008: Komentāri


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un paldies tiem, kam tīk mans darbs ;)

traffic, es nesaprotu.. kā tu esi ticis vaļā no verdzības.. es tevi pārdevu kopā ar ķīniešiem vienā konteinerā? :muahaha: ja tu salīdzinātu krāsas, tad tu sapratu.. krasa atšķiras apmēram par 1/3 toni.. tas effekts rodās no sniega pārslas kam ir uzlikti effekti + ja tu tik ļoti bieži apmeklē ?statu sadaļu un skaties uz pogu krāsu.. man tevis ir ļoti žēl.

p.s. skaties ka nesāku meklēt kļūdas, ķēpas un nemākulību tavā darba, paliksi melns un maziņš?

Link to comment
Share on other sites

No offence, tev laikam neko neizsaka... Es tev teicu, ka tev dažās vietās nesakrīt krāsas, tu nesaprati un domāji, ka es runāju par sniega pārslām. Es nemeklēju tev kaut kādas kļūdas, bet diez vai cilvēki nepamanītu, ka toņi ievērojami atšķirās. Tev jau vieglāk kko uzdirst nevis nedaudz pamainīt to krāsu, vai ne? Es tev tagad pasaku par tik vienkāršu lietu ka nesakrīt krāsas. Tev patīkamāk būtu to dzirdēt no daudziem cilvēkiem kas to teiktu tad, kad logo tiktu ievietots webā?

Pameklē ķēpas un nemākulības manā darbā, lūdzu, es par to tikai priecāšos. Es varbūt zinu tikai 1/100 no tā ko tu zini no photoshopa.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Paldies ;) Man pašai patīk ļoti ...neviens :( Skatos, skatos un neredzu nevienu tādu kas man patiktu. Daudzi izskatās pat ka taisija tikai principa pēc. Nu jā Teddy darbs nav slikts, bet nu Ziemassvētki man nesaistās ar iekritušu salaveci sniegā, taču ņemot vērā citu darbus tad nu Teddy darbs tomēr pastāv priekšā viņiem visem ;)

No offence Traffic bet ja es pavērtu muti par tavu darbu un meklētu ķēpas un nemākulības tad būtu kā būtu. :lol: Jo redzu ļoti daudz slikti izpildītas lietas. Starpcitu man bija tāda pati bilde vienbrīd izmantota bet beigās uztaisiju ar citām. ;) Tas tā mazas manas pārdomas.

Edited by Sape.e
Link to comment
Share on other sites

;) Man pašai patīk ļoti ...neviens :( Skatos, skatos un neredzu nevienu tādu kas man patiktu. Daudzi izskatās pat ka taisija tikai principa pēc. Nu jā Teddy darbs nav slikts, bet nu Ziemassvētki man nesaistās ar iekritušu salaveci sniegā, taču ņemot vērā citu darbus tad nu Teddy darbs tomēr pastāv priekšā viņiem visem ;)

No offence Traffic bet ja es pavērtu muti par tavu darbu un meklētu ķēpas un nemākulības tad būtu kā būtu. :lol: Jo redzu ļoti daudz slikti izpildītas lietas. Starpcitu man bija tāda pati bilde vienbrīd izmantota bet beigās uztaisiju ar citām. ;) Tas tā mazas manas pārdomas.

Man laikam atkal būs jāatkārtojas, ka es nemeklēju Teddy darbā kaut kādas kļūdas vnk uzmetot aci varēja redzēt ka tās krāsas nesakrīt un es arī pamatoju, kāpēc pateicu par kļūdu. Kā arī tu konkrēti man nevari pateikt kas man ir nemākulīgi nostrādāts, to jau pateica Teddy un es pats zinu, kur neesmu piestrādājis. Laikam būsiet arī palaiduši garām to, ka tas ir mans pirmais tāda veida darbs un varbūt kāds 10 photoshopa darbs manā mūža kopumā. Ai, nafig es te vispār kaut ko saku, ka tā pat jūs neizlasat ko es teicu, īpaši indivīds ar debīli apveltīto humora izjūtu.

Link to comment
Share on other sites

Tak viss kārtībā nesāc stresot tik. Sapratu ka pamanīji un pateici viss kārtībā. Uz mirkli jau ar neiedziļinājos tekstā ;) Starpcitu tas ir mans pirmais tāda tipa darbs, jo nemēdzu taisīt logo vai hederus. Katrā ziņā netrako viss ir labi. Sapratu ko tu ar to domāji. (nejautā ko) Vienkārši acīm redzami pārlasījos ;)

P.s Tuvojoties z-svētkiem es palieku neloģiski īgna un nervoza. Tādēļ neiesaku ņemt mani galvā.

Edited by Sape.e
Link to comment
Share on other sites

Mo4itaja darbs tāds pavisam vienkārš. Patīk. Bet tur noteikti tām sniegpārsliņām arī visu laiku tā jākrīt! Pirmais Sape.e's darbs arī tāds krāšņs. Vēl var pieminēt arī kaza4ok'a darbu. Pārējie līdzšinējie darbi mani nesaistīja.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...