Jump to content
GIGN Forum

Gign Xmas Logo Konkurss 2008: Komentāri


worm
 Share

Recommended Posts

Sape.e abi tavi darbi vnk ahhhh ;[

da ladna atzīsties ko tu tur reāli esi izdarījusi.? piem. 1. darbā burtu fonts vienkārši s**ā jo nepiestāv nekam tavā darbā. Piedomā mazliet vairāk pār māksliniecisko iznākumu + efektu nepārpilnību! karoče palasi kas ir minimālisms ;]]

2. darbs - tas pats kas pirmajam + vēl vairāk :D

karoče zabej,

+ iedod linkus uz saviem renderiem lai visi saprot ko es ar savu komentāru biju domājis :D

p.s - ja mans Jelgavas "superātrais" PC kkad nelagos tuvākajās dienās veltīšu kādas pāris stundas Adobe Photožopim CS3 ;]]

GL.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DoubleT paldies, nēnu faktiski varu tā godīgi teikt, savam pirmajam darbam veltiju ap 1,3h lai izveidotu viņu tāds kāds viņš ir tagad. Otrais jā otrais ir kāds ir.

Teksts? Tur varu tev piekrist. Bet tā kā mēģināju es simts un vienu reizi viņu izveidot gala rezultātā nekas izcils arī nesanāca ar tekstu.

Par otru darbu tā pati problēma. Man pirmajā darbā galvenais uzdevums bija apvienot divas ļoti skaistas bildes vienā lai izveidotos z-svētku noskaņas hederis kas attēlotu kaut ko kas man saistās ar ziemassvētkiem.

Varu kaut pastāstīt kādus efektus liku, bet katrā ziņā tas nebija uz viens, divi un gatavs. Ja ļoti vaig varu parādīt tev tos linkus uz orģinālajām bildēm kuras arī meklēju ap stundu, atradu simtiem bilžu līdz izdomāju šo salikumu. Bet nu paldies ka māki pateikt ko domā nevis kā visi - vai cik skaisti vai cik ideāli laigan pati redzu savā darbā daudz kļūdu ko citi varbūt negrib ievērot.

Ja baigi negribēsies pakārties tad uztaisīšu vēl kādu kas nebūs ar kā tu teiktu "minimālisma" izpausmēm.

Laigan liekas mana doma slēpjas tajā ka nevienmēr pārpildīts ar efektiem ir tas labākais.

Link to comment
Share on other sites

Tajā pašā dienā, kad uztaisīju logo gribēju uztaisīt arī ar krītošu sniegu, bet dēļ visādām ķibelēm nesanāca. Tikai šodien beidzot uztaisīju, bet neprotu saglabāt kā .swf Kāds man lūdzu var pateikt kā to izdarīt? Nemācēju google atrast.

Link to comment
Share on other sites

:blink: slavē pats savu darbu (es ļoti labi zinu ka angel=quickaim)... tas ir vienkārši tizli, neko citu nevaru pateikt!

Toties es zinu, ka Angel atdeva accountu - quickaim vienam citam džekiņam, tākā - no worries.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

hard fail džeki :/ neesmu quickaim. šobrīd esmu citiem zināms kā ZebraAa vai motionfield. phail. ip var salīdzināt un citas tizlās figņas varat darīt, lai aprautos.

Paldies par labajām atsauksmēm :)

& Tom aka doublet, vairāku STUNDU darbs. Brušots tur ir minimāli. Pen tool pārsvarā.

Edited by Angel
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...