Jump to content
GIGN Forum

Gign Xmas Logo Konkurss 2008: Komentāri


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

balsošana #2, kārtējā čomu būšana..varu derēt ka tur NEVIENS nebalso pēc headera stila, kvalitātes, izdomas utt, bet pēc nika...

SO, LAI UZVAR TAS KURAM VAIRĀK DRAUGU :))))

pats baigais postu karalis sajuties esi? :D

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Nekaadi feik acc.

Viss notiek godīgi.

Pat varu pierādīt

Es labi zinu tos cilvēkus, kuri trīs postus pēc kārtas par tevi nobalsoja, tici man par tavu darbu viņi nebalsoja, bet par to, ka pazīst tevi.

ry. jeb RuShTm.c

kamikaza2 jeb frikadele.

Tā kā šie ir tavi krutie CTTS draugi. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tādi, ka tev man pašam visu laiku bija, bet tagad isi ir :)

kept tādi, ka tev kas gandrīz ir lidz pleciem ir normaāli.. ;P

ŠIS VIS IR OFTOPIKS.

sorry

man no tā bija jāsaprot, tev patīk dzeki ar īsiem matiem? ououou, es ceru ka nepagadīšos tev tuvumā, kanti sāksi cirst..

P.S> man interesē, kā tu zini kādi man ir mati?

edit:

es tik gribēju pateikt, ka te nevienam pilnībā neintersē, kas tev patīk un kas nē, un ja tu esi gar matu diskriminētājs, tad var šad tad neveikties :) Ja, protams, tu to arī dzīvē kādam garmatainam esi spējīgs pateikt, ne vien netā sprēgāt.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl neatšķirat sasteigtu 5 layeru darbu, no kvalitatīvi izstrādāta 146 layeru darba.

Derētu jums apgūt primārākos mākslas likumus... Teddy, nekā personīga, bet tas nav tevis vērts darbs, varēji "zīmēt", nevis dažas bildes samest pāri vienu otrai :thumbsup:

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

Derētu jums apgūt primārākos mākslas likumus... Teddy, nekā personīga, bet tas nav tevis vērts darbs, varēji "zīmēt", nevis dažas bildes samest pāri vienu otrai :thumbsup:

idiots. Kādā jēgā mums parastiem mirstīgiem ir jāapgūst kaut kādi ''mākslas likumi''? Es un domāju, ka daudzi vērtē darbi kas patīk pēc izskata nevis kuram ir vairāk layeru. Nu un, ka samestas viena otrai pāri? Galvenais, ka smuks darbs. Es nesaku ka Angelam ir sliktāks, nē viņi man patīk vienlīdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...