Jump to content
GIGN Forum

Gign Xmas Logo Konkurss 2008: Komentāri


worm
 Share

Recommended Posts

Teddy, nekā personīga, bet tas nav tevis vērts darbs

true, bet jēga zimēt.. ja reti kurš saprot "taisīts no nulles" visiem liekas, kas tur ir paņemt psā uztaisīt bildi. Darbu taisiju ar domu, lai parādas kaut kas sakarīgāks, jo gandrīz visi pirms manis bija ielikuši kaut kādu šūdus, piedodiet, bet bija žēl noskatīties..?

to #wL.Media: ja tu pat nezini kas ir krāsu aplis un no kā tas sastāv, tev photoshopā labāk neko nedarīt... Nejauc mākslu ar dizainu, tās ir divas dažās lietas.

p.s. te kaut kur izskanēja frāze, kam vairāk čomu, tam vairāk balsu.. Godīgi, es nevienam neteicu lai iet un balso par mani utt. varbūt es dažam labam darbu rādiju, bet neteicu lai iet un balso. + es te kaut kad kaut ko esmu vinnējis, bet balvu nekad nēesmu arī prasijis.. tāpat arī būtu šoreiz, es piedalos.. piedalīšanās pēc.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bļēģ, quickaim, tu esi tāāāds d!rsējs. Kā tu kaut ko iesmirdini forumā, tā tas praktiski vienmēr satur kādu jēlu debīlisma izpausmi no tavas puses. Tajā pašā laikā, mētādams lielo photošoperi, kurš vienmēr pamanījās Radošā Šita sadaļā nolikt visus darbus, jo neviens taču neko nemāk un tu esi visforšākais, pats nebiji spējīgs pa 2 nedēļām uztaisīt kaut vienu logo, vien ierakstīt debīlu atmasku un turpināt smirdēt ar savām jēlībām. Man personīgi neinteresē cik layeri ir vienai un otrai bildei, tas tāpat nekur nav rakstīts un normāls cilvēks ienākot forumā un skatoties uz logo nedomās par to cik tad nu viņai bija to layeru. Svarīgākais ir bildes iznākums, un tas man labāk patika Teddy darbam. Par gaumi nestrīdas, uzvarēja labākais, nesaprotu ko var vēl smirdēt. Ja tev skauž, ka Teddyam forumā ir vairāk draugu nekā tev, aizej, apsēdies stūrītī un paraudi mazliet, varbūt palīdz. Pīs.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Worm tev ūsas aug?

Runājot par quickaim sāpi - diez vai layeru daudzums nosaka darba kvalitāti čalīt :) Jebkurā gadījumā, nesaprotu par ko te daudz dirsties, Angel bija labāks darbs (arī pēc tavas teorijas) un viņš arī uzvarēja. Tajā bildē gan nekādu enģelīti neatgādina :) (ne tā kā es teiksim - pārākais mačo čalis!)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...