Jump to content
GIGN Forum

Žurkas


Kuilis
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem,

tādad, man radusies problēma. mājās ieviesušās Žurkas, kas traucē normālu dzīvi.Varbūt kāds pēc savas pieredzes var pateikt efektīvas metodes kā izsviest vai novākt tos radījumus nahuj.Tagad pa pus māju stāv žurku slazdi (7) jau 3 dienas, un progress līdzinās (noķērām kautkādu mazu dumju tizlu peli).G

Waiting for your advices

EDIT: Aizmirsu pieminēt, ka lietojam kautkādu indi(smēre uz grīdas un sienām), bet kā jau teicu - progress gandrīz pie 0

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

Vecā metode, atnes uz mājām kaķi tādu riktīgu GODZILLU, un nebūs nevienas žurkas. Pats dzīvoju privātmājā. Iekš mājas nav, bet uz teritorijas ir peļu, žurku (dzīvojam lauku rajona) un tādeļ katru vakaru pa divām žurkām mans kaķis nokod :thumbsup:

EDIT: Nuu es saku vajag īstu GODZILLU.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Vēl ir vecā labā Papusa Džonija metode - paņem bisi un atšauj nahuj tās žurkas. Tu tak csu spēlē.

Bet, ja nopietni tad ir, kaut kāda speciāla žurku, peļu barība, kas ir saindēta, saliec visur, kur vien sirds kāro, aizej gulēt un pēc 1-2 dienām visur mētāsies žurku, peļu līķīši.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Tikko pagalmā bija žurku pikniks (ja man acis nenogļučija, tad tur bija 7 žurkas rij pie atkritumu konteinera)...

Tā vien gribās tām maitām ar kautādu pagali izsviest, bet līdzko atveru logu, visas uz savām pusēm sjebaļis jau...

Mājā ir 3 IZGRAUZTI caurumi uz iekšu no sienas, un pagaidām pamanīju tikai 2 no āras, tagad pamēģināšu aizklapēt tos caurumus no sienām uz iekšu pagaidām.Indi likt ārā man bail, suns skraida, vēl ierīs.Tik pat labi es varēju tām maitām uz nakti atstāt stikla traukā koncentrētu sērskābi, lai jau bauda.

Laikam atstāšu nedaudz garšīgās brūnās smēres ārā pie miskastes, un ieliešu nedaudz sērskābes ja viņām slāps XD. Redzēsim kāds progrss būs rīt, pagaidām cya līdz rītdienai.Thnx visiem

EDIT - SKAM^, es ar flexu pūtīšu caurumus mājā ciet.

P.S - Cik ilgā laikā tās putas izkaltīs?

P.P.S, for god sake nomaini savu AVATARU :D

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

Nekāda putu pūšana Tev nelīdzēs, labākajā gadījumā izgrauzīs Tev putās caurumu, sliktājā - jaunus caurumus mājās. Pašam ar tagad žurka komposta kaudzē iemetusies. Atstāj žurku indi tur, no rīta skatos, maita sametusi lapas virsū indei - ēd pats. Nopirku jaunu, būs jāatjauc ar kādu garšīgu gaļiņu.

Link to comment
Share on other sites

Man te arī pārs faking smirdīgas žurkas mājās iemetušās. Pats tizlākais ir tas, ka es dzīvoju dzīvoklī un tā maita ir ielīdusi zem grīdas (vot, sučka). Zem grīdas ir ķipa tāds tukšums (10-15cm), kur tā maita ir labi iedzīvojusies un es nezinu vienu veidu, ka tikt no tas padlas vaļā. Vasarā tiks taisīs remonts un tas faking caurums tiks nahrinizēts saliekot iekšā deļos, bet ar to maitu tik ilgi kopā dzīvot netaisos. Vienmēr kaut kādos 2-4 naktī tā padla atdzīvojas un traucē gulēt. Vot, šitājā variantā es toč gribētu dzirdēt kādus ieteikumus - izņemot grīdas izjaukšanu :DD

Link to comment
Share on other sites

tatad.. nekas nestrada labak par zhavetu spekji.

panjem mucu ( teiksim 20 L) augsheja dalja izgriez kvadratu, ar stieniti uztaisi vinju tadu ka tas kvadrats griehas uz rinkji.. ieksha iemet spekji . 1 zhurka naks, mekles ieeju pie spekja un iekritis muca, a tas kvadrats apies uz rinkji un buuus tapat atkal nosledzis mucu. un ta tev visas zhurkas sakritis pa paris dienam ieksha.. un divainakais - viena zhurka apeediis parejas - un to palaid briiviibaa.. proti - vinja jau ir pieradusi pie zhruk galjas jo apeda parejas redz - un huj. neviena zhurka tev vairs nebus, jo ta izdzivojusi vinjas paedis.. prakse parbaudits. uzmetu shemu painta.. bez peles uz portatiiva un man nav laika.. tapec - ceru ka domu saprati!

post-7273-1230711543_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nelasīju vai jau bija minēts vai nē, bet....

1. ja tev ir mājās kaķis, tad lol jūs neesat slimi indēt žurkas!!!!! :nope: (kas pa brīnumu, ka kaķis neķer, tev ir paveicies ar gudru kaķi)

2. Labākais veids karā pret žurkām....gjipsis sajauksts ar cepumiem vai miltiem OSTHG ko žurkas mīl pie tevis uzgrauzt. Un blakus bļodiņa ar ūdeni :thumbsup:

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

1. ja tev ir mājās kaķis, tad lol jūs neesat slimi indēt žurkas!!!!! :nope: (kas pa brīnumu, ka kaķis neķer, tev ir paveicies ar gudru kaķi)

2. Labākais veids karā pret žurkām....gjipsis sajauksts ar cepumiem vai miltiem OSTHG ko žurkas mīl pie tevis uzgrauzt. Un blakus bļodiņa ar ūdeni :thumbsup:

Tikko uzliku šito :D Cetams maitas norīs un sakaltīs tā herņa iēkšā :D

dyversant - tava metode for tomorrow :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...