Jump to content
GIGN Forum

Matu Krāsošana.


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Es nesaprotu kapēc es esmu smieklīgs? Kapēc mani šeit nodirš?

Es vienkārši prasu padomus :( Pa televizoru redzu tikai reklāmas kur tuša, kur tipja 8x garākas uzacis paliek, bet tā tāču figņa to es nemēģināšu.

Par to ko skolotāja teica. Nu jā pateica man uzreiz nobījos, vēl lieko negatīvo spēku piesaistīšu.

Kā jau teicu īsso nē, jo izskatos pēc olgalvja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bļe te baigais offtopiks ir, bet nu vienalga jautri, pateicoties Tev wl es pirms kādas stundas tiku pie jaunas quotes sigā.

Kāds atmet pa pm vai te iemet to 'Līdz pēdējai elpai' ? Gribās ievērtēt, ko esmu palaidis garām.

wL, ja baidies, tad sākumā starp kājām nokrāso.

Link to comment
Share on other sites

lol, kapēc nevaru editēt savu tekstu tagad?

Rekur: šeit lejā bija teksts ''Līdz pēdējai elpai''

http://bildem.lv/bildes/0dcfd24d9c397353929edae4a9bd0b6d.jpg

aij fak, tagad jātaisa cits profils, jo šito jau visi nodirsa :pizdiblee: . Edit poga atkal strādā :meele:

uufijs: es jau sen esmu samierinājies par to ko domā citi cilvēki par mani. <_< Nu i pohuj, ka citi domā, ka esmu garīgi slims, GALVENAIS IR KO PATS DOMĀ UN KO PATS GRIBI SASNIEGT. A tie kas tā apsaukājās paši tādi ir.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Ja krāso ar veikalā pirkto krāsu, dažas reizes nomazgājies un viss.

A salonā ir kamēr nenogriezīsi to matu daļu ko nokrāsoji.

Respektīvi tava mamma domā, ka tu matus nekad negriezīsi? Pat ja tā, man nāksies tevi apbēdināt, jo viņi lēnām izkritīs tā ka šo krāsu tu saglabāsi labi ja kādus 3 gadus.

edit:

wow, es izlasīju visus postus. This is rich.

Link to comment
Share on other sites

Bāc matus krāsot normāli, katrs cilvēks grib kaut ko jaunu....

1. Mati nebojājās, ja tu to nedari bieži...

2. Vidēji cik bieži mazgā matus :lol: just joking, nu tur var izvēlēties cik stipru krāsu utt... Tev pastāstīs salonā paļubomu...

3. Es balināju brūniem matiem baltas ščipsnas, bij ok, 2 - 3 nedēļas turējas, pēc tam jau sāk pamazām izzust

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

stfu, n00bz!

Tātad, ja gribas matus pakrāsot - krāso. Cik ilgi būs kaut kas redzams - atkarīgs no tā, cik tev viņi gari un cik garus taisies uzturēt.

Ja tev ir nedaudz garāki par ezīti, tad uz oriģinālo krāsu var atjaunoties ļooti fiksi, afkos. Ja tev ir bļemetaļugapsctrveblakk līdz dirsai, tad attiecīgi arī gadu+ gali būs krāsaini.

Ja veikalā nopērk kaut kādu maznoturīgo krāsu, tad tā, protams, diezgan ātri izies. Ja nopērk reālo vai krāso pie friziera, tad tas būs uz ilgu laiku.

Mati neatsprāgs no tā, ka viņus 1x nokrāso. Dirsā būs, ja viņus pēc tam gribēsi 4x pārbalināt. :D Tad gan būs žopa un salmus varēsi parūkai pielāgot, nejutīs atšķirību.

Koša krāsa izbalē. Nokrāso koši sarkanus - pēc pusgada tajā vietā bez pārkrāsošanas būs kaut kas sarkanbrūns.

Melns - pohuj. Nokrāso vienreiz, kamēr nebūs pēdējā šķipsna nogriezta, tikmēr tur kaut kas trve blakk būs.

Ak jā - uzreiz pēc krāsošanas mati pastiprināti kritīs. Bet tas nekas - vājākie pakritīs un tad tas pāries. Plus vēl tie, kuri ir nokrāsoti, liksies plānāki par nekrāsotajiem.

Link to comment
Share on other sites

Man pasham bija sarkana krasa agrak ,bet vairak negribu krasot jo pec kada menesha vai 2 man saka krasa balinaties uz orandzu mby sudiga krasa ,bet toties mati nekrita ara un pec mazgashanas ari nevareja redzet ,ka krasa iet nost.

Nokraso vinus melnus pasham tagad ir melni un nekadas pretendzijas nav ,tikai vienigi tas ,ka krit mati biku ara .(

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha, tas teikums par melnajiem matiem un negatīvo enerģiju :superlol: Es sākumā domāju, ka tu tur mēģināji kādu joku izmest, bet nu, bļaģ, kā tādam bullshitam var ticēt ? XD2

Mamma nelaiž uz salonu..

...

HAHAHAHAHAHA! :lol: Neprasi nekādu tur mammas atļauju, vienkārši aizej uz salonu un nokrāso matus kādus gribi. Vot tu esi problēmu atradis.

Nesaprotu tos, kuri saka, ka matu krāsošana ir priekš pediņiem u.t.t. Jums laikam lielas aukstums atsaldējis smadzenes. Protams matus krāsot vairs nav tik "kūl" kā pirms pāris gadiem, bet nu kaut ko dirst virsū par to, ka džeks grib nokrāsot tumši brūnus matus, ir diezgan truli.

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd modē nāk dabiskie mati.

bet ja krāsot tiešām taisies, tad krāso ne ar pašu lētāko līdzekli, un painteresējies par attiecīgajiem šampūniem un pārējām figņām, kas ir vajadzīgs, ja nevēlies sadirstus matus...

Link to comment
Share on other sites

Iesaku sākt ar gaišiem toņiem,jo ja nepatiks tumšos toņus vnm pāri dabūsi! Krāsot nav nekas slikts! Sākumā iespējams ka tev pašam nepatiks,jo vnk nebūsi pieradis,bet ar laiku iepatiksies! Ja pērk kvalitatīvas krāsas krāsa neiziet! Bet teiksim tā 1-2mēn laikā būs saknes atkal jākrāso,ja nē īpaši forši neizskatīsies! Mati sākumā kritīs vairāk laukā,bet ar laiku tas pāries!Atceries vnm,ka ja nepatiks,varēsi nodzīt uz nullītes :DD

P.s. Pēc idejas tu varētu iemest savu bilžu te un mes varētu tev varbūt noteikt,kura matu krāsa tev labāk piestāvētu!

Link to comment
Share on other sites

Vispār daudzi man ieteica un ar to pietiek, te jau sākās nevis ''matu krāsošana'' , bet ''kurš labāk nodirsīs wL'u'' :pizdiblee: es jums parādīšu. :khehehe:

Btw, kad fizikas skolotāja runāja par melniem matiem, tad arī par melnu apģērbu, tipj arī pievelk, bet problēma es katru dienu velkāju melnu kreklu, džemperi, botas, džinsus. Fak. Jāmaina sava garderobe, viņa teica dzeltens un sarkans pievelk pozitīvo enerģiju.

Aiztaisat ciet, savādāk mani te tik skarbi abižo. <_<

EDIT: Nesen biju cirkā, un vienmēr gribēju būt par klaunu :thumbsup:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

:D

:DDDDDDDDDD gar zemi

Pa televizoru redzu tikai reklāmas kur tuša, kur tipja 8x garākas uzacis paliek, bet tā tāču figņa to es nemēģināšu.

vāāāūūū uzacis paliek 8x garākas :slap: parasti esmu redzējis reklāmas trikus ar skropstām, bet iemetīsi arī pa uzacīm? :D

Pareizi ir, lai domā.

Hiperboy - re kāda laime, viņš vienmēr ir gribējis būs klauns! :)

Link to comment
Share on other sites

Kad biju jauns nokrāsoju matus ar Hennu, tie kas nezin tādu brendu, tad varu pateikt kad sūdīgākas par tādu nav un viņa maksāja 10 santīmus tolaik. Un pat pēc tās bērnības blēdības mana matu kvalitāte neizmainījās!

Link to comment
Share on other sites

Matus krāso tikai peģiki un emo tas tiesa!!! Bet ja cilvēkam nepatīk lai takš krāso labāk nopērc to vienreizējo krāsu paskaties kā ir un viss oke ja nepatiik tad mazgā āra :D

Mana fizikas u4ene tik stringus māk vilkt viņais ir kādi 68 bet vazājas apspīlētās biksēs ar stringiem :D !!! Nopietni tā ir tasnība prieks neticīgajiem!

Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu juus visi esat kautkadi azabochenie? butu jasaglaba tiai 5 no visiem postiem.. parejie ir shits.

ja cilvekam ta r labak un majas nav nahuj ar ko izrunaties tad vinsh liek ieksh gign.lv

te ir bijusi vel 123123 stulbaki topiki par visadam lazhaam..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...