Jump to content
GIGN Forum

Yes We Can!


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

ar šo tu mani nobeidzi, lawl.

Kad norauj gredzenu granātai, tad neviens neprasa vai tu esi gatavs. Pats izvēlējies kļūt par sportistu, tāpēc nav jāraud un jāaiziet no sporta.

Motociklbraucējs salauza kaut ko mugurkaulā un nekad vairs nevarēs staigāt, bet vai tas viņu apturēs? nē, jo viņš grib būt labākais (neprasiet vairs piemēru, sen lasīju kaut kur.)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bezkontakta karatē? tas ir tipa, kad ar visiem skaņas efektiem metās virsū pretiniekam, vicina rokas un kājas, bet pieskarties nevar? WHERE CAN I SIGN UP? :)

čaļi, esiet maigāki pret wl.mediju. novedīsiet vēl čali depresijā. tādā vecumā cilvēki ir diezgan ievainojami.

p.s. aiz šitā visa slēpjas samurajs :lol:

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Tākā tagad, man dzīvē ir pilnībā vienalga ko par mani domā 5klasnieki, ko paralēlklases meitenes, jo tagad ja man vajadzētu ''kauties lai parādītu savu pašcieņu, es atbildētu nē veči es nekaujos''.

Šo bildi uztaisīju lai viņās aizmirst par iepriekšēējo bildi jo vairāk nav pēdējās elpas.

man liekas ka tevar smadzenem kkas nav kartiba jo ar taviem topikiem vnk pwned, par matu krasoshanu un citaam lietaam :lolza: :lolza: :lolza:

Link to comment
Share on other sites

:)

čaļi, esiet maigāki pret wl.mediju. novedīsiet vēl čali depresijā. tādā vecumā cilvēki ir diezgan ievainojami.

p.s. aiz šitā visa slēpjas samurajs :lol:

nedirs, samurajs nekad neslēpjās, viņš vienkārši nāk un dod pa muti!

Link to comment
Share on other sites

Puis tu pats saproti, ka skolaa tevi nodirsiis veel vairaak?

Yes We Can BLAD NU ZIIBAL KUR KAUT KO TUPU VAR IZDOMAAT????? Veel labaak man patika Liidz Peedejai Elpai, patieshaam tev vairs nevajadzeetu kauties jo izskataas, ka tu esi pietiekoshi pa galvu abuujis. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Es ari eju Muy Thai (Tai Bokss) ,bet jau daudz daudz ilgak neka tu , tapec pasaki ,kur ej un trenera vardu ?

Neesmu nevienu miksto redzejis tur kurs tikai ar rokam ,ko dara ,jo ja gribi tikai rokas tad tew butu jaiet uz boksu ,jo Muy Thai 70% ir kajas ...ta ka tu te smagi ko dirs vecit ,to taks var skaidri redzet .... Kas tas pa karate tew bija ? Meitenu ligaa kaut kada ... nodarbojies ar cinas sportu ,bet churaa bikses ka tewi sasitis ... :lohs:

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nevienu miksto redzejis tur kurs tikai ar rokam ,ko dara ,jo ja gribi tikai rokas tad tew butu jaiet uz boksu ,jo Muy Thai 70% ir kajas ...ta ka tu te smagi ko dirs vecit ,to taks var skaidri redzet .... Kas tas pa karate tew bija ? Meitenu ligaa kaut kada ... nodarbojies ar cinas sportu ,bet churaa bikses ka tewi sasitis ... :lohs:

tu pats saproti, ka tikko šitu uzrakstīji?

būtu vismaz pareizi uzrakstījis Muay thai

P.S. šķiet, ka būšu palaidis garām "Līdz pēdējai elpai" topiku, iemetiet kāds linku.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nevienu miksto redzejis tur kurs tikai ar rokam ,ko dara ,jo ja gribi tikai rokas tad tew butu jaiet uz boksu ,jo Muy Thai 70% ir kajas ...ta ka tu te smagi ko dirs vecit ,to taks var skaidri redzet .... Kas tas pa karate tew bija ? Meitenu ligaa kaut kada ... nodarbojies ar cinas sportu ,bet churaa bikses ka tewi sasitis ... :lohs:

TU lasīt māki? Nemāki gan es te skatos. TU ZINI KO NOZĪMĒ UZ PUSLODZI? JĀ UZ PUSSLODZI, ES ZINU KA THAI-BOKSĀ kājās ir vairāk par rokām pielietojamas, tādeļ es arī trenējos uz tikai rokas, bez kājām, un uz boksu nekādīgi negribu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...